CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > leaf.sourceforge.net (MINI DISTRIBUCE PRO CZFREE?)
« 3456789101112131415 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 129 

Tak httpd(thttpdxx.lrp, boa.lrp,..) a ftpd stahnout lrp balicek, nakopirovat do fatkovyho rootu wispu, a do syslinux.cfg prihodit ty nazvy tech balicku.

Pridelovani pasma -> ve wispu je htb a patchly tc, takze ho muzes rovnou vyuzit, precti si manual na htb. Neco jako qos z menu to nema.

Old Post 26.05.2003 v 10:27
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8an
Praha12.Net admin

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 564

Hostap 0.0.3 Příspěvek č. 130 

__________________

Jabber: 8an@praha12.net

Old Post 05.06.2003 v 16:17
8an je offline   Click Here to See the Profile for 8an   Find more posts by 8an   Click here to Send 8an a Private Message   Click Here to Email 8an   Visit 8an's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

syslinux Příspěvek č. 131 

Caute lidi me se porad nedari rochodit ten SYSLINUX na ten WISD...porad mi to nechce povolit HDD ani A: nejde to nejak objeit protoze v XP nejde prikaz LOCK

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 06.06.2003 v 23:23
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8an
Praha12.Net admin

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 564

Syslinux Příspěvek č. 132 

__________________

Jabber: 8an@praha12.net

Old Post 07.06.2003 v 00:23
8an je offline   Click Here to See the Profile for 8an   Find more posts by 8an   Click here to Send 8an a Private Message   Click Here to Email 8an   Visit 8an's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

dikec Příspěvek č. 133 

diky moc tche tche
PS: s hostapem ti bohuzel nepomuzu :(

ADD DNES 12:43
-----------------------------
hele tak jsem anbootoval zte tvoji diskety ale pak dam SYSLINUX -s C: (mam tam zkopceny obsah zipu WISPA primo v rootu) kdyz to pak restartnu najedoou mi jenom 01 01 01 0 10 10101 0 1 01 1 0 1 01 01 01 01 01 01 a porad dokola to tam jede nevim co stim...BTW: nemam tam jeste zadne karty sitove....ale tim to aasi nebude nevite co stim? Musi se stim syslinuxem jeste neco delat ??? Dikec

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Naposledy upravil hanysek 07.06.2003 v 16:19

Old Post 07.06.2003 v 00:51
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Syslinux Příspěvek č. 134 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 07.06.2003 v 12:30
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaryn
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 24

hostap Příspěvek č. 135 

Hostap mám taky, funguje mi na routeru s RedHatem 8.0, ale nevím jako ho nacpat do WispDist. Zkusil jsem ho natvrdo nakopírovat do /root.cfs/modules/ (nepamatuju se už, jestli je to opravdu cfs nebo něco podobnýho, zkrátka místo, kde má Wisp všechny moduly) a potom v menu dát příkaz uložit celou konfiguraci a ... po restartu tam nic nebylo! Nevíte někdo jak to dostat do těch .lrp balíků? Nemáte to někdo připravený?

Old Post 08.06.2003 v 13:03
jaryn je offline   Click Here to See the Profile for jaryn   Find more posts by jaryn   Click here to Send jaryn a Private Message   Click Here to Email jaryn   Visit jaryn's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaryn
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 24

Re: dikec Příspěvek č. 136 

Old Post 08.06.2003 v 13:10
jaryn je offline   Click Here to See the Profile for jaryn   Find more posts by jaryn   Click here to Send jaryn a Private Message   Click Here to Email jaryn   Visit jaryn's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

Vubec Příspěvek č. 137 

2:jaryn
vubec nic asi jsem blbej nebo co nerozchodil jsem to....mozna neco blbe delam s tim syslinuxem ale podle dokumentace....nevim no kdyby se nekomu chtelo tak mi to nejak polopaticky i kdyz uz to tady bylo vysvetelete

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 08.06.2003 v 22:31
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8an
Praha12.Net admin

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 564

Příspěvek č. 138 

2: Hanysek: Zkoušel jsi i normálně syslinux c:? To -s by sice mělo dát stabilnější verzi, ale kdo ví... Problém by mohl být i ve velikosti disku, syslinux umí jenom FAT16, tak zkus vytvořit jenom tak velkou partition, jak je potřeba (nad 16MB se podle mě nikdy nedostaneš, a mě chodí 40MB v pohodě). V kompatibilitě disků by snad problém být neměl, syslinux používá čtení přes BIOS, až potom se natahuje linux a IDE moduly. Jestli to nenapíše ani "Loading Linux", tak to nedokázalo z disku přečíst vůbec nic.

2: Hwsoft: Já bych to zkompilovat uměl (nebo alespoň vím, kde najít jak se to dělá), ale nemám kde, používám jenom tu minidistribuci na routeru, kompletně instalovat linux na svůj komp kvůli zkompilování jednoho ovladače se mi nechce. O Linuxu uvažuju, ale teď na to čas nemám.

2: Jaryn: zkus to spíš než do .cfs cpát do .lrp, cfs je podle mě udělané nějak natvrdo (Ostatně CFS znamená Compressed ROMFS). Věškeré konfigurační soubory jsou taky v .lrp. Kdyžtak se podívej do /var/lib/lrpkg, tam je seznam souborů, které patří do jednotlivých balíků. Ale podle toho, co jsem tam našel by se /lib/modules ukládat mělo.

__________________

Jabber: 8an@praha12.net

Old Post 08.06.2003 v 23:56
8an je offline   Click Here to See the Profile for 8an   Find more posts by 8an   Click here to Send 8an a Private Message   Click Here to Email 8an   Visit 8an's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 139 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 09.06.2003 v 11:19
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 140 

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 09.06.2003 v 13:24
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8an
Praha12.Net admin

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 564

Příspěvek č. 141 

__________________

Jabber: 8an@praha12.net

Old Post 10.06.2003 v 15:24
8an je offline   Click Here to See the Profile for 8an   Find more posts by 8an   Click here to Send 8an a Private Message   Click Here to Email 8an   Visit 8an's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

dhcpd Příspěvek č. 142 

Jen takova perlicka: dhcpd mi nejelo, protoze jsem mel pustenych vice dhcpd demonu na jednom rozhrani ... je to tak trochu bug ve WISPu - kdyz jsem restartujete sit, tak nabehne novy dhcp demon, ale demon, ktery bezel predtim nezdechne (WISP ho neskonci) ....

Old Post 15.06.2003 v 17:31
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

Wisp Příspěvek č. 143 

Jo s Wispem to chce trochu trpelivosti ale jinak je dobrej.

Mimochodem potrebuju navod jak zkompilovat novej modul pro PCMCIA pro minidistribuci Brutusware jestli to nekdo znate.

diky

Old Post 16.06.2003 v 14:03
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 144 

jak se ve WISPu unmountuje nejaka partition, kdyz tam nefunguje prikaz unmount???

Old Post 17.06.2003 v 19:33
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 3456789101112131415 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz