CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 5556575859606162
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 961 

az se vyresi posledni diksuse tak presunu toto vlakno do zumpy a zalozi se znova

bez komentaru... diky

G

__________________

Old Post 06.06.2005 v 11:17
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

2Karel Příspěvek č. 962 

Nikoho nenapadám, dokonce jsem žádal o ušetření od flejmů. Jen jsem chtěl dát najevo, že byla snaha o peer. Chceš li tomu říkat alibi, říkej tomu alibi. Znovu opakuji že mnou a Krkem původně plánovany spoj NEMĚL s internetem nic společného. Je mi naprosto fuk kdo si kupuje jaký internet a nabádám k tomu i naše koncáky - nikomu nic neprodávám a je mi upřímně fuk co si kdo kde kupuje a kdo komu co prodává.
Veškeré body v Uhříněvsi jsou zadokumentované a většinou se o dokumentaci k nim stará samotný vlastník nodu - já nejsem žádný policajt, abych někomu dělal dokumentaci. Taktéž je všechno řádně v node monitoru.
S přečíslováním to nebude takjednoduché...už vidím jak majitelé nodů v Praze - Benicích, Praze - Kolovratech, Praze - Královicích, kteří mají linky jen do AS64880 nakolik budou ochotní si žádat o jiný rozsah

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Naposledy upravil Red 06.06.2005 v 17:15

Old Post 06.06.2005 v 16:57
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 963 

Old Post 06.06.2005 v 19:50
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boromir
Newbie

Registrován: 06.08.2004
Příspěvků: 13

INFO... Příspěvek č. 964 

Dobrý den,

říkal jsem si, že se k diskuzi, která tu běží nebudu vyjadřovat, ale byl jsem nepřímo vyzván, takže tak učiním.

1. Předsedou UHLANu jsem já, Ondřej Chramosta
2. Nechápu rozhořčení nekterých lidí, že jim není hned vyhověno - myslím, že je to právo kohokoliv: buď vyhovět, nebo ne.
3. Charakteristiky UHLANu od bývalého člena OS a jeho Rady jsou zkreslená osobním přístupem.
4. Upřímně se divím kolik volného času mají někteří přispěvatelé. Já ho tolik nemám, proto jsou reakce pomalejší.
5. Císařství je jistě procedurálně rychlejsí než demokracie, ale kdo bude ten císař...???


Hezký den,
Boromir

__________________

Předseda OS Klub UHLAN
Praha 22 - Uhříněves

Old Post 06.06.2005 v 22:17
Boromir je offline   Click Here to See the Profile for Boromir   Find more posts by Boromir   Click here to Send Boromir a Private Message   Click Here to Email Boromir     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 965 

Milý všichni:
2Gookin: Mazat to by bylo škoda prostě to celé splitni jako cosi patřící k Uhřiněvsi a na novou Uhřiněves dej Odkaz.
2Krk: nehádej se
2Red: Nepruď
2Boromir: co dodat

Prostě všichni nechtel jsem svým dodatkem nikoho prudit závěr bych viděl ten že, pokud by byla ochota můžou se všichni propojovat jak chtejí. Nikdo nikoho ale, nemá právo nutit k něčemu na co třeba nyní nemá čas finance atd. Jak jsem již psal myslím si že, o net jde všem podle přísloví že, v první řadě jde o peníze. nechci aby jste si o mne mysleli že, jdu po penezích musím chcili dělat CZFree tak je to holá nutnost abych přežil a výsledky se dostavili nyní AP Dubecz bude krmit konektem OS HMnet. Důvod chybí spoj mezi Gookinem a AP Tom. Proč si tedy nepomoci s honzou se taky rafnem když dostanu "krámy" viz pár stran vzad ale, jde se dál myslím že, by nebylo od věci když si sednete všichni a řeknete si já sice nemusim to či ono ale ten spoj by byl OK takže ho tam uděláme protože je to dobrý pro nás všechny.
Já osobně nemám problém peerovat s kýmkoliv z AS říčany jako i jednotlivci Edoras, Red, dále peerování podpořím s Uhlanem a také Krkem OS HMNet je samozřejmost. pokud jsem vynechal severní sousedy byl by to post na dve strany.
takže ted je na vás aby jste si i vy sedli a řekli jo tak nejak ten peer uděláme konec konců nesedíte za anténou s dalekohledem a nekoukáte na sebe nebo jo .
prospěje to vám i síti Co se týká peeru přese mne nikomu neupírám jakékoliv práva jak CZFree traficc tak Inet traficc u toho se to netýká tech co: (zdůraznuji že odberem inetu nepodminuji CZFree trfc a naopak)
a)mají peer dohodu ve smyslu zálohování konektu
b) neberou net od OS HMNet, Uhlan,Krka, Mne
Vysvetlení zmínění v bodě b) mají nárok na default rout přes mojí sít do inetu v množství únosnosti linek nikoliv ale, na úkor CZFree trfc.
Co z toho plyne třeba pro Reda
a) může se propojit získá přístup jako CZFree do sítí cloudu JV.
b) na základě domluvy se může peerovat i Inet defaultně uopadne mu Connection - Edoras takž default přes cloud JV. Výměna default konektivity by se dala ujednat například na 512 kbps obě strany upadne to mne ok jdu přes Redův inet pokud mne nepustí od toho to hlídá statistika a red bude mít smůlu dokud nenapraví default. Tím myslím pokud by default nenastavil mne ale, já jemu ano nebo naopak.
je to o tom vyjít si vstříct.
Takže pánové zatáhnete a vtáhnete si pupiky a domluvte se jo jak jsem psal výše nekoukáte na sebe jen quagga a antény a to si myslím zainteresovaným vadit nebude a připojeným lidičkům to jen prospěje teda všem připojeným.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 07.06.2005 v 03:06
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Re: INFO... Příspěvek č. 966 

Old Post 07.06.2005 v 17:42
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 967 

Tak se vyjadrujte.. fakt me zajima jak se to vyresi, pres koho pojede spoj.. nez to smazu

(ted me berte jako nezavysleho pozorovatele)

G

__________________

Old Post 07.06.2005 v 18:46
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobesek
Newbie

Registrován: 22.05.2005
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 968 

Nikdo te Krkacku nepomlouva i muj nazor je ovlivnen osobnim pristupem.
Jiste proto aby jsem na tom vydelaly jsme zalozily neziskove OS:-)
K ostatnimu se nehodlam vyjadrovat. Bylo to hodne jinak:-)

Ohledne peeru je to v jednani

Old Post 07.06.2005 v 20:08
Bobesek je offline   Click Here to See the Profile for Bobesek   Find more posts by Bobesek   Click here to Send Bobesek a Private Message   Click Here to Email Bobesek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boromir
Newbie

Registrován: 06.08.2004
Příspěvků: 13

Last Lap Příspěvek č. 969 

Četl jsem teď jednu zajímavou knihu. PÍ A JEHO ŽIVOT od Yanna Martela a tam mne oslovila myslenka, že každý příběh se dá vyprávět různými slovy. Já jsem svůj příběh už řekl. Těch, kterých se týkal jsem ho řekl do očí a opakovaně. To je pro mne důkaz, že nepomlouvám. Ano, je možné, že nejsem tak pružný jako někdo jiný nebo jak by si někdo jiný přál. To však neznamená, že jsem horší, nebo že ten druhý je lepší. Tato poměření lze praktikovat v případech, že je někdo za své výkony jakoukoliv formou odměňován. To však v případě OS Klub UHLAN není možné, nebo? to neumožňují stanovy neziskové organizace, kterou UHLAN je. Z této charakteristiky plyne i druhá věc, a to sice, že wifi pod hlavičkou UHLANu nebude nikdy vynosnej podnik. Tedy samozřejmě s výjimkou členů OS, kteří profitují službami, které jim OS přináší.
Ale to je snad právě cíl celého snažení, které není lehké a každý mu dává právě tolik, kolik je ochoten. Pokud však nedává tolik, kolik by si přál někdo jiný, pak je jistě možnost ho nahradit a vlastními výkony přispět, aby systém fungoval lépe. Celý systém musí nutně řídit většina, nebo? jinak by se dobrá věc zvrhla v autoritářství ve jménu vyšších cílů. Vím, že je to vousaté rčení, ale cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. Rozepisuji se takto naposled a jen z toho důvodu, že mám potřebu obhajovat jediný jakž-takž dlouhodobě fungující systém, a to sice demokracii, která spočívá v právu se projevit a v rozhodování většiny. Také k ní však patří schopnost přijmout "prohru" pokud můj návrh není většinou přijat jako nejlepší a je odmítnut. Navíc, jsemli částí této většiny, pak mám přímo povinnost tento způsob rozhodování chránit a respektovat.


Hezký den,
Boromir
Předseda OS Klub UHLAN

__________________

Předseda OS Klub UHLAN
Praha 22 - Uhříněves

Old Post 07.06.2005 v 22:18
Boromir je offline   Click Here to See the Profile for Boromir   Find more posts by Boromir   Click here to Send Boromir a Private Message   Click Here to Email Boromir     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Last Lap Příspěvek č. 970 

mel bych par otazek:

odkud bere UHLAN net? snad z AP Jizak ?
dale mohl by mi nekdo poslat veskere predpisy OS UHLANu na mail ?
mam namysli, stanovy apod. (mail: daniel_m (at) post.cz )

Male doporuceni: naplanujte si kdo je ochotny v UH pajet ronju, protoze do budoucna s wifi spoji na pateri nevydrzite. Eletronicka cast ronji stoji cca 2kkc. (v JM Netu jich mame asi sest rozdelanych )

__________________

Old Post 07.06.2005 v 23:03
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 971 

2Doc: Připojení OS Uhlan je přes Gookina jak do Inetu tak do CZFree.
2Red jeden flame post do vlákna a je tu flame jiných. zkus nekdy vážit slova.
Od ted už také pozoruji. Karel

__________________

Old Post 08.06.2005 v 00:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrKoz
Newbie

Registrován: 09.07.2004
Příspěvků: 55

Question stanovy a vnitrni predpisy UHLAN Příspěvek č. 972 

Old Post 08.06.2005 v 06:56
PetrKoz je offline   Click Here to See the Profile for PetrKoz   Find more posts by PetrKoz   Click here to Send PetrKoz a Private Message   Click Here to Email PetrKoz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Re: stanovy a vnitrni predpisy UHLAN Příspěvek č. 973 

Old Post 08.06.2005 v 08:20
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Re: stanovy a vnitrni predpisy UHLAN Příspěvek č. 974 

__________________

Old Post 08.06.2005 v 09:07
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrKoz
Newbie

Registrován: 09.07.2004
Příspěvků: 55

Re: Re: Re: stanovy a vnitrni predpisy UHLAN Příspěvek č. 975 

Old Post 08.06.2005 v 09:55
PetrKoz je offline   Click Here to See the Profile for PetrKoz   Find more posts by PetrKoz   Click here to Send PetrKoz a Private Message   Click Here to Email PetrKoz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbarp27
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 40

... Příspěvek č. 976 

Old Post 08.06.2005 v 09:59
xbarp27 je offline   Click Here to See the Profile for xbarp27   Find more posts by xbarp27   Click here to Send xbarp27 a Private Message   Click Here to Email xbarp27     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 5556575859606162  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz