CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Netstumbler a WMC pada, jakej jinej SW ?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pajan
Newbie

Registrován: 04.06.2003
Příspěvků: 5

Netstumbler a WMC pada, jakej jinej SW ? Příspěvek č. 1 

Kdyz jsem chtel promerit signal pod WinXP Netstumblerem a jakmile byl pritomnej signal jednoho AP v okoli, tak se ukonci bez zadne varovne hlasky, to same dela WMC. Nekdy se s netstublerem podari merit tak do 30s a zjistil jsem ze AP bezi na Orinoco. A jinak to same dela netstumbler u kamose kterej bezi taky pod winXP, taky se hned ukonci jakmile to zjisti signal toho AP. Jinak, kdyz netstubler nema signal toho AP tak bezi v pohode bez padani, zkousel jsem ve svym kompu 2 karty jestli se vzajemne slysi a jel v pohode bez problemu, meril. Zkousel jsem to na 2 kartach ruznych znacek a netstubler se vzdy zahadne ukoncoval. Jakej jinej SW odzkouset myslim pod wokna ?

Old Post 14.02.2004 v 13:10
pajan je offline   Click Here to See the Profile for pajan   Find more posts by pajan   Click here to Send pajan a Private Message   Click Here to Email pajan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 14.02.2004 v 16:49
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajan
Newbie

Registrován: 04.06.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 3 

jen mi je divny ze to u kamose s widlema dela to samy, ale mam dojem ze mi to blblo i na cerstve naistalovanych woknech...je mozny ze oba softy pouzivaj nejaky spolecny veci a na tech to pada...zkusim ten regcleaner a a u me to jeste zkusim na linuxu, snad se tam nenajde zas nejakej novej problem....

Old Post 14.02.2004 v 17:13
pajan je offline   Click Here to See the Profile for pajan   Find more posts by pajan   Click here to Send pajan a Private Message   Click Here to Email pajan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vic
Junior Member

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 123

Příspěvek č. 4 

Tento problem s padanim NetStumbleru mam take. Dela mi to na notebooku Dell Latitude X300 s interni kartou Dell TrueMobile 1300 WLAN Mini-PCI (ktera umi b/g) pod uplne cistou instalaci Windows XP SP1 EN.
Na starem notebooku Compaq Armada M300 se stejnou verzi Windows a PCMCIA kartou Z-COM XI-325 to behalo bez problemu.
Shazuje to libovolne APcko -- na nem asi nezalezi. Problem bude zrejme v podpore wifi karty NetStumblerem. Preci jenom aktualni verze je jiz dosti zastarala a nove karty (zejmena ty b/g) nemuseji byt uplne podporovany. :(

Old Post 14.02.2004 v 21:23
Vic je offline   Click Here to See the Profile for Vic   Find more posts by Vic   Click here to Send Vic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

Tohle delaj obecne karty s atheros chipsetem.

Old Post 14.02.2004 v 22:05
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Netstumbler nová verze! Příspěvek č. 6 

__________________

Old Post 23.04.2004 v 10:08
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz