CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > MikroTik
« 12131415161718192021222324 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 273 

tak se opet ozejvam a musim dat za pravdu djdodovi ze teda mk zere asi fakt jenom intel, mam router deska nejaka asus a7v8x-x a durona a tuhne ted mi to vytuhlo po jednom tejdnu upload, takze du skusit intel

Old Post 21.12.2006 v 18:56
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dulik
Junior Member

Registrován: 21.01.2003
Příspěvků: 269

Příspěvek č. 274 

Naposledy upravil dulik 22.01.2007 v 22:33

Old Post 22.01.2007 v 22:14
dulik je offline   Click Here to See the Profile for dulik   Find more posts by dulik   Click here to Send dulik a Private Message   Click Here to Email dulik   Visit dulik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dulik
Junior Member

Registrován: 21.01.2003
Příspěvků: 269

Příspěvek č. 275 

Old Post 22.01.2007 v 22:23
dulik je offline   Click Here to See the Profile for dulik   Find more posts by dulik   Click here to Send dulik a Private Message   Click Here to Email dulik   Visit dulik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 276 

__________________

Old Post 23.01.2007 v 15:35
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 277 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 23.01.2007 v 20:07
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Příspěvek č. 278 

VIA nepouzivejte!!!
AMD nepodporuje naplno,jen zakladni funkce!!!

Nejlepsi volba pro Mikrotik je CPU Pentium a deska s Intel chipsetem, pozor na pocet masterbus PCI na desce.
Lidi hodne casto davaji wireless karty do PC,ktere sice ma napr.4 PCI sloty,ale tim,ze nejsou masterbus,tak se sdili na urovni IRQ,coz je pak duvod ka zatuhavani.
V nasi siti mame asi 40 PC a vetsinou s deskou Supermicro P8SCT, nebo Intel Avalon,Intel Bayfield. TYto PC za posledni rok jeste nevytuhli...!

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 24.01.2007 v 11:40
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Looser
Team Leader

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 316

Team Member: MOD

Příspěvek č. 279 

ja mel vzdy za to ze HW prenositelnost OS je zakladnim pozadavkem...teda platit za neco co funguje jen na na urcitych chipsetech...no fuj,to to muzou rovnou prodavat i s patricnym HW

Old Post 24.01.2007 v 12:58
Looser je offline   Click Here to See the Profile for Looser   Find more posts by Looser   Click here to Send Looser a Private Message   Click Here to Email Looser   Visit Looser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dulik
Junior Member

Registrován: 21.01.2003
Příspěvků: 269

Příspěvek č. 280 

Old Post 24.01.2007 v 13:12
dulik je offline   Click Here to See the Profile for dulik   Find more posts by dulik   Click here to Send dulik a Private Message   Click Here to Email dulik   Visit dulik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 281 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 24.01.2007 v 21:19
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 282 

Zkuste se v setupu zakladni desky podivat po volbe "PCI write buffer" nebo nejak tak, kdyz je to zaply tak se jebou i windows.

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 25.01.2007 v 11:53
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medvedkov
Newbie

Registrován: 30.07.2006
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 283 

Zdravicko mikrotikáci :-)
Měl bych malej dotázek ohledně mikrotiku na routerbordu, včera se mi do ruky dostal použitej routerbord s mikrotikem tak jsem ho zapojil a že se na něj píchnu pres winbox (defaut heslo ( admin) a login ( nic )) a pristup odepřen...pořát si to pamatuje i po resetu tlačítkem staré heslo od předešlého majitele a už nevim co s tim jak se do mikrotiku dostanu.Neví někdo jak to dostat do defaultního nastavení? Prolejzal jsem web mikrotiku s tim ze na to naleznu odpoveď ale splet jsem se,pochopil jsem ze to bude velkej problem :-( Neslo by to vyresit jumperem na routerbordu?(je tam jeden popsanej jako reset..ale nekde jsem zaslech ze to ma co delat s procikem tak nevim...) Byl bych vděčnej za každou radu

Old Post 01.02.2007 v 17:36
Medvedkov je offline   Click Here to See the Profile for Medvedkov   Find more posts by Medvedkov   Click here to Send Medvedkov a Private Message     Visit Medvedkov's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pupik
Junior Member

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 209

Příspěvek č. 284 

Old Post 01.02.2007 v 17:39
pupik je offline   Click Here to See the Profile for pupik   Find more posts by pupik   Click here to Send pupik a Private Message   Click Here to Email pupik   Visit pupik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medvedkov
Newbie

Registrován: 30.07.2006
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 285 

diky vyzkoušim to.....seriovym kablikem jsem se na to jeste nepripojoval tak se to aspon naucim :-)

Old Post 01.02.2007 v 17:47
Medvedkov je offline   Click Here to See the Profile for Medvedkov   Find more posts by Medvedkov   Click here to Send Medvedkov a Private Message     Visit Medvedkov's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dulik
Junior Member

Registrován: 21.01.2003
Příspěvků: 269

Příspěvek č. 286 

Old Post 02.02.2007 v 06:11
dulik je offline   Click Here to See the Profile for dulik   Find more posts by dulik   Click here to Send dulik a Private Message   Click Here to Email dulik   Visit dulik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medvedkov
Newbie

Registrován: 30.07.2006
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 287 

Puvodniho majitele jsem se uz zeptal mejlikem ale jeste se mi odpoveď bohuzel nedostala,takze mi nezbejva pokud nechci dlouho cekat nez to vyresit sam :-( ...to vis no...šetřil jsem a neměl jsem to nový..prece jenom kupovat routerbord za jeho kramovou cenu se mi nechtělo,je to moc premrštěný

Old Post 02.02.2007 v 06:55
Medvedkov je offline   Click Here to See the Profile for Medvedkov   Find more posts by Medvedkov   Click here to Send Medvedkov a Private Message     Visit Medvedkov's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medvedkov
Newbie

Registrován: 30.07.2006
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 288 

tak jsem to vyřešil...propojil sem na tom bordu jumper reset a pak vyndal...a bylo hotovo :-)

Old Post 04.02.2007 v 20:41
Medvedkov je offline   Click Here to See the Profile for Medvedkov   Find more posts by Medvedkov   Click here to Send Medvedkov a Private Message     Visit Medvedkov's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 12131415161718192021222324 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz