CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 18192021222324252627282930 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
taufer
Newbie

Registrován: 25.10.2003
Příspěvků: 47

Re: Re: Kompilace firmaware 1.7.6.5 ze zdrojáků Příspěvek č. 369 

Old Post 03.04.2004 v 10:51
taufer je offline   Click Here to See the Profile for taufer   Find more posts by taufer   Click here to Send taufer a Private Message   Click Here to Email taufer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stronx
Newbie

Registrován: 03.04.2004
Příspěvků: 2

padani Příspěvek č. 370 

Zdravim, moc tomu nerozumim, ale po cteni tohoto fora jsem si koupil taky WL 500b ....pomoci manualu rozchodil, rozchodil bezdrat. Vsechno to tak nejak funguje....ale problem je v tom, ze to proste obcas spadne....nevim jak je to mozny, nic slozityho jsem nenastavoval, ale tak dvakrat trikrat denne to proste najednou prestane na minutku dve bejt pripojeny na net a pak se to zase pripoji....jsem pripojenej pres UPC a tohle mi to pred tim nedelalo. nevite kde mam chybku??...

dik
zdenda

Old Post 03.04.2004 v 11:10
stronx je offline   Click Here to See the Profile for stronx   Find more posts by stronx   Click here to Send stronx a Private Message   Click Here to Email stronx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: Re: WebCam Příspěvek č. 371 

Old Post 03.04.2004 v 20:27
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: Re: Re: Re: Re: ad) asus wl500 b/g a kompaktibilita s d-link 900 ap+ Příspěvek č. 372 

Old Post 03.04.2004 v 22:03
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelva
Newbie

Registrován: 24.02.2004
Příspěvků: 40

Re: Re: Re: Kompilace firmaware 1.7.6.5 ze zdrojáků Příspěvek č. 373 

Old Post 04.04.2004 v 19:26
zelva je offline   Click Here to See the Profile for zelva   Find more posts by zelva   Click here to Send zelva a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnik
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 26

Re: padani Příspěvek č. 374 

__________________


Drson

Old Post 04.04.2004 v 20:33
Drsnik je offline   Click Here to See the Profile for Drsnik   Find more posts by Drsnik   Click here to Send Drsnik a Private Message   Click Here to Email Drsnik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnik
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 26

Nova verze FW od Olega!!! Příspěvek č. 375 

__________________


Drson

Old Post 04.04.2004 v 21:19
Drsnik je offline   Click Here to See the Profile for Drsnik   Find more posts by Drsnik   Click here to Send Drsnik a Private Message   Click Here to Email Drsnik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stronx
Newbie

Registrován: 03.04.2004
Příspěvků: 2

Re: Re: Re: WebCam Příspěvek č. 376 

Old Post 05.04.2004 v 23:33
stronx je offline   Click Here to See the Profile for stronx   Find more posts by stronx   Click here to Send stronx a Private Message   Click Here to Email stronx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

zebra+ospfd Příspěvek č. 377 

Pokud by jste nekdo mel zajem tak jsem zkompiloval z
baliku quaggy demona zebra a ospfd.
Ospfd ma cca 700kB a zebra ma cca 350kB.

Jinak pokud by jste to kompiloval nekdo sam, tak se musi upravit jeden soubor s overovanim uzivatelskeho jmena pod kterym to ma bezet, jinak to bude furt hlasit chybu.

Old Post 06.04.2004 v 11:01
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 378 

Takze uz jsem asi vyresil jak udelat adresar etc aby se dal ulozit,je to sice trosku prasacky reseni, ale bude to fungovat.
Pomoci nvram se zapise do tyhle casti pamezi zatarovanej a popripade jeste zagzipovanej celej adresar etc a vzdy po startu se rozbali.
Zatim jsem se zasek na prekladu taru, protoze nema jaksi podporu pro --host a timpadem se musi vsechmo rucne prepsat.

Popripade napada vas nejakej jinej jednoducej soft kterej bude zaroven relativne malej a dokaze zabalit celej adresar a pokud mozno jeste zkomprimovat???

Old Post 06.04.2004 v 19:54
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 379 

tak prvni uspech, tar jsem vyhodil a prekompiloval jsem busybox s pdoporou taru a gzipu a uuencode.

Uz to kompletne zalohuje adresar etc.

Je to udelany trosku :
zataruje adresar etc
zagzipuje
uuencoduje
a nahraje jako promenu pomoci nvram set

Asi by to slo udelat lip pomoci mtdutil se kterou se da zapisovat primo do flashky, ale nejak se mi to nedari.

Takze nevite nekdo jak vytvorit dalsi partisnu ve flashce??
Standartne je tak kernel na 256kB, root fs na 3MB a potom 30kB je pro nvram.

Old Post 07.04.2004 v 14:55
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

novy fw pro asus ke stazeni v siti CZF Příspěvek č. 380 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 09.04.2004 v 12:49
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Novej firmware od Olega - 1.7.5.6-2 Příspěvek č. 381 

Old Post 09.04.2004 v 15:21
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: Re: Re: Re: WebCam Příspěvek č. 382 

Naposledy upravil Technik 10.04.2004 v 10:58

Old Post 09.04.2004 v 16:51
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: WebCam Příspěvek č. 383 

Old Post 09.04.2004 v 21:18
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmoRico
Newbie

Registrován: 22.06.2003
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 384 

Mám problém firmwarovat WL500b. Podle návodu od technika (příspěvek 38) to nejde. Ale problém asi nebude asi tak v návodu jako v tom, že mi třeba v průběhu vykonávání jednotlivých bodů nemohu třeba zprovoznit telnet. Když napíšu telnet 192.168.1.1 nebo telnet my.router tak ani na jedno se to nepřihlásí, hlásí to tu hlášku, že na port 23 nedošlo k připojení a že to snad nic nenašlo. U FTP se připojím ale jen jako anonymní uživatel, standardní admin:admin nefunguje (nechápu proč).

Old Post 13.04.2004 v 19:59
AmoRico je offline   Click Here to See the Profile for AmoRico   Find more posts by AmoRico   Click here to Send AmoRico a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 18192021222324252627282930 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz