CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Zelený pruh (AP ZPNet)
« 30313233343536373839404142 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cupy
Old Post 26.05.2003 22:40
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 561 
cupy
Old Post 27.05.2003 09:07
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 562 
Drakula
Old Post 27.05.2003 09:11
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 563 
luha
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 14

Re: Statistiky Příspěvek č. 564 

Old Post 27.05.2003 v 21:31
luha je offline   Click Here to See the Profile for luha   Find more posts by luha   Click here to Send luha a Private Message   Click Here to Email luha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Re: Re: Statistiky Příspěvek č. 565 

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 27.05.2003 v 22:32
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cupy
Old Post 27.05.2003 23:01
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 566 
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: Re: Statistiky Příspěvek č. 567 

Naposledy upravil Stay d 28.05.2003 v 02:36

Old Post 28.05.2003 v 02:33
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cupy
Old Post 28.05.2003 09:49
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 568 
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Post Nový plán rozšíření Příspěvek č. 569 

V CF najdete nové informace o cupy a Kavkách vůbec, a nový plán rozšíření.

Mimochodem hranice 16 lidí bylo skoro na jisto dosaženo, nový zájemci z venčí už mají smůlu, uvažuji o uzavření vlákna, jako jasný důkaz, že už je tu plno. Podotýkám, že uvažuji nikoliv, že to teď dělám.

P.S.: Přístup pro cupyho do lokálního fóra v cf je zapnutý.

Old Post 29.05.2003 v 01:40
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Post Mapa pokrytí ZPNet Příspěvek č. 570


Mapa je přibližná, odchylka +/- 1 °.

__________________

Old Post 29.05.2003 v 04:00
Stay d je offline Click Here to See the Profile for Stay d Click here to Send Stay d a Private Message Find more posts by Stay d Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Večerní výlet na Prosek Příspěvek č. 571 

Dojel jsem na Prosek.
Vyzvedl jsem naší vyreklamovanou kartu.
Předal jsem ji srandovi do firmy.
Zítra to může tam dát, pokud bude mít čas.
Dále zítra cupy vyreklamuje pigtail a koupí tu 65° anténu, diskuse nad tímto plánem příliš velká nebyla, znamená to asi, že s tím souhlasí valná většina.
Příští týden podle časových dispozic můžeme mít opět CZF zpět a navíc dvě AP antény.

Old Post 29.05.2003 v 21:42
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamash
Newbie

Registrován: 29.06.2002
Příspěvků: 47

Jenom strucne Příspěvek č. 572 

1) na srazu jsem nebyl, tak nevim, co se upeklo a co neupeklo

2) osobne me disk na AP vubec nepali a radsi lepsi spoj do Modran (prum. signal 16/92 neni nic moc a je fakt, ze rate kolisa v plnem rozsahu). ale pokud to Standovi nevadi, tak mi pripada rozumny delat veci postupne - a otacet 180kou, davat dalsi sektorovku a nahazovat znovu Dvorce mi prijde jako uz docela dost veci najednou

3) k tomu pripominam, ze se mi doma vali nikdy nepouzita 60cm parabola, ktera by se dala nejak vyuzit. (a ty sam ostatne jednu prodavas, jestli se nepletu.) nebranil bych se vyrobeni nejakeho zarice, ale nevim jak to je s uchytem, musim se podivat

4) ten rozhovor je hrozne dlouhej a nechapu, proc je tady ve verejnym foru. vzdyts to byl ty, Dane, kdo nam nekolikrat doporucoval, at se zase vratime do CF - nechces to tam prendat?

Old Post 30.05.2003 v 02:30
mamash je offline   Click Here to See the Profile for mamash   Find more posts by mamash   Click here to Send mamash a Private Message     Visit mamash's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolverin
Newbie

Registrován: 24.10.2002
Příspěvků: 5

Dohoda na srazu Příspěvek č. 573 

Musim uprimne rict, ze nechapu, proc jsme tedy ten sraz delali. Pro nakup disku a anteny (v tomto poradi) byli temer vsichni (pokud si pamatuji) a ja nevidim duvod na tom neco menit.

Old Post 30.05.2003 v 06:25
Wolverin je offline   Click Here to See the Profile for Wolverin   Find more posts by Wolverin     Click Here to Email Wolverin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

AP Mikrona Příspěvek č. 574 

Bohužel teď budeme mít ještě jiné starosti:
dozvěděl jsem se, že AP umístěné na Mikroně bude muset být zrušeno. Výpovědní lhůta je 2 měsíční a doufám, že alespoň ta bude využita a že nedojde ke zkrácení termínu.

Je to nepříjemná věc a doufal jsem, že k tomu nikdy nedojde, ale stalo se. "Darovanému koni na zuby nekoukej". Mrzí mne to, nemohu to nijak ovlivnit. Můžeme zkusit přímo kontaktovat pronajímatele respektive majitele, (domluvit s ním pro nás ještě akceptovatelné podmínky pro provoz AP), ale moc si od toho neslibuji.
Výpovědní lhůtu ještě ověřím, snad bude potvrzena a ne zkrácena. :-(
Naneštěstí se nijak tato záležitost netýká zdroje připojení k internetu, ale fakticky nás od něj odpojí pokud nenajdeme jiné řešení. Budeme muset dát hlavy dohromady a:

1.- najít jinou trasu (Zvahov, Barrandov, západní část Novodvorské, ... )
2.- najít jiný zdroj připojení na inet a to za podobných nebo lepších podmínek - pokud je to vůbec možné.

Další možností bude situace u ADSL připojení a chystaném navýšení rychlosti konektivity na 2-2.5 násobek po prázdninách a to údajně za stejnou cenu. 1500,- za 512/128-256kb down/up
(teoreticky by byla možná i varianta sloučení dvou ADSL přípojek a tak navýšení kapacity linky)

V této souvislosti se jistě změní trh k lepšímu i od jiných operátorů i u jiných typů připojení.

Old Post 30.05.2003 v 08:23
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Technicka sekce Příspěvek č. 575 

je divne kdyz se do techniky zacne plest politika.....
Bohuzel problem se silnejsi antenou se vyresil jaksi mimo nasi vuli.

Pokud nekdo chce info (technicke) tak se muzem domluvit na osobnim srazu nerad pisu sahodlouhe prispevky.

Take bych chtel navrhnou sraz omluvte pracovni nazev "technicke sekce nebo admin sekce" pro reseni technickych problemu tzn. aby veci fungovaly, ne proc se mi film (hra,xxx) netaha alspon 300KBps Misto srazu nekde kde se da normalne mluvit, ne na sebe rvat, idealne s kompem. Jsme klidne ochoten poskytnout prostory. Pocet lidi omezen z duvodu efektivni komunikace.

Navrh pondeli vecer tzn 19 -20 hod start. Co by se melo resit
Mikrona + problemy ohledne qos, host ap atd.

Zatim Drakula

PS: Chtelo by aby jsme se sesli alspon v sestave Kodan, Sranda,Vasek D , ja. Dalsi lide mozni ... dejte mi ale do predu vedet byt neni nafukovaci, kdyztak zaridim hospu kde byva dost mist a relativne klid

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 30.05.2003 v 09:08
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamash
Newbie

Registrován: 29.06.2002
Příspěvků: 47

osud mikrony Příspěvek č. 576 

hm, to je smutne a mrzute. tedy zkusim propatrat jednu svoji alternativu, ktera by teoreticky mohla prinest jeste vice muzika za jeste mene penez, ale o to mene oficialni by byla.

akorat ze je k tomu potreba viditelnost na jinonice nebo na i.p.pavlova. jinonice jsou myslim bez sance, ale tim pavlakem si nejsem tak jisty - slo by o prvni blok hned za tylovym namestim smerem k vaclavaku, ale na fotkach jsem ho nedokazal identifikovat a nevim, kdy a jak se tam dostanu na strechu.

Old Post 30.05.2003 v 09:33
mamash je offline   Click Here to See the Profile for mamash   Find more posts by mamash   Click here to Send mamash a Private Message     Visit mamash's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 30313233343536373839404142 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz