CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Linksys WAP11v.2.2>Dlink900+>>Jde pak v klient na Linux AP?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
great1
Newbie

Registrován: 27.04.2004
Příspěvků: 63

Linksys WAP11v.2.2>Dlink900+>>Jde pak v klient na Linux AP? Příspěvek č. 1 

Zdar,
prosim Vas, mam Linksys WAP11 v2.2. Ten ale ve vsech rezimech krom Master AP, umi komunikovat jen s jinym LinksysWAP11 (ci mozna jinym AP se stejnym chipem).
Ja ale AP potrebuju v klient modu pripichnout na AP co je linuxovej stroj a ma s.kartu Xi-626, ci tak nejak, je to ta hodne pouzivana (aspon na Proseku).
Jde mi o to, zda kdyz to flashnu, na Dlink900+, tak jestli to pak pude.
Nikde jsem to nezjistil.
V pripade, ze ne, jaky AP mi doporucite koupit aby to umelo client na cokoli 800.11b standard.

Nechci realizovat pomoci PCI karty, protoze PC je moc daleko od balkonu a mam slabej signal.(tak to nechci jeste zhorsovat dlouhym kabelem).
moc diky

Old Post 28.05.2004 v 09:57
great1 je offline   Click Here to See the Profile for great1   Find more posts by great1   Click here to Send great1 a Private Message   Click Here to Email great1     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrada
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 2 

Cau, ja mam ted zrovna na stole WAP11 firmware 2.06 a proti XI-626 APcku mi jede jako klient, jediny co je divny (resp. co nevim proc se tak deje:-) ) je ze management toho AP nejde pres WiFi, pres Ethernet bez problemu dostanu webovy rozhrani, pingnu ho a vsechno, na pocitac zapojenej za nim se taky ze zbytku site dostanu, vsechno jak ma byt, ale proste pakety pro to APcko prichazejici z WiFi se jaxi ignoruji. Nerozpozna se MAC adresa na routeru ani jinem stroji v siti a kdyz ji zadam do ARP tabulky rucne a poslu APcku paket, ani neblikne na APcku LEDka ze nejaky paket prijalo

Old Post 29.10.2004 v 23:28
Ondrada je offline   Click Here to See the Profile for Ondrada   Find more posts by Ondrada   Click here to Send Ondrada a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz