CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Košíře
« 89101112131415161718
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Re: Re: RE Příspěvek č. 209 

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 16.02.2004 v 13:49
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhla
Newbie

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 3

Re: Re: Re: Raf Příspěvek č. 210 

Mam jeste malilnkatej jinej hafo dotazu....Nikde jsem se kloudne nedocetl kolik bych mel platit za mesic-pry se mam nekoho zeptat....a taky bych potreboval poradit s koupi te Wifiny...taky nevim jak je to s tou antenou...jestli ji bezpodminecne potrebuju a jesli se da pouzit ten navod na vyrobu anteny tady z Chatu....

Old Post 16.02.2004 v 20:34
huhla je offline   Click Here to See the Profile for huhla   Find more posts by huhla   Click here to Send huhla a Private Message   Click Here to Email huhla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

No... Příspěvek č. 211 

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 17.02.2004 v 13:12
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Re: Re: Re: RE Příspěvek č. 212 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 20.02.2004 v 04:12
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

Re: Re: Re: Re: Raf Příspěvek č. 213 

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 20.02.2004 v 04:27
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caesar
Newbie

Registrován: 25.03.2004
Příspěvků: 1

Nový nod "Caesar " lokalita PRAHA5 -Kavalírka vyznačen do ortomapy Příspěvek č. 214 

Ahojda ! Zdravím všechny fandy CzFree.net-u !!!

POZN. Tento příspěvek je určen ke zkontaktování fandů v okolních nodech Kavalírky. Prosím aby se mi ozvali. Díky

Tak toto je můj první vstup do fora. Doufám, že jsem na správném tématickém threadu. Když tak mi upřesněte kam toto téma vhodněji umístit.

Dnes 26.března LP 2004 , těsně před půlnocí jsem se zaregistroval do tohoto fora. Poté se mi podařilo zanést můj nový nod "Caesar" do Ortomapy.

Zatím první nejdůležitější informace o místě.
Dlím v domě pod Y-křižovatkou ulic Pod školou a Musílkova
Adresa ul. Pod školou 2/966 - (naproti přes ulici prostranství s potravinami a stánkem PNS.

V 1.p výhled z balkonku
do ulice Pod školou úhlopříčně směr SV na obytný blok mezi ulicemi Pod školou a Pod Kavalírkou s plánovanými nody Musílka , Pod kavalírkou-přímá viditelnost a ostatními Vedavan,Strnous,Adm -v nepřímé viditelnosti.
Okno z druhé strany je na otevřené prostranství s garážemi, ohraničené obytným L-blokem s plánovaným nodem Festr. Ve výhledu směr SSV z lodžie skoro při zdi výhled přes křižovatku na zalesněný kopec s AP Fantomas-Kavalírka 193m-směr SSV. Nevím ale kde je přesně lokalizován v porostu.
Na střechu jsem se nedostal- zatím. Předpokládaný signál na střeše z těcto AP. Tj z bližšího AP Fantomas-Kavalírka 193m-směr SSV či snad i ze vzdálenějšího AP Křemílek 254m-směr JZZ na kopečku. (Další AP Fantomas-Šmukýřka je 601m - směr JV na kopci.)
Zatím jsem tu jeden fanda do IT-Další zájemci snad v domě přibudou. (Stav k 25.3/04 )
(Tak zatím to je vše pro základní info.)
Jsem ochoten dát k dispozici své schopnosti případně i počítačovou techniku k rozšíření CzFree.net v dané lokalitě Kavalírka. Těším se na spolupráci s ostatními fandy!!! Caesar

__________________

I hope after my successful connection to Your freenet I will be abble elated to exclaim
"Veni, Vidi et Vici !!!" in this proclamation for me.

Naposledy upravil Caesar 27.03.2004 v 10:35

Old Post 26.03.2004 v 01:24
Caesar je offline   Click Here to See the Profile for Caesar   Find more posts by Caesar   Click here to Send Caesar a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elegantni_kluci
Old Post 29.03.2004 18:35
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 215 
jointer
Old Post 29.03.2004 19:16
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 216 
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 217 

Má li někdo zájem o připojení k access-pointu s internetem na cibulkách (jeden z kopců v košířích) tak se napište. (Access point ještě není, ale kdyby bylo dost lidí tak není problém ho pořídit (100Mb/s)). Cena podle počtu lidí... Měla by bejt dostupná celkem silná všesměrovka tak jestli někdo chce ...

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 30.03.2004 v 13:33
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Exclamation Praha 5 - Košíře - Cibulka - Průchova Příspěvek č. 218 

Má li někdo zájem o připojení k access-pointu s internetem na cibulkách (jeden z kopců v košířích) tak se napište. (Access point ještě není, ale kdyby bylo dost lidí tak není problém ho pořídit (100Mb/s)). Cena podle počtu lidí... Měla by bejt dostupná celkem silná všesměrovka tak jestli někdo chce ...

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Naposledy upravil The BigShow 30.03.2004 v 14:02

Old Post 30.03.2004 v 13:50
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Jantar ma pravdu! Příspěvek č. 219 

Nebylo by pro jisté lidi nechat vyhledavat cibulka? Je to o něco blíže!

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Naposledy upravil The BigShow 31.03.2004 v 13:58

Old Post 30.03.2004 v 14:01
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysak_Bob
Newbie

Registrován: 30.05.2003
Příspěvků: 3

Zprava od FanTomase Příspěvek č. 220 

Pro uzivatele pripojene pres Fantomase na Kavalirce.
Vzhledem k ruseni a "uloupeni" ESSID se puvodni ESSID meni na CZFree.Net.Kavalirka a pravdepodobne i zmena kanalu.
Dekuji za pochopeni

Old Post 30.03.2004 v 20:34
Mysak_Bob je offline   Click Here to See the Profile for Mysak_Bob   Find more posts by Mysak_Bob   Click here to Send Mysak_Bob a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 221 

Nevi nahodou nekdo kdo ma ssid "redzoneair" ??? a taky kde to je ???

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 05.04.2004 v 07:16
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Kraftwerk
Newbie

Registrován: 19.01.2004
Příspěvků: 1

Smile Re: Praha 5 - Košíře - Cibulka - Průchova Příspěvek č. 222 

OK, v ulici Průchova, ozvěte se prosim s detaily na ICQ 337-253-499 . diky

Naposledy upravil Dr. Kraftwerk 13.04.2004 v 09:51

Old Post 07.04.2004 v 13:31
Dr. Kraftwerk je offline   Click Here to See the Profile for Dr. Kraftwerk   Find more posts by Dr. Kraftwerk   Click here to Send Dr. Kraftwerk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Re: Re: Praha 5 - Košíře - Cibulka - Průchova Příspěvek č. 223 

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Naposledy upravil The BigShow 04.05.2004 v 16:05

Old Post 10.04.2004 v 16:22
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FanTomas
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 45

???Novy bod Administrator - TBS??? Příspěvek č. 224 

Ahoj, chtel jsem se zeptat, na jake AP v CZFree jsi pripojen?

A take odkud chces ziskat 100Mbps do internetu? Od jakeho ISP? Jakou technologii?

Myslim, ze pokud mas takove moznosti, zajimalo by to vice lidi...

Predem diky za prime uprimne odpovedi

FanTomas

__________________

Byl jsem tu! - FanTomas

Old Post 12.04.2004 v 22:50
FanTomas je offline   Click Here to See the Profile for FanTomas   Find more posts by FanTomas       Visit FanTomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 89101112131415161718  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz