CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 117118119120121122123124125126127128129 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Molekula
Junior Member

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 163

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navod jak flashnout OpenWRT do WL-500b Příspěvek č. 1953 

__________________

ICQ: 12965635
E-Mail: tomas@dlabac.net

Old Post 14.04.2005 v 13:53
Molekula je offline   Click Here to See the Profile for Molekula   Find more posts by Molekula   Click here to Send Molekula a Private Message   Click Here to Email Molekula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Molekula
Junior Member

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 163

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navod jak flashnout OpenWRT do WL-500b Příspěvek č. 1954 

__________________

ICQ: 12965635
E-Mail: tomas@dlabac.net

Old Post 14.04.2005 v 14:04
Molekula je offline   Click Here to See the Profile for Molekula   Find more posts by Molekula   Click here to Send Molekula a Private Message   Click Here to Email Molekula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navod jak flashnout OpenWRT do WL-500b Příspěvek č. 1955 

__________________

critter

Old Post 14.04.2005 v 15:09
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navod jak flashnout OpenWRT do WL-500b Příspěvek č. 1956 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 14.04.2005 v 17:31
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navod jak flashnout OpenWRT do WL-500b Příspěvek č. 1957 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 14.04.2005 v 17:34
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Old Post 14.04.2005 17:41
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by hwsoft) Příspěvek č. 1958 
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 1959 

Myslim ze SSH klient se jmenuje openssh-client, nebo tak nejak :-) hledej na tom webu co sem ti sem napsal. Balicky do asuse nejsou zadnej problem. Ten firmware co sem do toho asuse flashnul tobe je pekne na picu, jinak... Pokud bys tam chtel davat nejak vic svejch veci, je potreba ten co mam ted ja... Mas tam takhle hrozne malo mista.

__________________

critter

Old Post 14.04.2005 v 19:33
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZ
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 145

ssh klient Příspěvek č. 1960 

ten klient se imho i s dropbearem.. a je u toho i scp.. takze

__________________

Old Post 14.04.2005 v 22:28
MikZ je offline   Click Here to See the Profile for MikZ   Find more posts by MikZ   Click here to Send MikZ a Private Message   Click Here to Email MikZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TIR
Newbie

Registrován: 30.03.2004
Příspěvků: 2

Problem zo sfrovanim Příspěvek č. 1961 

Zdravim
Mam Asus WL-500G a olegov firmware 1.9.2.7-3c.
Mam ho nastaveny v klientskom rezime, vsetko slapalo bez problemov, az do vcera ked si provider zmyslel ze spusti sifrovanie.
Vsetci jeho zakaznici maju zariadenia kupene od providera (neviem ake),
len ja som si sam zohnal Asusa a po dohode z providerom som slapal na nom. (Asi rok)
Povedal som pristupove meno a heslo providerovi aby sa z vonku dostal do asusu a zadal WEP kluce.
Takze ich tam vraj zadal, ale vobec sifrovanie nefungoalo.
(nenapojil som sa :( )

Preto moja otazka je ci neviete ci sifrovanie v tomto firmware funguje.
Alebo nejaky navod ako co v ktorej kolonke vyplnit, lebo ten clovek od providera, mi vravel ze tam su dalsie kolonky do ktorych nevie ci sa ma daco zadat
Ide mi o to ze ci mi nahodou nechcu predat zariadenie od nich, preto vravia ze to nechce fungovat.

Old Post 22.04.2005 v 07:27
TIR je offline   Click Here to See the Profile for TIR   Find more posts by TIR   Click here to Send TIR a Private Message   Click Here to Email TIR   Visit TIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tstoklasa
Newbie

Registrován: 25.04.2005
Příspěvků: 1

WL-500g WAN settings Příspěvek č. 1962 

zdar lidi mam WL-500g a po nastaveni IP v WAN IP Setting mi to i po ulozeni spadne na 1.1.1.1 255.0.0.0 :-( poradite negdo plz?? pada to i pres vsechny nastaveni WAN Connection Speed thnx

Old Post 25.04.2005 v 17:04
tstoklasa je offline   Click Here to See the Profile for tstoklasa   Find more posts by tstoklasa   Click here to Send tstoklasa a Private Message   Click Here to Email tstoklasa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egoist
Newbie

Registrován: 27.11.2004
Příspěvků: 7

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Navod jak flashnout OpenWRT do WL-500b Příspěvek č. 1963 

Old Post 25.04.2005 v 21:16
egoist je offline   Click Here to See the Profile for egoist   Find more posts by egoist   Click here to Send egoist a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gnat
děda Lebeda

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 151

Příspěvek č. 1964 

Me vytuhava zpusobem eth1. cca kazdejch 6 hodin. Stava se to nekomu nebo je to vada kusu ?

Old Post 26.04.2005 v 14:20
gnat je offline   Click Here to See the Profile for gnat   Find more posts by gnat   Click here to Send gnat a Private Message   Click Here to Email gnat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko1
Newbie

Registrován: 14.04.2003
Příspěvků: 35

Příspěvek č. 1965 

Old Post 27.04.2005 v 09:02
vocko1 je offline   Click Here to See the Profile for vocko1   Find more posts by vocko1   Click here to Send vocko1 a Private Message   Click Here to Email vocko1     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw84
Newbie

Registrován: 28.04.2005
Příspěvků: 6

Mód klient připojení na Prahu 5 Příspěvek č. 1966 

Zdravím všechny,
1) Jsem lama :-)
2) Jsem lama, ale polehčující okolností snad je, že jsem pročetl celou diskuzi (snaživá lama - byl to výkon ).

Chci připojit doma dva počítače přes LAN do Asusu 500g a ten přes wifi na sí? Prahy 5.
Mám olegův fw 1.9.2.7-4, wireless-advanced ethernet bridge čili doufejme klientský mód.
Wl status přes telnet vykazuje connected, nicméně nemůžu si pingnout do netu (z asusu), respektive měl bych z toho nějak dostat úvodní přihlašovací stránku se zadáním jména a hesla ale nemám myslím ani přidělenou IP adresu...
Jak z asusu komunikovat s "druhou stranou", zjistit jestli jsem reálně použitelně připojen? K nastavení připojení by toho víc potřeba být nemělo - tohle jsou dodávané údaje:

Parametry pro konfiguraci bezdrátového zařízení:
Polarizace antény: vertikální
Node Type: client/station
WEP: vypnuto
WPA: vypnuto
IP adresu přiděluje DHCP server

K asusu mám připojen prozatím jeden comp s win xp, ip adresu přiděluje asus v pohodě ale nevím jak dál...
Mňo asi mi nikdo moc neporadí, hádam... ?

Old Post 28.04.2005 v 14:12
marw84 je offline   Click Here to See the Profile for marw84   Find more posts by marw84   Click here to Send marw84 a Private Message   Click Here to Email marw84     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw84
Newbie

Registrován: 28.04.2005
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 1967 

Jo a ještě mějte shovívavost už jsem s tím strávil asi týden života (těch fw co už znám...) např asi dva dny jsem měl naopak polarizaci antény (blbci to měli blbě napsané na stránkách).
No nechce se mi vzdávat po takový době ale když bude nejhůř... má někdo zájem o případnou rychlou brigádu v praze :-)? (Pokud nikdo nebude mít zájem mi poradit ).

Old Post 28.04.2005 v 14:24
marw84 je offline   Click Here to See the Profile for marw84   Find more posts by marw84   Click here to Send marw84 a Private Message   Click Here to Email marw84     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 1968 

To je zajimavy... Chtelo by to nejaky nastaveni typu DHCP klient asus a aby DHCPcko dal relayoval do tvyho ethernetu, takze aby kompum neprideloval IPcko asus ale ten DHCP servr kterej to IPcko pridelil asusu :-)

__________________

critter

Old Post 28.04.2005 v 15:24
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 117118119120121122123124125126127128129 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz