CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Ovislink WL-1120AP
« 23242526272829303132333435 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lukic
Junior Member

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 105

Příspěvek č. 449 

passwd

potom saveconfig

__________________

Lukic

Old Post 22.07.2004 v 21:05
lukic je offline   Click Here to See the Profile for lukic   Find more posts by lukic   Click here to Send lukic a Private Message     Visit lukic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Příspěvek č. 450 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 23.07.2004 v 11:29
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuzmicz
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 14

Bude fakcit? Příspěvek č. 451 

Zdravim,

bude to takhle fungovat,abych videl vsechny v siti:lan->1120AP
-> wifi -> 1120AP -> lan -> AP -> AP internet...??

Diky

Old Post 23.07.2004 v 11:47
Kuzmicz je offline   Click Here to See the Profile for Kuzmicz   Find more posts by Kuzmicz   Click here to Send Kuzmicz a Private Message   Click Here to Email Kuzmicz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 452 

Old Post 23.07.2004 v 13:01
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pqu
Newbie

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 64

Zmena kanalu Příspěvek č. 453 

Netusite nekdo jestli se da pomoci telnetu udelat treba scan kanalu, pripoadne zmenit kanal?

Old Post 23.07.2004 v 13:32
pqu je offline   Click Here to See the Profile for pqu   Find more posts by pqu   Click here to Send pqu a Private Message   Click Here to Email pqu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pqu
Newbie

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 64

DHCP Příspěvek č. 454 

Pripadne jestli v softu od lukice jde nejak rozchodit DHCP relay Dik Moc

Old Post 23.07.2004 v 14:35
pqu je offline   Click Here to See the Profile for pqu   Find more posts by pqu   Click here to Send pqu a Private Message   Click Here to Email pqu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pqu
Newbie

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 64

Zmena kanalu Příspěvek č. 455 

Tak uz jsem nasel, kde by se dal zemenit kanal telnetem :-) je to v /var/log/flash.txt jenom nevim, jak tenhle soubor po editaci ulozit, protoze jak jiz tady napsal Lukic, tak saveconfig uklada jen /etc/ Mate nekdo nejaky napad?

Old Post 24.07.2004 v 12:21
pqu je offline   Click Here to See the Profile for pqu   Find more posts by pqu   Click here to Send pqu a Private Message   Click Here to Email pqu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Re: Zmena kanalu Příspěvek č. 456 

Old Post 24.07.2004 v 13:17
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukic
Junior Member

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 105

Příspěvek č. 457 

ten /var/log/flash.txt
je preto vo /var/log/ ze je to len log.. cize nastavuje sa to cez flash..

flash ti vypise help ked ho spustis..

__________________

Lukic

Old Post 25.07.2004 v 18:05
lukic je offline   Click Here to See the Profile for lukic   Find more posts by lukic   Click here to Send lukic a Private Message     Visit lukic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calibos
Newbie

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 44

Urgentní dotaz Příspěvek č. 458 

Nemám čas prolézt všech 400 příprcku jestli obsahují to co potřebuji. Koupil jsem tuhle škatulku kamošovi,abych ho připojil do naší sítě, kde AP je HW od SMC, client PCI SMC a 3xXI626. Antena plechovka,10m kablu. Konfiguruju pres IE 192.168.100.252 (jestli dobre pamatuju) nastavim client a nasi sit to nevidi. Takze jsem to vzal k sobe domu, behem chvile jsem v siti a na netu (vybral jsem nasi sit a nastavil aby mu pridelil IP).Takže jsem vzal svuj kabl a plech, zkousíme u nich na balkone a tam to fakci, sundame jejich kabl s mou plech a jede, totez pak i s jejich plech a jede.A jede i na malou antenku.Tak jsem myslel ze je to meli blbe dotahle, vratime na strechu na antenni stozar pustim a fcil konec pribehu a otazky:
1. proc na balkone, kde je to pres stromy to jelo a na strese na stozaru s nadhernym vyhledem mi to pridelilo IP (presne nevim,ale uz jsem ji videl, kdyz byly problemy s dotahlym konektorem, nebo jsem nemel povolenej MAC te karty)
2. co je to za tu podivnou IP ad1 - 196.xxx.xxx.xxx a podsit 255.255.0.0 proc mi to prideluje? ze by se to nasosavalo na cizi sit,nebo spatny signal (jako ze to same nam to pridelilo kdyz mel typ spatne dotahle a slaby signal, nebo jsem se cabnul v MAC adrese)
3. jak se dostat do konfigurace potom co jsem nastavil aby ovis jako client bral IP z naseho DHCP? 192.168.100.252 nefunguje
4. abych vyresil 3, chtel jsem resetovat do zakladu,ale v zadu jsem to mackal to tlacitko zapadle RESET a ani se nehlo a neresnulo se to. Muze byt kousle,nebo tak neco?

Diky za rady, fakt nemam cas, hledat i kdyz se jeste pokusím,v utery ficim na dovcu, zitra balim a jeste nejake zasobovaci nakupy, vecer tam chci jit i se svym PCdlem abych videl co ukaze Netstumbler. Chtel bych to mit poreseny nez na dva tydny zmizim.
Dik

Old Post 25.07.2004 v 20:52
Calibos je offline   Click Here to See the Profile for Calibos   Find more posts by Calibos   Click here to Send Calibos a Private Message   Click Here to Email Calibos   Visit Calibos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Re: Urgentní dotaz Příspěvek č. 459 

Old Post 25.07.2004 v 21:00
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pqu
Newbie

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 460 

Old Post 25.07.2004 v 22:09
pqu je offline   Click Here to See the Profile for pqu   Find more posts by pqu   Click here to Send pqu a Private Message   Click Here to Email pqu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostax
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 92

Re: Re: Příspěvek č. 461 

__________________

Martin
HKFree

Old Post 26.07.2004 v 11:53
kostax je offline   Click Here to See the Profile for kostax   Find more posts by kostax   Click here to Send kostax a Private Message   Click Here to Email kostax   Visit kostax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukic
Junior Member

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 105

Příspěvek č. 462 

to bude tym, ze rmk4 od shakea ma bug, defaultne spusta NTPclient, ktory ma 10 minut timeout a az potom pusta dalsie sluzby.. rovnako v nom chyba net.sh odo mna..

__________________

Lukic

Old Post 26.07.2004 v 21:48
lukic je offline   Click Here to See the Profile for lukic   Find more posts by lukic   Click here to Send lukic a Private Message     Visit lukic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostax
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 92

Bug by Shake Příspěvek č. 463 

Mohl bys mi poslat nebo nekam pastnout tvuj net.sh ?
V jakem skriptu ho startujes ?
Vim ze bych mohl prolezt celej /etc ale myslim ze za optani clovek nic neda...

Diky

__________________

Martin
HKFree

Old Post 26.07.2004 v 22:59
kostax je offline   Click Here to See the Profile for kostax   Find more posts by kostax   Click here to Send kostax a Private Message   Click Here to Email kostax   Visit kostax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 464 

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 28.07.2004 v 19:12
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 23242526272829303132333435 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz