CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > HW AP&Router. Porad problemz.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
gandalf1
Newbie

Registrován: 16.08.2004
Příspěvků: 47

HW AP&Router. Porad problemz. Příspěvek č. 1 

Old Post 26.08.2004 v 14:54
gandalf1 je offline   Click Here to See the Profile for gandalf1   Find more posts by gandalf1   Click here to Send gandalf1 a Private Message   Click Here to Email gandalf1     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gandalf1
Newbie

Registrován: 16.08.2004
Příspěvků: 47

Re: HW AP&Router. Porad problemz. Příspěvek č. 2 

Tak me tak napadlo, jestli jsem nedelal spatne to, ze jsem toho klienta pripojoval do switche, jestli jsem jej nemal pripojit do WAN portu u toho AP2.

Old Post 26.08.2004 v 15:14
gandalf1 je offline   Click Here to See the Profile for gandalf1   Find more posts by gandalf1   Click here to Send gandalf1 a Private Message   Click Here to Email gandalf1     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hk_minimax
Newbie

Registrován: 10.02.2006
Příspěvků: 2

IP Příspěvek č. 3 

Nevim, mozna uz ti to nekdo nekdy rekl v jinem threadu, ale pokud chces aby na sebe pocitace "videli", musi byt vsechny na stejne ip masce... To znamena ze kdyz nastavis masku 255.255.255.0, tak se mohou adresy lisit jen poslednim trojcislim. Leda ze by jsi to vyresil routovacima tabulkama... Takze kdyztak jen 192.168.123.xxx a tu 124ku zmen na 123 a dej tomu jinej rozsah posledniho trojcisli... Chapes to?

Old Post 10.02.2006 v 15:14
hk_minimax je offline   Click Here to See the Profile for hk_minimax   Find more posts by hk_minimax   Click here to Send hk_minimax a Private Message     Visit hk_minimax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nanotop
Junior Member

Registrován: 11.04.2005
Příspěvků: 198

routování Příspěvek č. 4 

Něco ti poradím.
Pořiď si jeden router a kup si knihu, kde se dočteš o routování.
Nejlépe knihy o TCP/IP a Linux dokumentační projekt.
Až zvládneš routovat do druhé sítě (což není nic těžkého),
tak si pořiď další router který připoj za stávající router a
nauč se routovat do další sítě.
.
Za tu dobu pochopíš, co je maska sítě, která určuje net a host část IP, jak plnit routovací tabulku a
spoustu dalších užitečných věcí.
I já jsem takto kdysi dávno začínal.
.
Vrhnout se do stavby složitější sítě s několika routery a
nevědět jak na to, je tragédie. To asi nedopadne dobře.
Všechno nelze hned pochopit.
I když máš vše teoreticky pod palcem.
.
Zkrátka slova se píšou a koňak se pije.
Mysli si o mě co chceš, ale je to tak.

Old Post 11.02.2006 v 02:00
nanotop je offline   Click Here to See the Profile for nanotop   Find more posts by nanotop   Click here to Send nanotop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:41.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz