CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Olomouc > Olomouc
« 26272829303132333435363738 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Pro kaplik-a a jarda-a Příspěvek č. 497 

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Old Post 11.10.2003 v 18:28
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

wearit.tk Příspěvek č. 498 

Old Post 12.10.2003 v 14:55
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 499 

tak jsem objednal zase nejaky zasilky konektorů.jardo potrebuju s tebou mluvit.konektory byly kapku drazsi - nebral jsem je od toho cloveka,ale z obchodu.kdyz jsem chtel slevu tak se na me divali jak kdybych spadl z marsu.ozvi se mi az budes mit cas...

Old Post 12.10.2003 v 21:35
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konicek
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 1

Novy zajemce o pripojeni Příspěvek č. 500 

Muze mi nekdo dat odkaz na soucasny stav v Olomouci? Pravdepodobne bych se pridal - centrum, Praskova ul.

Old Post 13.10.2003 v 13:11
konicek je offline   Click Here to See the Profile for konicek   Find more posts by konicek   Click here to Send konicek a Private Message   Click Here to Email konicek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 501 

jakej odkaz?

Old Post 13.10.2003 v 14:29
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vodpadlik
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 2

Exclamation dalsi novacek Příspěvek č. 502 

Old Post 13.10.2003 v 15:38
vodpadlik je offline   Click Here to See the Profile for vodpadlik   Find more posts by vodpadlik   Click here to Send vodpadlik a Private Message   Click Here to Email vodpadlik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 503 

myslim ze to vyridi nase oddeleni pece o zakazniky, tedy bud ja 602783269, nebo tiliko.

Old Post 13.10.2003 v 15:58
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Nový zájemci, poslední dobou je sice ... Příspěvek č. 504 

... zájem, ale především jen o připojení samotné.

Uvítal bych nabídky typu:
- mám provozuschopný počítač (vyčleněný na NODE pro CZFree.Net)
- potřebuji pomoct s provozuschopněním NODE
- mám místo na jeho umístění (dělám na tom)
- pořídil jsem si kabel na připojení antény(tén),
- mám anténu(y) a jaké
- "vidím" ze střechy tam a tam

Možná si to někteří pletou, ale já mám dojem, že jde o vybudování sítě a sdílení služeb.
- co tedy noví zájemci nabízí ?
- nebo čekají, až to za ně někdo jiný udělá ?

To není v silách jednotlivců.

Koho se to dotkne, a? se na mě třeba i naštve.

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Old Post 13.10.2003 v 16:30
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Tryzna za mrtvy MB - bohouci DNS a File server Příspěvek č. 505 

Naposledy upravil JardaK 13.10.2003 v 20:15

Old Post 13.10.2003 v 19:48
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 506 

plne souhlasim s tilikem.nekteri lide s podobnym pristupem me pekne nastvali a stvou.jinak samozrejme tohle neni nejaky stop otevirani moznosti pro novacky, ale nepocitejte ze olomouc.czfree.net vas vysokorychlostne pripoji do netu a zadarmo.momentalni vize site je intranet.

prosim vas, ti kdo maji moznost sehnat mmds antenu odkupujeme je za 300-500kc/ks.zalezi na stavu a taky pristupu k ni(lepsi kdyz ji sundate a prodate,nez kdybych tam pro ni musel lozit).

oldo: potrebuji svoje orinoco. musime se nekdy potkat. promin ze jsem nebyl na icq, nestiham...

doufam ze se ted uz brzo pripojim na wsc. zatim zdar a silu.

Old Post 13.10.2003 v 20:05
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vodpadlik
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 2

Re: Nový zájemci, poslední dobou je sice ... Příspěvek č. 507 

Old Post 13.10.2003 v 20:20
vodpadlik je offline   Click Here to See the Profile for vodpadlik   Find more posts by vodpadlik   Click here to Send vodpadlik a Private Message   Click Here to Email vodpadlik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldaaa
Newbie

Registrován: 06.02.2003
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 508 

to JardaK: snazil jsem se te kontaktovat pres ICQ, ale marne.

to Douby: Orinoco mam nachystany, ale musime se nekde potkat.
a jak to vypada s tou konektivitou ? Jsem pripraven nabidnou konektivitu. AP je na Tescu (primo k nemu vede optika :-)), ale musi se to prenest nekam na nejakou paterni sit, kterou buduje JardaK. nemuze byt milion smerovek nasmerovanych na Tesco. Za chvili by to bylo totalne zaruseny. Navrhoval bych u Jardy nejaky hlavni router a od nej by to slo na Tesco. router muzeme dodat. jen zalezi na domluve. Mozna by to chtelo nejaky maly srazek, na kterem by mel byt minimalne Douby, JardaK, Tiliko.

Pokud by se teda ta konektivita svedla z Tesca k JardaKovi a pak se dale rozvadela, tak by se dalo jit jeste s cenou malinko dolu, tedy 7000 za megabit (garantovany, nolimit, noshare) pripadne nizsi rychlosti a ceny si vydelite na kalkulacce. Podminkou je ale jen jedna wifi trasa na Tesco.

to Tiliko, samic je dost, ale musime se potkat.

Old Post 13.10.2003 v 22:58
Oldaaa je offline   Click Here to See the Profile for Oldaaa   Find more posts by Oldaaa   Click here to Send Oldaaa a Private Message   Click Here to Email Oldaaa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milarb
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 20

... zájem, ale především jen o připojení samotné. Příspěvek č. 509 

Old Post 14.10.2003 v 13:30
milarb je offline   Click Here to See the Profile for milarb   Find more posts by milarb   Click here to Send milarb a Private Message   Click Here to Email milarb   Visit milarb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 510 

cauky milarbe, no o olomouc.czfree.net bych se rad staral, ale po prestehovani czfree.net do servisnich prostor na andelu nemam k dispozici ftp ucet,takze veskere informace hledejte v brzke dobe na doubrava.net popripadne na podsekcich(u tilika a jardy).zatim asi tak.chci na doubrava.net udelat informace pro novacky + obchod kde koupit to co budete potrebovat.jinak znam elity.cz vlastni je kamarad dusan zabrodsky, takze mam trochu lepsi ceny.jinak dobbry je taky wifishop.cz odkud beru vsechny nynejsi veci... zatim

ps oldo: zitra jsem v olomouci rad bych te tam potkal.jeste ti zavolam.

Old Post 14.10.2003 v 14:19
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milarb
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 20

HW Příspěvek č. 511 

Prima. Aktuálně potřebuji:

- pigtail
- bleskojistku
- 19 metrů H1000 s N konektory

Pigtail a bleskojistku bych vzal asi od elity. H1000 ještě nevím. Máme něco skladem tady nebo za kolik by to šlo sehnat?

Bohdan

Old Post 21.10.2003 v 16:33
milarb je offline   Click Here to See the Profile for milarb   Find more posts by milarb   Click here to Send milarb a Private Message   Click Here to Email milarb   Visit milarb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 512 

skladem jsou ted konektory ale kabel uz nemam - mel jsemh1000 za 30kc metr, takze sel rychle pryc.ale vsecko se samozrejme da objednat a do tri dnu to muzes met tady v nakle.bleskojistka je podle me o nicem,myslim ze kdysi jsem tady nejakou mel pro sebe, ale nehodlam ji pouzit tak ti ju muzu strelit za 800,-

Old Post 22.10.2003 v 11:53
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 26272829303132333435363738 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz