Zobrazení Jediného Příspěvku
Kubajz
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 60

RE Příspěvek č. 1 

1. tohle cele je OT.
2.Mno jsi nadmiru chytry clovek a bystry. Muzes mi tedy rict, proc to skoro nikdo tak nedela? Z 10ti lidi, co se pripoji na Tve vysnene APcko tomu bude rozumet tak jeden. Ten jeden clovek se zblazni z toho, ze nekomu neco porad nefunguje. Ja si osobne nechavam platit jen za ty nejnutnejsi veci - elektrina za AP, mizive procento prace a naklady na Internetovou linku.
Pokud by slo o me samotneho, pravdepodobne bych to udelal, tak jak ty rikas. Sehnal bych si nekoho s UPC (to se dela dobre - zavolas z okna a zavolas: Halo, kdo mi chce nasdilet UPC?) a pak si zrealizujes kompletni vybavu na to (APcko - ano dnes jiz sotji par korun - driv to tak nebylo) vsem okolo to poridis taky a nebudes za to vubec nic chtit. Pak si budes uzivat nirvany. Jenze tak to proste dost dobre nefunguje.
Osobne jsem cinny v jednom obcanskem sdruzeni, kde se to aplikuje "nekomercne". Funguje to, ale kazdy clen stejne plati mesicne poplatek za linku a zaplati za pripojeni tomu, kdo vlastni APcko. Funguje to, ale je to cele postavene na jine bazi. Kdyz neco nefunguje, tak se pravdepodobne najde nekdo, kdo to opravi, ale muze se stat, ze taky nektere veci treba vice nez tyden nebezi. A jsou jasne nastavena pravidla, ktera kazdy clen musi dodrzovat.
3. To ze odposlouchavas nejake pakety atp., tak to je ciste tvoje zalezitost. A rozchodit WPA po siti neni jednoduche, kdyz ne vsichni pouzivaji hradware, ktery WPA umi. A pouzivat WEP? To fakt nema cenu...
4. Co se tyka routovani "ciziho" trafficu, tak ja za to nechci zadne penize, ale uz vidim, jak jsi nadseny, ze se ti domu nedostava tve vysnene UPC jen proto, ze na APcku nekdo bagurje se sousedem ten film, ktery se preci nebude znovu stahovat z Internetu...
4. Hadat se tady o nicem uz nebudu - nemam na to silu - obecne principy fungovani by se mely probirat na jinych forech. Vsechno neni tak cernobile, jak jsi nastinil - to je vec o kterou mi jde.

__________________

-=Kubajz=-

Old Post 20.06.2005 v 14:48
Kubajz je offline   Click Here to See the Profile for Kubajz   Find more posts by Kubajz   Click here to Send Kubajz a Private Message   Click Here to Email Kubajz   Visit Kubajz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]