CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Košíře
« 3456789101112131415 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

Re: Pripojeni STRAHOV Příspěvek č. 129 

__________________

» ToTy «
Chraňte lesy, jezte bobry...

Old Post 11.12.2002 v 13:58
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Washburn
Newbie

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 2

Otazecky Příspěvek č. 130 

Sory za sklonovani,
tak tady jsou ty otazecky.

Chapu ze si koupim prijimac na 2,4G pripojim to do sitovky na compu. Neni mi jasny jak je to s vysilacem (kde se veme, ale nejspis se na nej slozi vic lidi), jak je to s rychlosti pripojeni a kam se vlastne pripojim (mam svou IP adresu ???, jaka je rychlost a kde se to pripojeni bere)

Dik

__________________

*** Washburn ***

Old Post 11.12.2002 v 14:03
Washburn je offline   Click Here to See the Profile for Washburn   Find more posts by Washburn   Click here to Send Washburn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheops
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 15

Promereni Příspěvek č. 131 

Ok, Toty,o vypada slibne. Dej mi prosim tedy vedet, kdy bych si mohl antenu prijit pujcit (jaka antena to je?). Diky!
To Fantomas: Kdybych si pujcoval tu antenu, pujdes to se mnou promerit?

__________________

Medhius

Old Post 11.12.2002 v 21:37
Cheops je offline   Click Here to See the Profile for Cheops   Find more posts by Cheops   Click here to Send Cheops a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lrehacek
Newbie

Registrován: 14.12.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 132 

Bydlím v ulici Strakatého 7 s velmi dobrou viditelností. Fotky mohu zveřejnit. Potřebuji rychlý a neomezený přístup. Chtěl jsem se zeptat, zda-li se už někomu v blízkém okolí podařilo zprovoznit WiFi a připojit se k netu.

Old Post 14.12.2002 v 01:55
lrehacek je offline   Click Here to See the Profile for lrehacek   Find more posts by lrehacek   Click here to Send lrehacek a Private Message   Click Here to Email lrehacek   Visit lrehacek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inau
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 5

I'm new here Příspěvek č. 133 

Dobry den,

Bydlim v ulici Plzenska 107 (viz pripojny bod "Plzenska 107" na mape) a rad bych se pripojil k projektu. Bydlim ve 2. patre s balkonem a vyhledem na jih (Kosire, Malvazinky atd.) - fotografie zverejnim behem par dnu.

Prosim aby se mi nekdo ozval ohledne dalsiho postupu pro zjisteni moznosti pripojeni.

Old Post 14.12.2002 v 16:23
inau je offline   Click Here to See the Profile for inau   Find more posts by inau   Click here to Send inau a Private Message   Click Here to Email inau     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faust
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 34

AP Faust.CZFree.Net Příspěvek č. 134 

Tak Ap Faust se stalo jiz skutecnosti. Kazdy kdo si bude chtit otestovat pripojeni, tak muze, protoze mam jiz s prispenim Kuciho spustene DHCP. Takze vse se Vam automaticky nastavi. Antena vysila ve vertikalni polarizaci.
Faust

Naposledy upravil Faust 16.12.2002 v 09:53

Old Post 15.12.2002 v 00:55
Faust je offline   Click Here to See the Profile for Faust   Find more posts by Faust   Click here to Send Faust a Private Message   Click Here to Email Faust   Visit Faust's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Misla
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 250

Měl bych zájem Příspěvek č. 135 

Měl bych zájem se také připojit, protože CML a okoli neodpovida a tak asi projekt umrel. koukal jsem na tu forografii panorama2 a měl bych byt presne za motylkem ty sitovy anteny vedle tech cevenych baraku vpravo. potreboval bych to nejak zjistit zda by to slo nez zacnu investovat. poradi mi nekdo - nebo vidi Fantomas moji nynejsi antenu - zelena strecha a antena na CB. Oznacil jsem se jako Kraken.
Diky za pomoc a info.

Old Post 15.12.2002 v 18:17
Misla je offline   Click Here to See the Profile for Misla   Find more posts by Misla   Click here to Send Misla a Private Message     Visit Misla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kojott
Newbie

Registrován: 07.09.2002
Příspěvků: 8

Notebook Příspěvek č. 136 

Mam notebook, nainstalovane FBSD, neboli kdyz tam dam kartu, pripichnu antenu muzu merit. Reknete kdy mate cas a nejak to udelame ))

nejlepe by vyhovovala streda, ale to uz je asi pozde coz???


Jirka

Old Post 17.12.2002 v 18:32
kojott je offline   Click Here to See the Profile for kojott   Find more posts by kojott   Click here to Send kojott a Private Message   Click Here to Email kojott   Visit kojott's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kojott
Newbie

Registrován: 07.09.2002
Příspěvků: 8

Mereni Příspěvek č. 137 

Old Post 19.12.2002 v 21:33
kojott je offline   Click Here to See the Profile for kojott   Find more posts by kojott   Click here to Send kojott a Private Message   Click Here to Email kojott   Visit kojott's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROB
Newbie

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 18

Stumbler Příspěvek č. 138 

Zdravím ve spolek!
Mohl byste mi někdo poradit, na jaké hodnoty se mám v NetworkStumbléru zaměřit při lovu signálu a jaké hodnoty se už dají považovat za uspokojivé? Nějak mi ty naměřené hodnoty nic neříkají.
Díky ROB

Old Post 21.12.2002 v 20:35
ROB je offline   Click Here to See the Profile for ROB   Find more posts by ROB   Click here to Send ROB a Private Message   Click Here to Email ROB   Visit ROB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheops
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 15

Pujci mi nekdo antenu aspon 19 db? Příspěvek č. 139 

Ahoj, mam tesne pred pripojenim (doufam), ale potreboval bych zjistit, zda jeste nechytnu signal primo z okna pomoci nejake silnejsi anteny, nez budu tahat kabel na tezko pristupnou strechu. Stacilo by na jendno odpoledne, treba jen na hodinku alespon 19 nebo 20 db.

__________________

Medhius

Old Post 22.12.2002 v 11:42
Cheops je offline   Click Here to See the Profile for Cheops   Find more posts by Cheops   Click here to Send Cheops a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

TOTY - testovaci provoz Příspěvek č. 140 

__________________

» ToTy «
Chraňte lesy, jezte bobry...

Old Post 25.12.2002 v 12:12
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PzyXo
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 1

Re: TOTY - testovaci provoz Příspěvek č. 141 

Old Post 25.12.2002 v 19:52
PzyXo je offline   Click Here to See the Profile for PzyXo   Find more posts by PzyXo   Click here to Send PzyXo a Private Message   Click Here to Email PzyXo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kojott
Newbie

Registrován: 07.09.2002
Příspěvků: 8

Zarizenicko Příspěvek č. 142 

tak to vsechno mam antena 18dB sito, XI-325 dneska jeste skocim pro pigtail a kablik a vyrazim merit...

karta pekne funguje a tak uz se tesim co pekneho zmerime


potrebuju vedet kdo kdy muze... dejte mi to vcas vedet... minimalne den predem!!!!

Jirka

Old Post 25.12.2002 v 23:24
kojott je offline   Click Here to See the Profile for kojott   Find more posts by kojott   Click here to Send kojott a Private Message   Click Here to Email kojott   Visit kojott's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

Re: Re: TOTY - testovaci provoz Příspěvek č. 143 

__________________

» ToTy «
Chraňte lesy, jezte bobry...

Old Post 26.12.2002 v 12:04
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vsebesta
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 6

Pripojeni na Jerabinovou Příspěvek č. 144 

Ahoj,
prave jsem se pristehoval na Jerabinovou (navazuje na Lekarskou), mam primou viditelnost z okna na Fausta a rad bych se pres nej pripojil.
V pristich dnech bych se chtel dostat na strechu naseho baraku a udelat par fotek, pokud by me videlo dost lidi muzeme udelat dalsi AP.

Jmeno myho nodu je Frenzilas.

Siti zdar

Lada

Old Post 05.01.2003 v 16:30
vsebesta je offline   Click Here to See the Profile for vsebesta   Find more posts by vsebesta   Click here to Send vsebesta a Private Message   Click Here to Email vsebesta     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 3456789101112131415 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz