CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Help, restart PC s GWPCI22
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
paja36
Newbie

Registrován: 20.02.2004
Příspěvků: 4

Help, restart PC s GWPCI22 Příspěvek č. 1 

po instalaci této wifi karty (GWPCI22 oem) mi občas, při nejaké sí?ové aktivitě, restartne bedna, mám EPOX 8rda+,...... inst. Win XP je poměrně nová ,nezavirovaná ) ,....jak zjistím případný konflikt s jiným PCI zařízením? Dík všem za odpověď. Pavel

Old Post 20.02.2004 v 08:47
paja36 je offline   Click Here to See the Profile for paja36   Find more posts by paja36   Click here to Send paja36 a Private Message   Click Here to Email paja36     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
korny
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 60

mam to sami co ty Příspěvek č. 2 

mam to samy co ty a zadnej problem.
Deska soltek 75DRV5
zkousel jsem to na WINXP i WINXP+SP1
nikdy se mi nic takovyho neslalo..neni spis problem s pametma?

Old Post 20.02.2004 v 13:42
korny je offline   Click Here to See the Profile for korny   Find more posts by korny   Click here to Send korny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paja36
Newbie

Registrován: 20.02.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 3 

nevylučuju nic ale začlo to dělat hned po inst. tý sí?ovky, napadlo mě jestli může mít vliv nastavení IRQ, mám tam ještě TV kartu a zvukovku. Taky nejsem žádnej HW mág

Old Post 20.02.2004 v 14:00
paja36 je offline   Click Here to See the Profile for paja36   Find more posts by paja36   Click here to Send paja36 a Private Message   Click Here to Email paja36     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DRSON
Newbie

Registrován: 26.12.2002
Příspěvků: 89

Příspěvek č. 4 

HW Houdini taky nejsem, ale zkus sehnat jiny drivery pripadne to dat do jinyho PCI slotu

Old Post 20.02.2004 v 14:52
DRSON je offline   Click Here to See the Profile for DRSON   Find more posts by DRSON   Click here to Send DRSON a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i4ShopNet
Member

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 434

Reklamace GWPCI-22 Příspěvek č. 5 

__________________

i4 support personnel

Old Post 23.02.2004 v 13:03
i4ShopNet je offline   Click Here to See the Profile for i4ShopNet   Find more posts by i4ShopNet   Click here to Send i4ShopNet a Private Message   Click Here to Email i4ShopNet   Visit i4ShopNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paja36
Newbie

Registrován: 20.02.2004
Příspěvků: 4

Re: Reklamace GWPCI-22 Příspěvek č. 6 

Old Post 23.02.2004 v 20:09
paja36 je offline   Click Here to See the Profile for paja36   Find more posts by paja36   Click here to Send paja36 a Private Message   Click Here to Email paja36     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz