CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Zelený pruh (AP ZPNet)
« 23242526272829303132333435 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
VasekD
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 71

Re: "hodnota evidované infrastruktury" Příspěvek č. 449 

Old Post 19.03.2003 v 12:06
VasekD je offline   Click Here to See the Profile for VasekD   Find more posts by VasekD   Click here to Send VasekD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VasekD
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 71

nová anténa Příspěvek č. 450 

Naposledy upravil VasekD 19.03.2003 v 13:08

Old Post 19.03.2003 v 12:43
VasekD je offline   Click Here to See the Profile for VasekD   Find more posts by VasekD   Click here to Send VasekD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VasekD
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 71

novinky na AP Příspěvek č. 451 

Mám nějaké novinky. Mrkněte na naši homepage, je trošku upravená.

DNS je předělaná, máme doménu zpnet.czf. Doménu zpnet.czfree.net jsem zatím ponechal pro případ, že je na tom někdo závislý, ale za pár dní to zruším. Snad je to připraveno pro začlenění do celo-CZFree DNS hierarchie. Kdyžtak to po mně někdo zkoukněte.

WWW jsem zpřístupnil do CZFree, kromě wifimonu - pokud se nepletu, tak jediné, proti čemu byly námitky, byly právě MAC adresy z wifimonu, jinak zbytek klidně může být veřejný. Pokud někdo má námitky, sem s nimi.

Log OSPF démona a Zebry narůstá neuvěřitelným tempem! Něco je špatně. Já o tom vím dost málo, tak jestli s tím někdo máte víc zkušeností, mrkněte na to nebo poraďte. Zatím jsem (vlastně už před pár dny) nastavil rotaci a komprimování logů, ale i tak: ospfd.log má jen za poslední tři dny - držte se - 99MB!!! (A zebra.log 470kB.) Je to pěkně vidět v HotSaNICu na statistice volného místa. :-))) Myslím, že za to klesání může právě ten log.

Old Post 19.03.2003 v 15:05
VasekD je offline   Click Here to See the Profile for VasekD   Find more posts by VasekD   Click here to Send VasekD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

kanal? Příspěvek č. 452 

Jen poznamka, stoji tam, ze vysilame na 13 kanalu. Opravdu? Odkdy? To bych se nedivil, ze se mi tak zhorsil signal, v posledni dobe. Nicmene mi to ukazuje 2,422GHz (to nevypada na 13 kanal), takze to bude asi omyl, ne?

W.

Old Post 19.03.2003 v 18:05
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VasekD
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 71

Re: kanal? Příspěvek č. 453 

Old Post 19.03.2003 v 19:20
VasekD je offline   Click Here to See the Profile for VasekD   Find more posts by VasekD   Click here to Send VasekD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

anteny Příspěvek č. 454 

Jeste k tem antenam: to jsou ty obdelnikovy nebo ty podlouhly se zaoblenejma koncema? Jakej to ma drzak na stozar?

Dik,
W.

Old Post 19.03.2003 v 21:03
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VasekD
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 71

námět Příspěvek č. 455 

Old Post 20.03.2003 v 01:04
VasekD je offline   Click Here to See the Profile for VasekD   Find more posts by VasekD   Click here to Send VasekD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 456 

VasekD:
opravdu visilame na 13 kanale (myslim ze jsme to s Drakulou zmenili, protoze na 3. bylo velky ruseni),

iwlist wlan1 channel - vypise i seznam frekvence ~ kanaly

kdyz jses klient, tak nezalezi jaky kanal nastavis. Scenujou se kanaly a porovnava se essid do te doby nez client najde.

Ahoj

__________________

sranda

Old Post 20.03.2003 v 15:15
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

? Příspěvek č. 457 

13. kanal? Odkdy? Ruseni? Od koho?
A kdy jste to menili???

Nevim jak ostatni, ale ja mam asi tak tyden znatelne slabsi a nestabilnejsi signal. Jede to sice dal (pokud nekdo mohutne ne FTKuje, ale na graf signalu uz se nevydrzim koukat (0-20 procent je standartni "tanec", vujimecne "stabilni" kolem 30).

W.

Old Post 20.03.2003 v 22:19
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

kanal Příspěvek č. 458 

uz je to urcite dyl, jak tejden. Muzem to ale zase zmenit.

__________________

sranda

Old Post 20.03.2003 v 22:26
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: námět Příspěvek č. 459 

Naposledy upravil Stay d 07.05.2003 v 01:41

Old Post 21.03.2003 v 02:10
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

Re: Re: námět Příspěvek č. 460 

Jo na Heaven je vidět z naší střechy a pokud se posunu na vhodné místo tak by neměl bránit ve výhledu ani ten strom v cestě. Navíc by se tím mohl vyřešit problém napojení východního sektoru. Pokud by se ovšem do budoucna nepodařilo získat místo i na jiné střeše (stačila by i ta jižní). Jinak z naší střechy je vidět i na Mikronu. Takže pokud by se do budoucna objevil problém s umístěním AP na "Bontonu", tak tohle by byla vhodná záloha pro AP. Ale dost teorie, co kdyby atd. Nevím zda jste zaregistrovali, ale psal jsem, že připojení Modřan nebude dřív jak počátkem týdne až za týden tedy cca 31.3. (bohužel se nebudu moct příští týden tomu vůbec věnovat) :-( Do té doby by se mohl vyřešit problém s naším AP.

Old Post 21.03.2003 v 06:20
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamash
Newbie

Registrován: 29.06.2002
Příspěvků: 47

Jabber Příspěvek č. 461 

Old Post 21.03.2003 v 18:58
mamash je offline   Click Here to See the Profile for mamash   Find more posts by mamash   Click here to Send mamash a Private Message     Visit mamash's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

DHCP Příspěvek č. 462 

Potvrzuji funkčnost DHCP serveru se vším všudy.

Funguje mi to sice jen pod xp, která jsem si za tím to účelem včera výjmečně zpustil, ale pod win2k nikoliv, což je tedy problém již u mě Vašku.

Takže děkujeme Vaškovi za zprovoznění DHCP serveru, brzy se na něj nějak budu snažit zcela přejít.

Jen mi jaksi vadí ta krátká výpujční doba ip adresy. Dalo by se s tím něco dělat pokud to není v rozporu s něčím jiným očem momentálně nevím?

Old Post 21.03.2003 v 22:42
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Coto? Příspěvek č. 463 

To nam nekdo ukrad APcko, nebo jen vymenujete hardware bez predchoziho upozorneni?
W.

Old Post 22.03.2003 v 22:10
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Coto? Příspěvek č. 464 

Old Post 23.03.2003 v 00:02
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 23242526272829303132333435 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz