CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > ASUS WL500b - kernel
« 89101112131415161718
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Re: Re: Re: jak bezpečně rozlišit verze Asus WL-500b Příspěvek č. 209 

Old Post 22.11.2004 v 07:51
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr Stehno
Workshopy v Jelení

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 45

Re: Re: Re: Re: jak bezpečně rozlišit verze Asus WL-500b Příspěvek č. 210 

__________________

Old Post 23.11.2004 v 12:58
Petr Stehno je offline   Click Here to See the Profile for Petr Stehno   Find more posts by Petr Stehno   Click here to Send Petr Stehno a Private Message   Click Here to Email Petr Stehno   Visit Petr Stehno's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pafal
Newbie

Registrován: 25.11.2004
Příspěvků: 29

0.8.0 V2 na Broadcomu Příspěvek č. 211 

Dobry den,

cte-li jeste toto vlakno p.salek, chtel bych se zeptat, zda ve svem WRTakovi 0.8.0 V2 jeste oficialne podporuje starou Wi-Fi sitovku od Broadcomu.

Pokud ano, pak bych chtel nahlasit chybu pri zavadeni modulu wl.
insmod wl ma za nasledek 6 chyb tykajicich se unresolved symbolu. Zhruba je to tvaru:
inmod: unresolved symbol sb_neco_nepamatuju_se_uz_co
Jsou tam i symboly nezacinajici na sb_

Old Post 27.11.2004 v 19:16
pafal je offline   Click Here to See the Profile for pafal   Find more posts by pafal   Click here to Send pafal a Private Message   Click Here to Email pafal     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 212 

Bohuzel jiz nemam cas venovat se firmware pro Asus, timpadem nectu toto vlakno a zadne dalsi verze nevydavam.
0.8.0V2 byl pouze test, ani jsem ho moc nezkousel a nedoporucuji ho pouzivat.
Vrele doporucuji prejit na FW. od JAHA2X ktery autor stale vyviji a existuje k nemu perfektni podpora v pripade problemu.

Old Post 27.11.2004 v 21:03
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 213 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 27.11.2004 v 21:25
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brouknet
Newbie

Registrován: 26.10.2003
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 214 

ahoj
mohl by mi nekdo vysvetlit jak se nastavuje WonderShaper u asuse, jak funguje atd. ( podle toho co jsem cetl, ze je zahrnut i v novem FW 1.7.5.9)

bohuzel o tom moc nevim jako linux lama

diky

Old Post 27.11.2004 v 21:50
brouknet je offline   Click Here to See the Profile for brouknet   Find more posts by brouknet   Click here to Send brouknet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djpepa
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 9

To JAHA Příspěvek č. 215 

Ahoj

Testuju tvuj firmware, asusu v2.
Nahrani OK, konfigurace OK ale neni pruchozi.
Nepingnu si bezdrtove ani z nej ani na nej.
Poradis mi?

Diky Pepa

__________________

DJ Pepa

Old Post 28.11.2004 v 20:19
djpepa je offline   Click Here to See the Profile for djpepa   Find more posts by djpepa   Click here to Send djpepa a Private Message     Visit djpepa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lada hkf
Newbie

Registrován: 10.12.2004
Příspěvků: 4

Samba Příspěvek č. 216 

Zdravím,
chci poděkovat za Openwrt firmware by jaha2x! Přešel jsem k němu po dlouhém používání firmwaru od Olega. Jeden z hlavních důvodů bylo to, že jsem potřeboval rozeběhnout ospfd, který Oleg nevede. A jsem s ním velmi spokojený.

Všechny další vychytávky, které jsem si vytvořil (různé skriptíky) jedou bez problému i na OpenWrt.

Mam ale takovou prosbu. Máme v síti cca 20 PC a používáme na lokálce sdílení Microsoft. Když má nějaký klient blbě nastavený firewall a stane se browse master, kompletně shodí procházení sítí. Tohle jsem řešil sambou v Olegově firmwaru (stačí jen nmbd, smbd není potřeba), jenže v OpenWrt není a pokud ho z olegova firmwaru přetáhnu do OpenWrt přes FTP a spustím, objeví se chyba:

Bus error.

a nic.

Kompilování mi moc neříká, ale můžu se o to pokusit. Poradí mi někdo? Stačí mi starší nmbd, které je v Olegově fw (ty verze jsou malé).

Pokud by mi někdo mohl poslat funkční binárku bylo by to super. Myslím, že ve na nahrání tohodle do jjfs filesystému to asi bude velký, ale v ramce to jet může.

Předem díky za pomoc.

Lada, hkfree

Old Post 10.12.2004 v 21:56
Lada hkf je offline   Click Here to See the Profile for Lada hkf   Find more posts by Lada hkf   Click here to Send Lada hkf a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 217 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 10.12.2004 v 21:59
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lada hkf
Newbie

Registrován: 10.12.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 218 

To bylo první, co jsem udělal, ale jednak jsem nic nenašel a jednak to bude asi strašně moc velký (nejnovější samba má přes 2MB), ale ta řekněme historická verze co tam dává oleg má pod 500kB. nmbd má cca 200kB.

Ono ani z googlu toho moc nevypadne když dám hledat "openwrt samba" nebo "openwrt nmbd"

Old Post 10.12.2004 v 22:05
Lada hkf je offline   Click Here to See the Profile for Lada hkf   Find more posts by Lada hkf   Click here to Send Lada hkf a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 219 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 10.12.2004 v 22:13
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lada hkf
Newbie

Registrován: 10.12.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 220 

no, tak jen samotne nmbd ma pres 600kB, takze instalace toho balicku nepripada v uvahu, ale do ramky se binarka vejde

kdyz jsem ji tam hodil FTPkem a pokusil se spustit, tak to hodilo
/tmp/nmbd: 1: Syntax error: word unexpected (expecting ")")

tak ted jsem z toho jelen, je to pro openwrt? je na to potreba nejakej jinej figl, jak to spustit rucne?

Old Post 10.12.2004 v 22:28
Lada hkf je offline   Click Here to See the Profile for Lada hkf   Find more posts by Lada hkf   Click here to Send Lada hkf a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 221 

mno, zkousel jsem googlit, ale moc jsem toho nenasel, takze mas asi smulu :-(. jeste si to muzes prekompilovat, no ;-)

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 10.12.2004 v 22:33
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lada hkf
Newbie

Registrován: 10.12.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 222 

Naposledy upravil Lada hkf 11.12.2004 v 00:44

Old Post 10.12.2004 v 22:56
Lada hkf je offline   Click Here to See the Profile for Lada hkf   Find more posts by Lada hkf   Click here to Send Lada hkf a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Great Man
Newbie

Registrován: 19.04.2003
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 223 

Zdravim.
Mam V2 s firmwarem 1.7.5.9. Zkousel jsem nahrat jak pres www rozhrani AP tak pres utilitku firmware restoration nekoli verzi firmwaru (i ofic. wg01080109_WL500bv2_EN.trx), ale pokazde dostanu stejnou hlasku: No wireless device in recovery mode found (www rozhr.: Firmware upgrade fail. It may result from incorrect image or error transmission. Please check the version of firmare and try again.) Nejsem linuxar a fw chci zmenit z duvodu regulace vykonu.

Old Post 12.12.2004 v 18:53
Great Man je offline   Click Here to See the Profile for Great Man   Find more posts by Great Man   Click here to Send Great Man a Private Message   Click Here to Email Great Man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 224 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 12.12.2004 v 19:12
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 89101112131415161718  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz