CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 3456789101112131415 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 129 

jeste jsem zapomel antenu mam objednanou sektorovou a chtel jsem ji smerovat priblizne do prostoru ktery je na prostredni fotce ve spodni rade.

Old Post 12.11.2002 v 08:16
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrx111
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 78

Příspěvek č. 130 

Old Post 12.11.2002 v 10:31
mrx111 je offline   Click Here to See the Profile for mrx111   Find more posts by mrx111   Click here to Send mrx111 a Private Message   Click Here to Email mrx111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Kladno - Novy Clen ---- Příspěvek č. 131 

Existuji nejake souhrnne stranky toho jak to vypada na kladne ?
Nejakej Board jenom pro kladenaky.
Rad bych se taky napich, nevim kde ste kde sou APcka pripoje, atd...
Rad bych zanes svoje umistneni do mapy, pac se na vezaku ve stredu kladna, tj, mam dohled docela dosti siroky.
Myslel sem si ze se do toho hnedky dam, ale abych se priznal nejsem schopen i po procteni cely konfery dat dohromady nejakou kloubnou informaci.
Ty stranky by se daly i udelat, muzu je nekde hostnout, sem na 2MB.

Dik za info. Rad bych se pich at s netem nebo bez.

Jenik

Old Post 12.11.2002 v 13:59
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavlii
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 16

Question a? hledám jak hledám... Příspěvek č. 132 

...nějak nemůžu najít. Jak je to vlastně s financováním po připojení do freenetu? Cena potřebného HW je celkem jasná - rozepsané je to tu kolem dokonce několikrát, ale co potom? Dík za odpověď nebo nasměrování na thred...

Pavel

__________________

MIDI Dream MUSIC
732-675 975
ICQ# 38655535

Old Post 12.11.2002 v 21:28
pavlii je offline   Click Here to See the Profile for pavlii   Find more posts by pavlii   Click here to Send pavlii a Private Message   Click Here to Email pavlii   Visit pavlii's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacek
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 7

kladensky net Příspěvek č. 133 

coz o to
misto na web pro kladenaky by se dal zaridit
zalezi co vsechno by sme chteli
misto bych mel

Old Post 15.11.2002 v 21:05
Jacek je offline   Click Here to See the Profile for Jacek   Find more posts by Jacek   Click here to Send Jacek a Private Message   Click Here to Email Jacek   Visit Jacek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Pripoj Příspěvek č. 134 

Okej, tedy testnem jak se kladenaci zachovaji
sem v cetrru u divadla
Rabasova ulice.
7pater vezak, vidim dost daleko a vsude.
Je nekdo v okoli na koho se muzu pichnout ?
Dik.

Old Post 18.11.2002 v 14:57
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Tak jsem tady Příspěvek č. 135 

Old Post 19.11.2002 v 23:00
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacek
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 7

pripojeni a web pro kladenaky Příspěvek č. 136 

ahoj vsichni
jo taky sem se trosku dival na to pripojeni od pereta a nelibi se mi , ze sou az treti od nicu
kdyz si projedete trasu k nim , tak jsou pichli pres nekoho nebo soucasti nekoho k tiscali
ty mopos neznam , tak se rad mrknu co maj
jinak ja pouzivam inway a to kvuli svoji praci , ale je fakt ze k nejlevnejsim nepatri
vyhodou je zas ze sou spolehlivy a maj velmi slusnou konektivitu
ja sem v litevsky naproti lekarne viz alnagonova mapka
pokusim se pripravit neco ohledne webu pro nas pro kladenaky
a co se tyce spojeni , tak ze strechy od nas je videt jen nejblizsi okoli - jsou to ty nizsi panelaky bohuzel

Old Post 20.11.2002 v 00:58
Jacek je offline   Click Here to See the Profile for Jacek   Find more posts by Jacek   Click here to Send Jacek a Private Message   Click Here to Email Jacek   Visit Jacek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Příspěvek č. 137 

Tak snad ted spravne.
Ted rano jsem zmeril rychlost linky od Moposu na Mistralu. Je tam 814,4Kbps co je si myslim dobre, kdyz mam min. 8Kbps. Takze jestli nekdo prijdete na to, jak dostat odeme net do vzduchu prio nekoho jineho tak se ozvete. Diky.

Old Post 20.11.2002 v 09:35
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viperx
Newbie

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 18

Kročehlavy Příspěvek č. 138 

Ted jsem se dočetl o tomto projektu a měl bych taky zájem. Zajímalo by mě na kolik asi vyjde pořízení a potom hlavně měsíční paušál.
Bydlím v kročehlavech u tržnice je v okolí někdo na koho bych se mohl napíchnout?

Díky za odpověď.

Old Post 20.11.2002 v 16:34
viperx je offline   Click Here to See the Profile for viperx   Find more posts by viperx   Click here to Send viperx a Private Message   Click Here to Email viperx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Kladno Příspěvek č. 139 

Kladno jedeme!

Old Post 20.11.2002 v 19:59
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nooly
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 3

jsme tu nofy... Příspěvek č. 140 

zdar.

mozna je to mirny offtopic, ale kdy se to tady na kladne rozjede??

jo a byl bych rad, kdybyste se mnou pocitali, bydlim na Sitny, Ustecka ulice... 8. patro uplne nahoooore

Old Post 22.11.2002 v 01:40
nooly je offline   Click Here to See the Profile for nooly   Find more posts by nooly   Click here to Send nooly a Private Message   Click Here to Email nooly   Visit nooly's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cyber-duracel
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 1

naky souhrny info Příspěvek č. 141 

Cau,mozna by me to zajimalo,ale nemam bohuzel cas procitat cele forum.Takze bydlim ve Vodarenské 2381,takze vice mene na primce co vede z Holandsky.Zajima me kolik by stal HW (antena...),a jak na tom vlastne Kladno ted je ??

Old Post 22.11.2002 v 13:34
cyber-duracel je offline   Click Here to See the Profile for cyber-duracel   Find more posts by cyber-duracel   Click here to Send cyber-duracel a Private Message   Click Here to Email cyber-duracel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
findalf
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 5

cau Příspěvek č. 142 

dozvedel jsem se o czfreenetu (a obecne o NAN) az pred par dny. Nicmene me to nadchlo. Bydlim na Kosmonautu (na havanskou bych mel videt (jen nevim jestli az na ten posledni vchod) - jediny problem je ten, ze byt je pronajaty, nevim jak dlouho tam budu a nevim jak by se k tomu postavil majitel (i kdyz kabely jsou za chvili pryc, kdyz by potreboval). Jsem ochotny pomoct i s organizacni strankou veci (sdruzeni, promo atp.)


Findalf

Old Post 24.11.2002 v 20:50
findalf je offline   Click Here to See the Profile for findalf   Find more posts by findalf   Click here to Send findalf a Private Message   Click Here to Email findalf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 143 

Old Post 25.11.2002 v 02:06
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 144 

Čau,
vrátil jsem se po dovolené a konečně jsem se dostal k updatování mapy.
Snažil jsem se napíchat špendlíky všech, kdo se ozvali s adresou, zkuste se(ti, kdo v mapě dosud nebyli) do mapy podívat, jestli tam váš špendlík je a jestli jsem ho píchnul do správnýho baráku, dejte mi pak v obou případech vědět.

Teda teď ještě to na webu není, zatím to mám v geobazi na lokále, ale během dneška to tam snad hodím.

Old Post 25.11.2002 v 10:22
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 3456789101112131415 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz