CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Celodeni pravidelne ruseni
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Jak u blbejch na dvorecku. Příspěvek č. 17 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 25.09.2003 v 14:19
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Jak u blbejch na dvorecku. Příspěvek č. 18 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 25.09.2003 v 14:45
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimmer
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 139

>NAF Příspěvek č. 19 

Zdarek,
no zrejme to bude opravdu neco divneho, protoze jsem se to snazil namerit se znamym se spektrakem, ale zjistili jsme jedinou vec, a to, ze to leze asi od 2.07GHZ az do 2,9... Nad 3GHz jsme bohuzel nemeli HW. Smer jsme zkouseli, ale jak jsou tu ty panelaky je to vsechno plne odrazu, takze nic moc misto zdroje...

Bohuzel jsme jezdili az pozde vecer takze to nez jsme to zmerili z mist odkud jsme chteli, utichlo..

Slunecni vitr pri narazech na atmosferu muze zpusobovat ionizaci jeste pred tim, nez vyjde slunce. Tech 4-5 hodin odhaduji jako hranici. Zkoumal jsem predpovedi sireni vln, ovsem nic co by mohlo sedet jsem nenasel.

Zatim jsem zkontaktoval kolegu co pracuje na letisti aby mi zjistil jestli tam nemuze byt problem.
Dal jsem zkontaktoval jednoho z velice zkusenych radioamateru "mikrovlnaru" aby to zkusil nejak zanalyzovat, rikal, ze ten sum na poslednim panelaku od Delty v dolni rade ma take.

Zatim jsem zjistil to same co ty, 802.11b je vyloucen a na breeznet ci acces to nevypada, ty by se mely drzet pasme ISM. (doufam)


Kdyz ani toto neprinese nic konkretniho asi zkusim to CTU, neb mne nic jineho nenapada...
S.

Old Post 25.09.2003 v 14:57
Slimmer je offline   Click Here to See the Profile for Slimmer   Find more posts by Slimmer   Click here to Send Slimmer a Private Message   Click Here to Email Slimmer   Visit Slimmer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimmer
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 139

>ALL Příspěvek č. 20 

Prosim, jestli nekdo mate zkusenosti podobneho razeni s rusenim, uvitam jakykekoliv informace...

Zatim jsem by se dle mne mohlo jednat o:
1) prumyslove ruseni, nejaky venkovni zarizeni (lampa etc..), novy typ napr. Breeznet.., harmonicke frekvence vysilace....
2) prirodni jev


Dik S.

Old Post 25.09.2003 v 15:02
Slimmer je offline   Click Here to See the Profile for Slimmer   Find more posts by Slimmer   Click here to Send Slimmer a Private Message   Click Here to Email Slimmer   Visit Slimmer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 21 

Hehe nekdo si chlapci koupil mikrovlnku u wjetnamcu a vy z toho delate wjedu
Holt vari, no Asi kuchyn u vojaku - to by tak odpovidalo

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 25.09.2003 v 15:20
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Re: Kabel a delka Příspěvek č. 22 

Old Post 25.09.2003 v 15:51
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Doplneni Příspěvek č. 23 

Tak nejake ucine po cele delce kabelu by bylo
"zkraceni" kabelu dle N-delky tak nejak do 800Mhz.

-=RYS=-

Old Post 25.09.2003 v 18:04
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobbik
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 149

Re: Re: Kabel a delka Příspěvek č. 24 

Old Post 25.09.2003 v 19:23
Bobbik je offline   Click Here to See the Profile for Bobbik   Find more posts by Bobbik   Click here to Send Bobbik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Re: Re: Re: Kabel a delka Příspěvek č. 25 

Old Post 25.09.2003 v 19:59
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Re: Re: Re: Kabel a delka Příspěvek č. 26 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 27.09.2003 v 23:18
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skeptik
HF Assistant

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 586

Re: Jak u blbejch na dvorecku. Příspěvek č. 27 

__________________


- Skeptik

Old Post 28.09.2003 v 22:23
skeptik je offline   Click Here to See the Profile for skeptik   Find more posts by skeptik   Click here to Send skeptik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 28 

Tuhle debatu končím. to co jsem měl na mysli, tu vysvětlil -=rys=-.
nemyslím si že matu lidi. jenom je zajímavé, že se mi zlepšil signál poté co jsem předělal kabely podle ryse, nemluvě o tom že i jeden prográmek na měření je už s tím spokojený. takže zase až takové matení to podle mě není.
Argumentace, že předchozí kabel byl špatně udělaný ve smyslu nakonektorování je pitomost, protože oba kabely byly osazeny stejným způsobem, tedy trny naraženy až na doraz a napájeny, a stínění pečelivě přetaženo přes vnější obal.


Dále bych asi poprosil aby se thread zmoderoval a debata ohledně impedance byla přesunuta do žumpy nebo do samostatného threadu.

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 29.09.2003 v 08:00
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobbik
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 149

Re: Re: Re: Kabel a delka Příspěvek č. 29 

Old Post 29.09.2003 v 17:19
Bobbik je offline   Click Here to See the Profile for Bobbik   Find more posts by Bobbik   Click here to Send Bobbik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Re: Re: Re: Re: Kabel a delka Příspěvek č. 30 

Old Post 29.09.2003 v 18:11
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 31 

Muj typ je, že to rušení je prostě nějaká mikrovlná trouba,...

magnetron generuje celkem dobrej humus v celym pásmu od 2 do 3 GHz.
A když někde utíká 1 nebo 2 W tak věřim tomu že to prostě takhle prasí,...

Old Post 29.09.2003 v 18:56
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 32 

Ja to rikal celou dobu ze to je mikrovlnka

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 29.09.2003 v 19:01
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz