CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Barrandov
« 38394041424344454647484950 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Re: Re: Re: Pripojeni v Hlubocepech u zastavky Geologicka Příspěvek č. 689 

__________________

Old Post 06.11.2003 v 08:25
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Re: Re: Re: Re: Pripojeni v Hlubocepech u zastavky Geologicka Příspěvek č. 690 

To georgeno

Na mapu jsem se koukal, vidis na vinarnu u Karla?

__________________

Old Post 07.11.2003 v 14:42
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgeno
Newbie

Registrován: 02.11.2003
Příspěvků: 5

Re: Re: Re: Re: Re: Pripojeni v Hlubocepech u zastavky Geologicka Příspěvek č. 691 

Old Post 07.11.2003 v 15:08
georgeno je offline   Click Here to See the Profile for georgeno   Find more posts by georgeno   Click here to Send georgeno a Private Message   Click Here to Email georgeno     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pripojeni v Hlubocepech u zastavky Geologicka Příspěvek č. 692 

__________________

Old Post 07.11.2003 v 17:33
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: AP bod Příspěvek č. 693 

Old Post 09.11.2003 v 14:48
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pripojeni v Hlubocepech u zastavky Geologicka Příspěvek č. 694 

__________________

Old Post 09.11.2003 v 18:42
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pripojeni v Hlubocepech u zastavky Geologicka Příspěvek č. 695 

Zase a? z toho chudák nemá trauma.
Psal mi přes icq, že je mu 13.
Možná že by nebylo od věci stanovit nějaký dolní věkový limit aby se předešlo opravdu 100% lammerství.
Ale asi to je kravina, mladejch a hodně schopnejch je vidět dost, ale ve třináctí afi eftě né.
Možná šestnáct, ale keždá regulace navíc je smrt, ostatně předvádí nám to jak čssd a spol tak i někteří osvícenci v czfree.
Důležitý je že pro czfree musí být další připojený nějakým přínosem, né jen že bude tahat.
Georgeno nabízel "internetové" rádio, kdyby věděl něco o czfree, slovo internetové by nepoužil. Ale na to osobně mě nenaláká, neb si dovedu představit, co by tam pouštěl někdo kdo chodí na základku, to jsem ještě i já (člověk s vytříbeným vkusem :-D ) poslouchal sračky, podle toho co se líbilo nejhezčí holce ve třídě. Navíc rádio streamovaný na občas běžících woknech.

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 10.11.2003 v 01:35
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pripojeni v Hlubocepech u zastavky Geologicka Příspěvek č. 696 

__________________

Old Post 10.11.2003 v 11:32
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
networ
Junior Member

Registrován: 30.09.2002
Příspěvků: 101

AP navic.... Příspěvek č. 697 

Cau sousedi,

mam tu nabidku. Stavel sem pro kamose Apcko, jenze kamos se odstehoval a ja ted nevim kam s nim:)

Je to debian s dvema Xi-626kama.

Rad bych se dohod z nekym na Barrandove kdo ma pristup na strechu a vyhled po cely Praze :))

Pokud se takovej jedinec na Barrandove najde, tak at se mi nevaha ozvat. Diky networ

__________________

Born to be lama.


Old Post 06.12.2003 v 20:59
networ je offline   Click Here to See the Profile for networ   Find more posts by networ   Click here to Send networ a Private Message   Click Here to Email networ   Visit networ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Re: AP navic.... Příspěvek č. 698 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 07.12.2003 v 14:45
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
networ
Junior Member

Registrován: 30.09.2002
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 699 

__________________

Born to be lama.


Old Post 07.12.2003 v 17:59
networ je offline   Click Here to See the Profile for networ   Find more posts by networ   Click here to Send networ a Private Message   Click Here to Email networ   Visit networ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 700 

To ze jsem nejvetsi expert jsem nemyslel a nejsem.
Myslel jsem to tak, ze z jiz existujicich nodu B1 i B2 je spoj k vam realizovatelny.
To ze to k vam vede oklikou pres slivenec bylo sice nedostatecnym vypetim z nasi strany, ale na zaklade negativni zkusenosti. Kdy jsme byli pripraveni a nikdo z vas nebyl schopen nejake konkretni akce (namireni anteny spravnym smerem atd.)

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 08.12.2003 v 08:18
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tichacek
Newbie

Registrován: 08.12.2003
Příspěvků: 2

pripojeni nodu Tichacek na Velky Ohrade Příspěvek č. 701 

muj zamysleny node se jmenuje Tichacek a je temer na prime spojnici mezi AP barrandov_1 a networ (na velky ohrade) - komunikoval jsem uz s networem, mame k sobe vzduchem cca 300 metru, ale je mezi nami osklivej vysokej tlustej ;o) panelak ... zato ale z okna krasne vidim na barrandov, vypada to ze pro me nejblizsi ap je barrandov_2 /ale podle mapy je to kolem tri kilometru (/ - da se s tim neco delat ? aktualne ani nemam zadny hw na promereni signalu ;o( - predem diky za odpoved ...

Old Post 09.12.2003 v 10:42
Tichacek je offline   Click Here to See the Profile for Tichacek   Find more posts by Tichacek   Click here to Send Tichacek a Private Message   Click Here to Email Tichacek   Visit Tichacek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tichacek
Newbie

Registrován: 08.12.2003
Příspěvků: 2

nove AP na Barrandove ? Příspěvek č. 702 

tak jsem procetl forum a taky jsem dostal odpoved od spravce ap barrandov_2 - je plnej a dalsi lidi nepribira ... stejne tak ap barrandov_1

nezbyva nez zridit dalsi apcko - podle prispevku ve foru jsem pochopil, ze v teto lokalite je jeste nekolik neuspokojenych zajemcu, kteri by jiste radi pomohli ...

o par prispevku vyse networ nabizi apcko, takze realizace by zase nemusela trvat az tak dlouho - rad na nej prispeju, pokud uvidim, ze to nekam vede ...

najde se nekdo kdo by byl schopen a ochoten provozovat dalsi ap na barrandove a zaroven byl na vhodnem miste - sam mam blbou pozici (viz. predchozi prispevek), vlastne jsem na velky ohrade, ale jsem od veskereho kontaktu s ni odriznutej radou panelaku :o(

tak smele do toho, tesim se ;o) ....

Old Post 09.12.2003 v 19:21
Tichacek je offline   Click Here to See the Profile for Tichacek   Find more posts by Tichacek   Click here to Send Tichacek a Private Message   Click Here to Email Tichacek   Visit Tichacek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psova
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 5

Připojení Příspěvek č. 703 

Ahoj Barandováci!

Jsem sice z Letňan, ale rád bych u vás připojil dceru svojí "možnátchýňky", jedná se o node Theresa. To že jsou AP plný slyším moc nerad, proto se prosím někdo odhodlejte a to další AP vytvořte.
Co myslíte, nebyla by případně pozice node Theresa pro další AP vhodná ? Ale je to jen ve 4 patře a přístup na střechu neznám. V případě zájmu pochopitelně zjistím víc.

Ahoj, node Sovička

Old Post 02.01.2004 v 16:01
psova je offline   Click Here to See the Profile for psova   Find more posts by psova   Click here to Send psova a Private Message   Click Here to Email psova     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Re: Připojení Příspěvek č. 704 

__________________

Old Post 08.01.2004 v 17:40
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 38394041424344454647484950 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz