CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Moderování příspěvků > Upravování obsahu ...
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Upravování obsahu ... Příspěvek č. 1 

Zdravím všechny. Rád bych věděl, kdo a jak může opravovat a retušovat chyby ve fórech, kdo má jakési oprávnění atd.
Rád bych přispěl ve volném čase k editaci obsahu a zejména redukci různých drobných chybiček, pravopisu na stránkách aj.
Je-li to možné , sdělte na adresu <ladarozan@volny.cz> jinak
LadaR . Díky.

Naposledy upravil ladarozan 21.08.2003 v 21:50

Old Post 17.08.2003 v 13:34
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Re: Upravování obsahu ... Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 18.08.2003 v 06:01
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Re: Upravování obsahu ... Příspěvek č. 3 

__________________

Old Post 18.08.2003 v 06:44
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 4 

takže není zájem ...

Old Post 19.08.2003 v 06:08
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 5 

Myslim ze Tvoje aktivita se hodi do FAQ, howtos apod.

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 19.08.2003 v 11:25
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 6 

No ve Faq je docela pořádek. Já myslel třeba , když někde vidím
měkké I místo tvrdého Y, což bije do očí, že bych to změnil a podobně. To určitě není cenzura ale korektura.
A pak některé nevhodné nadpisy threadů, které zavádějí jinam.
Hned teď mi třeba vadí v připojení - Praha 6, Chuchle ....
Právě proto, abych s tím nezatěžoval, bych to dělal rád sám...
Díkes.LadaR

Naposledy upravil ladarozan 21.08.2003 v 22:03

Old Post 21.08.2003 v 06:14
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobbik
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 149

Re: Upravování obsahu ... Příspěvek č. 7 

Old Post 21.08.2003 v 20:23
Bobbik je offline   Click Here to See the Profile for Bobbik   Find more posts by Bobbik   Click here to Send Bobbik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 8 

No co - alespon se to nauci :-)

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 21.08.2003 v 20:50
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

No vida... Příspěvek č. 9 

Tak jsem to po sobě opravil, vidíte, jak to šlo snadno. A hned se někdo ozval, je vidět, že se i tato stránka sleduje.Takže by to vůbec neškodilo a takové reakce jako ty předchozí by spíš letěly do žumpy. Á, žumpa. To je nápad. Což takhle něco naopak.
Třeba TOP příspěvků....no nic, uvidíme, říkal slepý hluchýmu.
No takže, pokud to má být opravdu FREE, tak by to opravdu chtělo uvolnit a zároveň trochu do mantinelů.

Old Post 21.08.2003 v 21:58
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Re: No vida... Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 22.08.2003 v 07:02
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 11 

Tak jo

Old Post 22.08.2003 v 14:43
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

korektura neni cenzura Příspěvek č. 12 

Měl bych o to zájem. Pokud tu bude člověk, který se o tu korekturu bude starat a tím tedy myslím nejen ten pravopis, ale právě opravy chybných odkazů, nevhodné názvy vláken, nevhodné umístění vláken, případně neaktualizované infomace atd., bylo to super a nebylo by to nijak naškodu.

Nepovažuji korekturu za útok na své svobodné vyjádření, pokud ten příspěvek není obsahově upraven resp. pokud jeho význám, smysl není změněn korektorem.

Toto fórum korekci potřebuje jako prase drbání.

Otázkou zůstává jestli to má dělat zrovna ladarzon a jestli by na to neměla by být zvláštní skupina Korektoři mající tyto práva:

- editaci příspěvku
- nemožnost smazat příspěvek
- nemožnost zavřít či otevřít vlákno
- přesunutí vlákna z jedné do druhé diskusní kategorie
- editaci vlákna
- nemožnost jeho smazání

Např. tímto stylem korekce, upravuji faq resp. přepisuji ho
s interpunkcí, pokud to mám v danou chvíli před sebou, což není cenzura. Jediné co může být nefér je, že jako last editor tam jsem já a ne ten kdo to napsal, proto tam píšu pod to svou značku jako např. i fyzik a jiní. Nevadí mi když někdo po mě upraví zaktualizuje faq a už tam nebude mé jméno, mám tam řekněme značku, ale na tom také nemusíme si zakládat, že ? Úkolem je psát FAQ pro lidi.

BTW: když už jsme u těch FAQ editorů, a moderování objevili jsme s petrikem a fyzikem kdysi, že v podstatě, když moderátor označí nějaký příspěvek jak FAQ kandidát, vy FAQ editoři se o tom nedozvíte, což je chyba ---> řešit může webmaster

BTW2: možná se mýlím, ale někdy mám pocit, že moderátoři, super moderátoři, administrátoři doplňují FAQ víc, než FAQ editoři.
Je to jen pocit ?

__________________

Old Post 14.09.2003 v 01:17
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Korektury Příspěvek č. 13 

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 14.09.2003 v 06:47
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

díky za další názory ... Příspěvek č. 14 

stay d: díky, tak nějak jsem to myslel. Tak snad časem to nějak využijete.
rsaf: překlep nebo vynechání znaků určitě NENÍ obrazem autora, je to jen spěch u klávesnice. A vzniknou tak i zcela nesrozumitelná slova a zde je oprava na místě. A protože čtu Forum denně několik hodin, jsem tímhle směrem stále k disposici.

Old Post 14.09.2003 v 08:59
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz