CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Zelený pruh (AP ZPNet)
« 17181920212223242526272829 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Re: Vypadky nejen internetu Příspěvek č. 353 

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 26.02.2003 v 22:23
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

Re: Založení lokálního fóra v Connected části CZFree Příspěvek č. 354 

Old Post 26.02.2003 v 23:56
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

sraz Příspěvek č. 355 

Ahoj,
s nedeli 9.3.2003 v 1800 Na Ledarnach - souhlas.

V celim CZFree je problem s routery, ktere se sekaji. Jsou opatreny resetatory - watchdogy na seriovem portu. To muze za vypadky. Co jsem , tak pozoroval, tak jde o karty co pouzivame i my, tak se trochu obavam, jestli nas to taky nepotka, az budem router poradne zatezovat. Dela to karta v klienskem modu( tedy u nas link na Dvorce).

Stay D: ta tvoje gw na 10.1.1.1 je ti na nic, alespon co myslim. Jedna se o gw z lokalni site. Co na to ostatni?

Nazdarek

__________________

sranda

Old Post 27.02.2003 v 09:04
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re karty Příspěvek č. 356 

Naposledy upravil wanthalf 27.02.2003 v 16:32

Old Post 27.02.2003 v 16:06
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 357 

Mozna kecam, protoze se mi to dneska stalo i u Linksyse.

Myslim, ale ze ty XI XXX jsou nejlevnejsi

__________________

sranda

Old Post 27.02.2003 v 16:12
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re: Re: LCD dipsleje Příspěvek č. 358 

Jo, pardon, je to "off-topic" - pokud tady teda vubec je nejaky topic ;-). To slovo 'ty" tam nebylo moc namiste, jen jsem si na to vzpomnel, ze by to nekoho mohlo zajimat, mozna ...

W.

Old Post 27.02.2003 v 21:37
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Thumbs down Změna signálu. Příspěvek č. 359 

Mám toto:

Jsem stále na té jedno dB anténě.
Když jsou tam 2 z našich členů a já tak je to okay, a připojím se, nemluvim o stabilitě, to je něco jiného, prostě se jako připojím.

Ale když tam jsou už 3 uživatelé a já, tak mám smůlu a už se nepřipojím.

Jinými slovy AP se nebude bavit s nikým, kdo má 6% a méně sílu signálu.

Doufám, že se to nebude nějak projevovat i potom až budeme mít sice pořádný plechovky konečně zbyvající členové, ale až nás tam bude taky třeba 8 až 12 v danej okamžik, tak už jsem zvědavej, co na to AP udělá.

Old Post 28.02.2003 v 00:02
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Co se děje? Rušení? Příspěvek č. 360 

Co se to dneska děje? Signál lítá jak blázen, na normálu se neudrží dýl než pár zlomků vteřiny, z pingu na Bonton se nevrátí ani půlka paketů ... neruší nás tu někdo nebo něco? To spojení je najednou prakticky nepoužitelný.

Wanthalf

Old Post 28.02.2003 v 02:08
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Příspěvek č. 361 

chtel bych poprosit zucastnene o presun podobne diskuze do connected fora, ktere je pro tyto ucely...
tam najdete odpoved

HOnza

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 28.02.2003 v 09:21
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

Připojení ke connected fóru Příspěvek č. 362 

Nemáte někdo ponětí, zda se dá ke connected fóru připojit i z internetu a ne jenom z vnitřní sítě czfree ?
Obávám se, že je to asi jedinná možnost jak se tam dostat.

Old Post 28.02.2003 v 09:28
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Re: Připojení ke connected fóru Příspěvek č. 363 

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 28.02.2003 v 10:00
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re: connected forum Příspěvek č. 364 

Jo, taky jsem zvedav, jak se tam ted budou lidi koukat, kdyz signal stoji za houby a s modemem se tam clovek nedostane.

Old Post 28.02.2003 v 13:59
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

zmena kanalu Příspěvek č. 365 

Zmenil jsem kanal na 3.
Drakula: kdyz tak to zmen na jinej, ale chce si s tim pohrat.
Standa

__________________

sranda

Old Post 28.02.2003 v 14:20
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re: kanal Příspěvek č. 366 

Myslis, ze no necemu muze pomoct? Na 1. a 11. kanale vysilaji dva sileny Armabetoni, tak aby nas jeste nerusili oni. Nicmene, zatim zmenu nepozoruju. Teda, od te doby co jsem otevrel a zase zavrel(!!!) okno stoupa kvalita prijmu az pres 50 procent, ale porad kolisa a spojeni je nestabilni a nahouby. Ale to snad bylo jeste driv nez jsi zmenil ten kanal, nebo ne? Kdy jsi to asi zmenil?

W.

Old Post 28.02.2003 v 14:44
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

kanal Příspěvek č. 367 

tesne pred odeslani zpravy, tedy ve 3.

__________________

sranda

Old Post 28.02.2003 v 15:47
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamash
Newbie

Registrován: 29.06.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 368 

Zmena kanalu je u me evidentne k lepsimu. Zatimco driv jsem jel s plechovkou tak na 26-32/92, tak dnes odpoledne je to 42-46/92 (signal kolem -75).

Ty Dvorce jsou ale kriticky. Vypadava to pomerne casto - resp. traceroute se zastavi na 10.10.142.1 a dal ani kousek. Bude se s tim dat neco delat? Jinak nam ta konektivita nebude k nicemu.

mamash

Old Post 28.02.2003 v 22:06
mamash je offline   Click Here to See the Profile for mamash   Find more posts by mamash   Click here to Send mamash a Private Message     Visit mamash's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 17181920212223242526272829 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz