CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Ovislink 5460 AP - nejde mi přehrát firmware
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Prokysoft
Newbie

Registrován: 13.08.2007
Příspěvků: 23

Ovislink 5460 AP - nejde mi přehrát firmware Příspěvek č. 1 

Zdravím, mám problém s Ovisem AirLive 5460AP , kdyz jsem poprvé přehrával FW tak šlo všechno bez problému, ale včera při změně nastavení IP adresy, konkrétně jsem zadal Subnet mask 255.255.255.255 což jak jsem si uvědomil později nejde a vyhodilo mi to jakousi chybu, přesto se AP po změně ihned restartovalo a poté už jsem se nepřipojil, zkoušel jsem pingovat a připojovat se na všechny možné IP adresy, ale nic.

Tak jsem zvolil reset, dřžel jsem ho při spuštění a po spuštění ještě dalších cca 13 vteřin, poté jsem nastavil IP počítače na 192.168.1.5 a nahrál jsem 5460APrecovery.bin přes 5460recovery.bat (tftp.exe) a vše proběhlo v pořádku, změnil jsem IP na 192.168.100.51 a zkusil se připojit na defaultní IP 192.168.100.252 s defaultními hesly a jde to, objevil se mi recovery FW, vše bylo jak má být.

Ale pak jsem podle návodu spustil Telnet, připojil se přes něj k AP a zadal příkaz "flash program /WL-5460AP_v3.2.1.3.9eu_httpupgrade.bin" (dosud nevím jak telnet pracuje, kdyby někdo věděl tak mi prosím dejte vědět) a vše proběhlo v pořádku:
OK ..., Done !
No a zde je ten problém, těď se AP samo restartuje a naběhne, ale s defaultní IP se na něj nepřipojím... a později jsem pomocí network stumbleru na jiném poítači zjistil že jakmile opět naběhloe APčko tak začalo vysílat opět s původním "nastavení" SSSID: znojmo_net_01 jako před tím vším přehráváním FW.

Opakoval jsem tuto proceduru tak alespoň 30x , strávil jsem nad tím půl dne a nedaří se mi prostě přehrát ten původní FW, vždy je všechno OK, ale pak naběhne zase původní SSSID "znojmo_net_01" dokonce se na něj mohu i připojit, ale puze s pevnou IP (jakoukoliv), ale když pinguju okolní IP adresy tak žádná není "online".

Už si nevím rady, ale vím že když jsem toto dělal na AP předtím tak se mi taky povedlo přehrát FW až tak na třetí pokus, ale teďka mi to už nejde ůbec.

Hledal jsem zde v příspěvcích, ale nenašel jsem nic co by pomohlo můj problém vyřešit. Nechce se mi věřit že by bylo AP "po smrti" když se tam bez problému dá nahrát recovery firmware a pak aji bez problému naběhne a naloguju se na něj.

Byl bych vděčnej za jakokoliv radu. Předem dík všem.

Old Post 12.09.2007 v 11:08
Prokysoft je offline   Click Here to See the Profile for Prokysoft   Find more posts by Prokysoft   Click here to Send Prokysoft a Private Message     Visit Prokysoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 2 

__________________

ja to nebyl

Old Post 12.09.2007 v 11:20
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prokysoft
Newbie

Registrován: 13.08.2007
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 3 

Old Post 12.09.2007 v 11:29
Prokysoft je offline   Click Here to See the Profile for Prokysoft   Find more posts by Prokysoft   Click here to Send Prokysoft a Private Message     Visit Prokysoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prokysoft
Newbie

Registrován: 13.08.2007
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 4 

Old Post 12.09.2007 v 12:07
Prokysoft je offline   Click Here to See the Profile for Prokysoft   Find more posts by Prokysoft   Click here to Send Prokysoft a Private Message     Visit Prokysoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 5 

neni za co, ani nevim kde sem to vyhrabal

__________________

ja to nebyl

Old Post 12.09.2007 v 21:13
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 6 

hlavně příště při blbym nastavení nerecoveruj hned firmware, reset by měl stačit

__________________

ja to nebyl

Old Post 12.09.2007 v 21:15
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prokysoft
Newbie

Registrován: 13.08.2007
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 7 

Old Post 12.09.2007 v 22:13
Prokysoft je offline   Click Here to See the Profile for Prokysoft   Find more posts by Prokysoft   Click here to Send Prokysoft a Private Message     Visit Prokysoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prokysoft
Newbie

Registrován: 13.08.2007
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 8 

Old Post 12.09.2007 v 22:16
Prokysoft je offline   Click Here to See the Profile for Prokysoft   Find more posts by Prokysoft   Click here to Send Prokysoft a Private Message     Visit Prokysoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejvic.x
Newbie

Registrován: 23.01.2007
Příspěvků: 17

5460AP firmware Příspěvek č. 9 

zdravim vsechny, dnes mi donesl zakos ovise 5460AP a byl v nem nahrany fw ze straightcore wrt312, potřebuji ho vratit do puvodniho stavu - fw. od vyrobce., jak je to prosim nejrychlejsi a nejjednodusi. dik david

Old Post 12.11.2007 v 16:57
dejvic.x je offline   Click Here to See the Profile for dejvic.x   Find more posts by dejvic.x   Click here to Send dejvic.x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Re: 5460AP firmware Příspěvek č. 10 

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 12.11.2007 v 18:54
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejvic.x
Newbie

Registrován: 23.01.2007
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 11 

dekuji, jen se optam jakou zkusenost mas zkusenost s tim wrt fw v ovisovi? diky

Old Post 12.11.2007 v 19:18
dejvic.x je offline   Click Here to See the Profile for dejvic.x   Find more posts by dejvic.x   Click here to Send dejvic.x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 12 

Vcelku dobrou, ovšem teď už tohle neděláme... používáme jen 5G pásmo a Routerboardy....v současnosti asi jedinej způsob. Sítě si celkem hledíme a náš cíl je minimálně 4Mbit netu a 8Mbit vnitřní sítě u kohokoliv... ne vždy se daří ale ani 5460AP @ WRT FW tohle nemůže v zarušeným prostředí dát

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 12.11.2007 v 21:44
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz