CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > JAk nakonfigurovat AP. Velký problém.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
gandalf1
Newbie

Registrován: 16.08.2004
Příspěvků: 47

JAk nakonfigurovat AP. Velký problém. Příspěvek č. 1 

JAk nakonfigurovat AP. Asi Vam to bude divne, ale nejde mi to. Samo ze vim jak na to, bud pres webove rozhrani (do toho se nemuzu dostat) nebo pres utilitu, ktera je k danemu zarizeni pouzita. DOstanu se do nastaveni daneho AP, ale to je tak vse, jakmile chci nastavit napr. SSID, kanal, MAC adresu napr. pro rezim klient tak to nejde. Spis kdyz dam aply tak se nic neprovede, a vse zustane stejne jako bylo na zacatku. Jedna se o USR 5450 - multifunkcni zarizeni. MAm to zapojene tak, ze lan kabel vede z posrtu na tomto AP do sitovky v PC. Kabelu jsem pouzil vice, at krizeny nekrizeny, primo dodavany k AP. REstartoval jsem AP, resetoval, nahral novy firmware. Driv to jelo, ale ted z niceho ne. Porad mi to hlasi neco s IP adreso ze je no valid - onjevuje se tam porad 0.0.0.0. Novy firmware to ma odstranit, ale nejak se mu nevede. Kdyz nastavim IP na pevno, nebo pres DHCP porad tam nekdy vyskakuje ten problem s tema 0.0.0.0. Zkousel jsem zmenit firmware na starsi, nahrat tam i novejsi a nejde to udelat kvuli tem 0.0.0.0. Rovnez nevim jestli se to muze primo napojit pres lan k pc, nebo zda-li je nutne to napojit na switch a az pak z nej do pc. Drive jsem to tak mel (pres switch v AP), ale protoze jej nemam doma, tak to nemuzu vyzkouset a nechce se mi kupovat switch, kdyz jej nebudu potrebovat. DIky moc.

Old Post 20.08.2004 v 07:22
gandalf1 je offline   Click Here to See the Profile for gandalf1   Find more posts by gandalf1   Click here to Send gandalf1 a Private Message   Click Here to Email gandalf1     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 2 

no, mám podobný problém s jedním starým ovislinkem
prostě do něj nejde nahrát nová konfigurace
default vyčíst jde, i jiný fw nahrát, ale uložit ee
tak se chystám kuchnou z něj flashku a dát jinou...

Old Post 20.08.2004 v 23:07
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gandalf1
Newbie

Registrován: 16.08.2004
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 3 

Old Post 23.08.2004 v 06:26
gandalf1 je offline   Click Here to See the Profile for gandalf1   Find more posts by gandalf1   Click here to Send gandalf1 a Private Message   Click Here to Email gandalf1     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz