CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Definování rychlosti AP podle MAC
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
gargyl
Newbie

Registrován: 01.07.2003
Příspěvků: 37

Definování rychlosti AP podle MAC Příspěvek č. 1 

zdravim......

nejspíš se to tady uz resilo ale nejak jsem to v tom mnozstvi nenasel.......

potrebuju vedet v kterem HW AP dokazu presne definovat rychlost pro jednotlive AP. vim ze to jde u Z-com 1500 a podle fora i u Orinoca 2500. do zcoma jit nechci, protoze to ap bude dost vytizene cca 30 -40 lidi. potrebuju tedy vetet jestli to orinoco to fakt umi, popr nejakou levnejsi variantu. linux zatim No.

diky

Old Post 27.03.2004 v 09:55
gargyl je offline   Click Here to See the Profile for gargyl   Find more posts by gargyl   Click here to Send gargyl a Private Message   Click Here to Email gargyl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy sublime
Member

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 308

Re: Definování rychlosti AP podle MAC Příspěvek č. 2 

Old Post 27.03.2004 v 11:42
jimmy sublime je offline   Click Here to See the Profile for jimmy sublime   Find more posts by jimmy sublime   Click here to Send jimmy sublime a Private Message   Click Here to Email jimmy sublime   Visit jimmy sublime's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gargyl
Newbie

Registrován: 01.07.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 3 

to jsem prave cetl ale porad se mi nezda ze na AP za 25000,- nepovesim vic nez 10 lidi, potrebuju aby kazdej komunikoval max 256 kbps....... to by melo stacit alespon pro 20 - 25 stopro.... prave proto jsem psal ze potrebuju HW AP na kterem si muzu nastavit nax prenos pro jednotlive Ip.

Old Post 27.03.2004 v 12:51
gargyl je offline   Click Here to See the Profile for gargyl   Find more posts by gargyl   Click here to Send gargyl a Private Message   Click Here to Email gargyl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz