CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Újezd nad Lesy
« 1516171819202122232425
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
remet
Junior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 283

Příspěvek č. 321 

tohle ti smazou :-))) ale kazdopadne to je to co me tez zajima :-) ja si to zitra vyzkousim co je v CZF, sdileni je pres vic hopu na nic, to uz je mala propustnost, hry nehraju... ale treba nejaky FTP, lokalni DC, IRC, buh vi... hehe

__________________

-------
REMET - The Original

samostatný vyjebávač výskytu blbců

Old Post 31.05.2004 v 12:37
remet je offline   Click Here to See the Profile for remet   Find more posts by remet   Click here to Send remet a Private Message   Click Here to Email remet   Visit remet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remet
Junior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 283

Příspěvek č. 322 

edoras> jo jeste jsem zapomel, ze mam rozestavene dve ronjy 10mbit, akorat na to ted nemam moc casu... snad pres leto.

__________________

-------
REMET - The Original

samostatný vyjebávač výskytu blbců

Old Post 31.05.2004 v 12:43
remet je offline   Click Here to See the Profile for remet   Find more posts by remet   Click here to Send remet a Private Message   Click Here to Email remet   Visit remet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: Re: Re: Co takle Czfree ? Příspěvek č. 323 

__________________

Old Post 31.05.2004 v 13:12
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 324 

__________________

Old Post 31.05.2004 v 13:14
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 325 

__________________

Naposledy upravil edoras 31.05.2004 v 13:46

Old Post 31.05.2004 v 13:31
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Urbi
Newbie

Registrován: 02.05.2004
Příspěvků: 13

Re: Re: Re: Re: Co takle Czfree ? Příspěvek č. 326 

__________________

Urbi et Orbi

Old Post 31.05.2004 v 14:22
Urbi je offline   Click Here to See the Profile for Urbi   Find more posts by Urbi   Click here to Send Urbi a Private Message   Click Here to Email Urbi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 327 

Bodycount se zavazal, ze bude poskytovat konketivitu do CZF a dostal na to sponzorsky prispevek - doufam, ze recene je jenom pomluva.

__________________

Old Post 31.05.2004 v 14:26
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaryn
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 24

CZFree.Net.Ochozska Příspěvek č. 328 

Ahoj, už rok mi běží AP SSID:CZFree.Net.Ochozska - v mapě node Ochozska. Je tam kompletní router s QoS i Zebrou. Bohužel stále nemám konektivitu do CZFree. Měl jsem před rokem a okolnosti, jak jsme o konektivitu přišli jsem ve fóru popsal.
Mezitím jsem jednal s CZFree.Net.jizak - jednání skončilo na mrtvém bodě, neb na příslušný stožár nelze již umístit další směrovku kvůli zaplněnýmu pásmu. Jejich všesměrovku vidím, ale signál je slabý a pro vytvoření linky nedostatečný. Mám proměřenou linku do H. Počernic na node Moory. Ten se však neozývá a na emaily nereaguje.
V HP už pár týdnů CZFree jede na node JirkaF. Bohužel je za kopcem a nevidím ho. Stačilo by tam najít někoho, kdo by mohl umístit repeater někam na panelák a jede se.
Jsem pro jakékoli smysluplné konektění se. Zkuste si mě změřit a dejte pls. vědět.

__________________

Old Post 31.05.2004 v 14:38
jaryn je offline   Click Here to See the Profile for jaryn   Find more posts by jaryn   Click here to Send jaryn a Private Message   Click Here to Email jaryn   Visit jaryn's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Urbi
Newbie

Registrován: 02.05.2004
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 329 

__________________

Urbi et Orbi

Old Post 31.05.2004 v 14:42
Urbi je offline   Click Here to See the Profile for Urbi   Find more posts by Urbi   Click here to Send Urbi a Private Message   Click Here to Email Urbi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

LB - Update Příspěvek č. 330 


Problem s Bodycountem je primarne v tom, ze zrejme povyrostly stromy a linka mezi Hostivarem a LB (ktera vzdycky jela dost mizerne) od jarniho ozeleneni nejede vubec.

Nicmene nerostou jen stromy, ale i sit CZF (navzdory obcasne zalse slave ) a testuje se zmena topologie - linka Bodycount-Kyje, thx2 Jaha2x, Tomcat14, Edoras, ...
Mozna by nebylo od veci zorganizovat osobni setkani zajemcu o CZF v Ujezde s lidmi z okolniho CZF.

__________________

Old Post 31.05.2004 v 15:05
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Jenom k tomu Příspěvek č. 331 

rušení omýlali jsme to Remete už na Uhřinevským foru. pohybujeme se na stejným kmitočtu takže o kvalitě a garancích můžeme hovořit že, startovní čára je stejná v momentu se mění v závislosti na tom kdo začne jak vysílat.
Můžu říci že, na Ap v Kyjích není problém aby mne újezd.net přidelil i DHCP IP.
Jinak hodnoty signálu se v netstumbleru 0.4.0 na vežákách v H.Počernicích na odvrácené - stíněné straně ve smeru od Újezda pohybovaly okolo -60 až 75 dBm z AP RH, MR a ZS.
To co jsem slyšel o způsobu připojování mne jen utvrzuje v pálení přes no a to má za následek že, když rušíte okolí tak to nutí ostatní v okolí delat taky. Co nám zbývá takže ty řeči o přínosu rušení CZF mne přijdou ponekud podivné.
Singa si chválila jak je to dobře pokryté ale, za jakou cenu?

Nebo jinak zkus mne vysvetlit jaký je rozdíl mezi Andrew 24dB sítem Ujezd.netu a HMNetu(czf) nebo Edorase.
Případně jaký je rozdíl mezi Cisco Aironet 350 HMNetu nebo planet Edorase a Ujezd.netu? Docela by mne to zajímalo?
Díky Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 31.05.2004 v 20:41

Old Post 31.05.2004 v 20:27
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jan.vasa
Newbie

Registrován: 31.03.2003
Příspěvků: 4

Re: LB - Update Příspěvek č. 332 

Old Post 01.06.2004 v 14:24
jan.vasa je offline   Click Here to See the Profile for jan.vasa   Find more posts by jan.vasa   Click here to Send jan.vasa a Private Message   Click Here to Email jan.vasa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Urbi
Newbie

Registrován: 02.05.2004
Příspěvků: 13

Scan: Smer Ujezd->Bechovice Příspěvek č. 333


Scan: Smer Ujezd->Bechovice

__________________

Urbi et Orbi

Old Post 01.06.2004 v 14:27
Urbi je offline Click Here to See the Profile for Urbi Click here to Send Urbi a Private Message Click Here to Email Urbi Find more posts by Urbi Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
Urbi
Newbie

Registrován: 02.05.2004
Příspěvků: 13

Scan: Smer Sibrina->Ujezd Příspěvek č. 334


Scan: Smer Sibrina->Ujezd

__________________

Urbi et Orbi

Old Post 01.06.2004 v 14:32
Urbi je offline Click Here to See the Profile for Urbi Click here to Send Urbi a Private Message Click Here to Email Urbi Find more posts by Urbi Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
Urbi
Newbie

Registrován: 02.05.2004
Příspěvků: 13

Scan: Rohoznik->Sibrina Příspěvek č. 335


Scan: Rohoznik->Sibrina

__________________

Urbi et Orbi

Old Post 01.06.2004 v 14:34
Urbi je offline Click Here to See the Profile for Urbi Click here to Send Urbi a Private Message Click Here to Email Urbi Find more posts by Urbi Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
Urbi
Newbie

Registrován: 02.05.2004
Příspěvků: 13

Scan: Ujezd->Sibrina Příspěvek č. 336


Scan: Ujezd->Sibrina

__________________

Urbi et Orbi

Old Post 01.06.2004 v 14:38
Urbi je offline Click Here to See the Profile for Urbi Click here to Send Urbi a Private Message Click Here to Email Urbi Find more posts by Urbi Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 1516171819202122232425  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz