CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Strašnice, Malešice
« 2728293031323334353637
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Re: Nový AP v Praze 10 Malešice Příspěvek č. 513 

__________________

Dzus - Spojovaci.Net (Strasnice)

Old Post 13.11.2004 v 12:23
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Old Post 14.11.2004 12:02
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 514 
Elephantik
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 23

Pripojeni z Cernokostelecke Příspěvek č. 515 

Zdravim,
nastehoval jsem se do Cernokostelecke 2198 - kousek od stanice tramvaje Zborov. Mam docela slusny signal (alespon myslim) na AP s SSID CZFree.Net.Danny (SNR kolem 17) a CZFree.Net.SigiP2P (SNR az 30). Bohuzel z AP Danny se mi nedari nikoho kontaktovat (nebo jsem prilis netrpelivy) a SigiP2P jsem nikde nenasel (ani v Googlu ;-) a ani se s nim nemohu asociovat.

Muzete mi prosim nekdo poradit, jak mam postupovat, pripadne pokud tuto zpravu cte spravce techto AP tak co mohu udelat abych dostal IP?

Moje MAC adresa je 00:60:B3:6B:F0:93 a na mape mam node Elephantik.

Diky

Old Post 21.11.2004 v 11:05
Elephantik je offline   Click Here to See the Profile for Elephantik   Find more posts by Elephantik   Click here to Send Elephantik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Re: Pripojeni z Cernokostelecke Příspěvek č. 516 

__________________

Old Post 21.11.2004 v 12:12
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Re: Pripojeni z Cernokostelecke Příspěvek č. 517 

__________________

Dzus - Spojovaci.Net (Strasnice)

Old Post 21.11.2004 v 16:29
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Re: Pripojeni z Cernokostelecke Příspěvek č. 518 

__________________

float like a butterfly, sting like a bee

Old Post 21.11.2004 v 18:21
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elephantik
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 519 

heaven 3 bohuzel nechytam (i kdyz jestli mas antenu na Cernokosteleckou smerem na zapad, tak je to divny - ale ani carka), ale Quanti se uz ozval - diky :-)

Nicmene jsem zjistil, ze mam lepsi signal na AP Radon (mene ruseni), ale porad mam problemy. Jsem asi 450 metru daleko, NetStumbler mi hlasi SNR kolem 24 nekdy i 30, mam 14dB antenu, ale pri pingach na AP mam asi 50% packet loss. Pritom podle mapy a prijimanych signalu to vypada, ze bych nemel byt nejak zasadne rusen. Zkousel jsem menit i rychlosti ale nic, polarizace je spravna (horizontalni). Vyzkouseno na 2 antenach (14dB sektorovka, 19dB sito), 2 kabelech, 2 sitovkach (jedna PCI, jedna PCMCIA) a porad stejny - rano, vecer, za slunicka, za deste. Mate nekdo nejakej napad, co jeste muze byt spatne?

Diky za cokoli.

Old Post 24.11.2004 v 14:05
Elephantik je offline   Click Here to See the Profile for Elephantik   Find more posts by Elephantik   Click here to Send Elephantik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JiMo
Newbie

Registrován: 09.04.2003
Příspěvků: 83

Příspěvek č. 520 

Mam takovy pocit, ze Radon uz ma closed policy, takze zkousej radsi ty dalsi.

__________________

JiMo
JiMo@sandbox.cz
http://jimo.hyperlink.cz

Old Post 24.11.2004 v 14:26
JiMo je offline   Click Here to See the Profile for JiMo   Find more posts by JiMo   Click here to Send JiMo a Private Message   Click Here to Email JiMo   Visit JiMo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elephantik
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 521 

Old Post 24.11.2004 v 14:28
Elephantik je offline   Click Here to See the Profile for Elephantik   Find more posts by Elephantik   Click here to Send Elephantik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 522 

__________________

float like a butterfly, sting like a bee

Old Post 24.11.2004 v 16:42
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radon
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 523 

Old Post 25.11.2004 v 06:16
radon je offline   Click Here to See the Profile for radon   Find more posts by radon   Click here to Send radon a Private Message   Click Here to Email radon   Visit radon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skeptik
HF Assistant

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 586

Příspěvek č. 524 

__________________


- Skeptik

Old Post 25.11.2004 v 07:23
skeptik je offline   Click Here to See the Profile for skeptik   Find more posts by skeptik   Click here to Send skeptik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elephantik
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 525 

Old Post 25.11.2004 v 09:27
Elephantik je offline   Click Here to See the Profile for Elephantik   Find more posts by Elephantik   Click here to Send Elephantik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elephantik
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 526 

Prehodil jsem muj problem do fora Troubleshooting, aby to zde nezaclanelo. Kazdopadne diky za kazdy (rozumny) podnet.

Old Post 25.11.2004 v 11:33
Elephantik je offline   Click Here to See the Profile for Elephantik   Find more posts by Elephantik   Click here to Send Elephantik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Zmena ESSID Příspěvek č. 527 

Old Post 06.12.2004 v 15:16
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mobby_6kl
Newbie

Registrován: 13.11.2004
Příspěvků: 1

Chci se pripojit :) Příspěvek č. 528 

Old Post 07.12.2004 v 15:34
mobby_6kl je offline   Click Here to See the Profile for mobby_6kl   Find more posts by mobby_6kl   Click here to Send mobby_6kl a Private Message     Visit mobby_6kl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 2728293031323334353637  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz