CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > jak pripojit dalsi uzivatele?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ager
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 1 

Zdravim,
fe foru jsem nenasel odpoved a proto se ptam tady.
Potreboval bych poradit. Mame pripojeni k Internetu pres wireless kartu Orinoco, ktera je v pocitaci se sitovou kartou a routuje se to na vnitrni sit po panelaku tazenou pres hub k jednotlivym uzivatelum (UTP).

Potrebujeme, ale jeste pripojit dva uzivatele, kteri jsou 50 a 80 metru vzdaleni (nelze natahnout kabel).
Ted laicky dotaz lze pouzit:

I-TEC IEEE 802.11b Access Point / Bridge SILVER EDITION napojenej na Hub nasi site?
a tem dvema uzivatelum dat napr. : i-TEC IEEE 802.11b USB Modul,nebo Z-COM XI-626 PCI? a oni by se pripojovali na ten acces point I-TEC a mohli s nama brouzdat po Internetu?
Jeste dodavam ISP od ktereho mame wireless orinoco kartu nechce, abychom do toho pc davali dalsi wireless kartu treba tu XI-626, ze prej se to rusi a dela problemy.
Uff doufam, ze sem to vysvetlil trochu srozumitelne :-)
Diky za radu uz z toho mam velkou hlavu :-)
Ager

Old Post 04.10.2002 v 08:16
ager je offline   Click Here to See the Profile for ager   Find more posts by ager   Click here to Send ager a Private Message   Click Here to Email ager     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

jo Příspěvek č. 2 

to by podle me melo fungovat. Akorat tu antenu nenaladte na stejny kanal (nebo blizky tak 5 kanalu) co to maji oni pro ten uplink). Pripadne otocte antenu o 90 stupnu ke zmene polarizace.

Old Post 04.10.2002 v 20:15
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

Psal jsem o přenosu po siti Příspěvek č. 3 

Zdravím dnes jsem psal příspěvek o přenosu dat po ele. siti.Díky tomu že toto zařízení PLANET stojí jedno 3 800 s DPH asi to neí to pravé,ale pokud by nic jiného nešlo toto funguje mám vyzkoušenou vzálenost 60metrů.
PS:Měl jsem to zapůjčené od firmy pro vyzkoušení jejich intranetu.
Zdar Jirka

Old Post 17.10.2002 v 21:09
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz