CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Problem s Ovislink 1120
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Luckyson
Newbie

Registrován: 30.06.2005
Příspěvků: 2

Problem s Ovislink 1120 Příspěvek č. 1 

Mam Ovislinka 1120 v rezimu klient a obcas se mi stava, ze mi "spadne" pripojeni na internetoveho providera, tzn. FTP, ICQ, browser... a to tak, ze musim dat na svem PC "ipconfig /release" + "ipconfig /renew" a vse se zase rozbehne... mam firmware V1.03H. Deje se mi to na vice PC, ktere mam pripojene do integrovaneho switche v Ovislinku. Mam IP adresy distribuovane z DHCP, pres povoleny DHCP relay. Antenu jsem jiz vymenil za silnejsi, kdyz to jede, makam bez problemu, ale obcas se proste stane tohle... netusite nekdo co s tim ? Zjistil jsem na nekterych diskuzich, ze stejny problem ma s timto AP vice lidi. Je to pry problem s tim, ze AP sice propusti dve IP adresy /pres zapnuty DHCP relay/, avsak navenek je u vsech paketu z obou pocitacu pripojenych do dvou portu do AP stejna MAC adresa....zrejme MAC adresa APcka. Avsak ja uz mam otestovane, ze se mi tento problem objevuje, i kdyz mam zaple jen jedno PC..... POMOC !!!

Old Post 30.06.2005 v 09:51
Luckyson je offline   Click Here to See the Profile for Luckyson   Find more posts by Luckyson   Click here to Send Luckyson a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestro
Newbie

Registrován: 16.02.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 2 

nestretol som sa stym nikdy, ale ved nastav IP na pevno. Ziadne DHCP, alebo si tam najhraj FW od lukace a nastavi si pridelovanie IP priamo na ovislinku v suboroch arp.conf a dhcp.conf v adresari etc.(tie sobury nemusia byt presne pomenovane). V adresari /etc/init.d subor net.sh povol dhcp a mas po starostiach

Old Post 03.07.2005 v 11:08
jestro je offline   Click Here to See the Profile for jestro   Find more posts by jestro   Click here to Send jestro a Private Message   Click Here to Email jestro     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz