CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Izolace plechovky
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
petrbosek
Newbie

Registrován: 17.11.2003
Příspěvků: 10

Question Izolace plechovky Příspěvek č. 1 

Ahoj.

Chci se zeptat, jestli je možný vypěnit vnitřek plechovky montážní pěnou, aby se ke konektoru nedostala voda.

Někdo mi říkal, že by to jít mělo, že vlnám by to vadit nemělo, ale vyzkoušený to neměl a já bych si nerad zničil plechovku.

Děkuju za odpovědi. P.

Old Post 02.05.2004 v 23:33
petrbosek je offline   Click Here to See the Profile for petrbosek   Find more posts by petrbosek   Click here to Send petrbosek a Private Message   Click Here to Email petrbosek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

plechovka Příspěvek č. 2 

stačí pouze zavíčkovat plastovým víčkem z materiálu, který není útlumový pro mikrovlny. Klidně i tak, jak se zavírá kompot.
Program v PC ukazuje nějakým způsobem sílu signálu a tak lze snadno určit, jaký to bude mít vliv. Byl tu v diskuzi na jiném místě popsán test materiálu v mikrovlnce, takže lze i tak se přesvědčit, že materiál je použitelný (neměl by se ohřát).
Výplň je podle mě zbytečná.

Old Post 03.05.2004 v 07:26
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbosek
Newbie

Registrován: 17.11.2003
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 3 

To jsem taky četl, ale já na ní mám ještě trychtýř, takže konečnej průměr na víčko je asi něco přes 30 cm a taky moc nevim, jak ho tam upevnit. Ta pěna mi přišla nejjednodušší, jen jak jsem říkal: "nechci jí zničit".

Ale děkuju moc za odpověď. Možná to tak nakonec stejně dopadne.

Old Post 03.05.2004 v 08:03
petrbosek je offline   Click Here to See the Profile for petrbosek   Find more posts by petrbosek   Click here to Send petrbosek a Private Message   Click Here to Email petrbosek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milos
Newbie

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 60

Víko na trychtýř Příspěvek č. 4 

Old Post 03.05.2004 v 08:20
milos je offline   Click Here to See the Profile for milos   Find more posts by milos   Click here to Send milos a Private Message   Click Here to Email milos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbosek
Newbie

Registrován: 17.11.2003
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 5 

Jejej, no vidíš. Já si totiž myslel, že musíš použít nějakej speciální plast odolný mikrovlnám a ten se mi nechtělo shánět (navíc nějaká miska do mikrovlnky s tímhle průměrem by nebyla za pár korun). Když jde ale použít normální plast, jako třeba ten z Primalexu, tak to mění situaci.

Ono mě to vypěnění spíš zajímalo. Je to přeci jen nejjednodušší (zvláš?, když jsem zrovna nedávno našel v garáži načatou tubu) a znělo to zajímavě...

Ale asi vás oba poslechnu :-). Tak díky. P.

Old Post 03.05.2004 v 13:44
petrbosek je offline   Click Here to See the Profile for petrbosek   Find more posts by petrbosek   Click here to Send petrbosek a Private Message   Click Here to Email petrbosek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 6 

Tak jsem kapnul na velmi jednoduche tesneni plechovky. Urizne se spodek pet lahve od 1,5l matonky. Ten se nasadi na plechovku, pritlaci a opatrne nahreje horkovzdusnou pistolej. Staci teplota 300°C a petka se pekne smrskne. Pokud se nahreje trochu vic tak se jeste "boule" na dne vyrovnaj a mate hezkej pentagram pro stesti.

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 19.06.2004 v 17:21
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz