CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Ovislink WL-1120AP
« 124125126127128129130131132133134135136 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 2065 

Nevite nekdo chytrejsi, co je to za a k cemu je RSA sifra, co si generuje APlite1.0x pri startu?

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 29.11.2005 v 21:15
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: problém s wds Příspěvek č. 2066 

Old Post 29.11.2005 v 21:23
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2067 

__________________

Old Post 29.11.2005 v 23:37
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Re: problém s wds Příspěvek č. 2068 

__________________

ja to nebyl

Old Post 30.11.2005 v 10:24
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZ_Vilda
Builder
zastupce cloudu 10.17


Registrován: 08.10.2003
Příspěvků: 368

FullFlash Příspěvek č. 2069 

Zdravim,

nemel by nekdo FullFlash toho co je v Ovisovi? Umrel mi pri nastavovani FW a navod "kdyz se neco posere" nema sanci, pac na konzoli se neukaze nic. :( Nebo nekdo ochotny, kdo by ovise pujcil, obsah bych si sosnul a zase flash napajel zpet do ovise a vratil. (nehlaste se vsichni)

Diky za jakoukoliv pomoc.

__________________

Old Post 30.11.2005 v 17:08
CZ_Vilda je offline   Click Here to See the Profile for CZ_Vilda   Find more posts by CZ_Vilda   Click here to Send CZ_Vilda a Private Message   Click Here to Email CZ_Vilda   Visit CZ_Vilda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
quel
Newbie

Registrován: 27.10.2005
Příspěvků: 31

20dBm a watchdog Příspěvek č. 2070 

Zdravim,nemáte někdo nějakej odkaz na software,kterej tejhle krabičce zvýší výkon na 20 dBm a přidá funkci watchdog (inzerujou to na inwifi). A ke krabičce WL-1302 taky.Nebo aspoň aby to bylo stabilnější.
Jestli už to tu proběhlo (určitě jo), tak se omlouvam,ale nemam moc chu? pročítat všech 2000 příspěvků k tomuhle vláknu.Díky,díky moc.

Old Post 30.11.2005 v 23:42
quel je offline   Click Here to See the Profile for quel   Find more posts by quel   Click here to Send quel a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martius
Newbie

Registrován: 25.07.2004
Příspěvků: 45

Re: 20dBm a watchdog Příspěvek č. 2071 

Old Post 01.12.2005 v 19:51
Martius je offline   Click Here to See the Profile for Martius   Find more posts by Martius   Click here to Send Martius a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrLa
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 121

Re: Re: 20dBm a watchdog Příspěvek č. 2072 

Old Post 02.12.2005 v 14:20
PetrLa je offline   Click Here to See the Profile for PetrLa   Find more posts by PetrLa   Click here to Send PetrLa a Private Message   Click Here to Email PetrLa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PCb
Newbie

Registrován: 01.09.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 2073 

poraďte prosím která verze FW umí DHCP server na wlan, popř, i na lan..
potřeboval bych aby mi to přidělilo IP na všechny wifi klienty, popř. aby šlo nastavit ktere MAC to má přidělit jakou IP.

nechce se mi kvuli tomu platit APpro.
koukal jsem FW od cipise (linuxrmkwget.bin) a mam tušeni že je to nastavene aby to přidělovalo IP pro LAN a navic myslim že se musí nastavit vždy MAC sitovky a potom jakou IP přidělit.. nebo se pletu?

Old Post 05.12.2005 v 17:03
PCb je offline   Click Here to See the Profile for PCb   Find more posts by PCb   Click here to Send PCb a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kurth
Newbie

Registrován: 02.08.2005
Příspěvků: 5

Routovani s APLite Příspěvek č. 2074 

Hojte,

mam internet za klientem (a na APecko se pripojuji dalsi lidi), normalne ostatnim internet nejede. Ale cetl jsem tu, ze kdyz ten klient bude router (a bude dobre nakonfigurovany ), tak by to fungovat melo. Stahl jsem si APLite (ten by to mel umet... v seznamu veci, ktere mu oproti verzi pro chybi routovani neni), ale me pokusi o routovani byly marne. Na obou stranach routeru jsou stejne podsite (192.168.50.0) a tak jsem z toho trochu mimo.

Pak se tu objevila druha moznost. Naklonovat MAC adresu sitovky routeru, do ktere je Ovis pripojen, ale ta se mi nelibi, protoze se pak jednoduse nedostanu na Ovise.

PLEASE HELP

Old Post 05.12.2005 v 19:55
kurth je offline   Click Here to See the Profile for kurth   Find more posts by kurth   Click here to Send kurth a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzovi
Newbie

Registrován: 07.02.2003
Příspěvků: 2

Heeeelp Příspěvek č. 2075 

Mam tady jednu polomrtvolu 1120AP, mam v ni firmware od lukice (linuxrmkwget.bin), behal v pohode, ale APcko stale tuhlo behem 48h, tak jsem si do nej pridal script na reboot po 7200s a ted se mi po nabehnuti ihned restartuje. Kdyz jsem tam mel 3600s tak to bylo v pohode a kazdou hodinu rebootoval. Reset bohuzel nepomaha, abych ho dostal do defaultu... :( Co s tim?? Prosim pomozte.

Old Post 18.12.2005 v 11:40
honzovi je offline   Click Here to See the Profile for honzovi   Find more posts by honzovi   Click here to Send honzovi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Kompletní Image pro flash Příspěvek č. 2076 

Povedlo se mi u WL1302 přepsat boot loader. Vypájet flash, naprogramovat v programátoru a zapájet zvládnu levou zadní jen nemám image tý originál flash. Sériová konzole nereaguje (nic se neděje) jen na osciloskopu je vidět pár impulsů a pak už nic..... chtělo by to nějaký link nebo pokud někdo má a? mi pošle kompletní image na můj mail...

UPDATE:

tak jsem tam nacpal image z Ovise 1120 (3.00F, získanou pájením a čtením v programátoru), naběhlo to OK, akorát to vypisuje chybovou hlášku že na adrese 0x20000 checksum error - mám si z toho dělat těžkou hlavu?


__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Naposledy upravil vydrat 23.12.2005 v 12:36

Old Post 23.12.2005 v 08:27
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hrochsoft
Newbie

Registrován: 03.12.2003
Příspěvků: 26

re 1302 Příspěvek č. 2077 

zajimalo by me, jestli ta seriova konzole nefunguje s originalnim fw, nebo i s tim novym, snad sem to pochopil blbe a s tim novym funguje. Jedno wl-1302 mi totiz asi odeslo (asi padem ze dvou metru) - tedy nejspis jen eth rozhrani (coz je po resetu problem), ale radeji bych si to jeste nejak overil.

Abych to upresnil, kdyz pripojim kabel normalne mi kopmp vypise, ze eternet je pripojen, na AP ledka sviti, ale at z PC odeslu na udavanou ip adresu (192.168.1.254) cokoliv, nedostanu z ap vubec nic, osciloskop nemam (bohuzel). Nestalo se vam uz neco podobnyho?

Naposledy upravil hrochsoft 26.12.2005 v 15:17

Old Post 26.12.2005 v 15:03
hrochsoft je offline   Click Here to See the Profile for hrochsoft   Find more posts by hrochsoft   Click here to Send hrochsoft a Private Message   Click Here to Email hrochsoft     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 2078 

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 26.12.2005 v 19:30
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hrochsoft
Newbie

Registrován: 03.12.2003
Příspěvků: 26

1302 Příspěvek č. 2079 

myslis, vydrat, ze bys mi mohl zkusit prehrat flash, kdybych ti poslal to moje zarizeni? Podle dalsiho zkoumani a cteni si uz totiz nemyslim, ze by byl spatnej ten eth, ale spis bud flash nebo ten CPU RTL8181.

Old Post 26.12.2005 v 20:52
hrochsoft je offline   Click Here to See the Profile for hrochsoft   Find more posts by hrochsoft   Click here to Send hrochsoft a Private Message   Click Here to Email hrochsoft     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Re: Re: Re: 20dBm a watchdog Příspěvek č. 2080 

__________________

Owner rpt+Echolink OK0BEZ
http://www.ok0bez.com
http://www.ok1mjo.com
http://aprs.fi/?call=a%2FOK1OEM-1

Old Post 27.12.2005 v 17:52
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 124125126127128129130131132133134135136 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz