CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 107108109110111112113114115116117118119 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 1793 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 19.02.2005 v 19:53
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 1794 

Heh, ale kdo se ma v tech verzich vyznat. To je na celovecerni googleni, neco konkretniho najit.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 19.02.2005 v 20:17
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 1795 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 19.02.2005 v 20:37
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 1796 

Ted studuju thread Asus WL-500b - kernel. Uf. Vyhovuje mi co to umi, v zasade, webovy rozhrani OK apod. Skoda ze tam neni nejaky lepsi log, jinak asi v zasade OK, holt asi zustanu u originalniho FW, protoze v tuhle chvili nepotrebuju nic extra.
Ale kuprikladu mit tam ospf a ssh muze byt zajimavy. Ten thread me udolava, tak na to asi pecu a budu rad ze to funguje jak chci.
Diky.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 19.02.2005 v 20:47
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 1797 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 19.02.2005 v 21:09
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bu!!eT
Newbie

Registrován: 23.01.2005
Příspěvků: 9

rychlost USB2.0 na Deluxu Příspěvek č. 1798 

Chtel jsem se zeptat jestli někdo nevi jak je to s tou rychlosti u toho ASUSe WL500gx (Deluxe verze). Melo by to mit 2xUSB2.0 a USB20. by melo mit teoretickej prenos 480Mbit/s=>60MB/s ale nekde na CZFree nekdo psal ze mu to jelo jenom ted nevim jsetli 1Mbit/s nebo MB/s ale to je jedno ne USB2.0 je to stejne dost malo tak pokud by s tim mel nekdo nejake zkusenosti ci o tom neco vedel. Díky za odpoved

Old Post 21.02.2005 v 00:31
Bu!!eT je offline   Click Here to See the Profile for Bu!!eT   Find more posts by Bu!!eT   Click here to Send Bu!!eT a Private Message   Click Here to Email Bu!!eT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Atheros na Asus WL500 Příspěvek č. 1799 

Naposledy upravil jaha2x 21.02.2005 v 12:24

Old Post 21.02.2005 v 11:59
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
George77
Newbie

Registrován: 04.02.2005
Příspěvků: 19

OpenWRT na Asus WL-500b a zprovozneni USB Příspěvek č. 1800 

Potreboval bych poradit jak na originalnim OpenWRT zprovoznit USB port. Kdyz jsem totiz do Asus WL-500b nahral originalni OpenWRT z openwrt.org, tak jsem zjistil, ze v nem neni podpora USB. Pry staci nainstalovat nejaky balicek, ale zadny jsem nikde nenasel.

Diky predem za radu.

Old Post 21.02.2005 v 14:15
George77 je offline   Click Here to See the Profile for George77   Find more posts by George77   Click here to Send George77 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Re: Atheros na Asus WL500 Příspěvek č. 1801 

__________________

Clen a pseudoadmin AS64588

Old Post 21.02.2005 v 14:24
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyCZ
Newbie

Registrován: 26.01.2004
Příspěvků: 3

Chybejici "Wireless firewall" Příspěvek č. 1802 

Dost jsem na starem WL-500b ocenil mit moznost extra podsit na WLAN a firewall mezi WLAN a LAN a mezi WLAN a WAN. Tohle vsechno se nastavovalo v sekci "Wireless firewall". Kdyz jsem upgradoval na novy FW, vydesilo me, ze tahle ficura tam uz neni, ale nastestni fungoval downgrade.

Bohuzel jsem ted koupil dalsi kousek, ktery vsak ma uz oznaceni WL500bv2, o kterem se uz tady parkrat probiralo, ze ma jiny HW, takze nejde pouzit FW z v1. Bohuzel "Wireless firewall" tam neni, prestoze je popsany v prilozenem manualu. Existuje na v2 jeste nejaky starsi firmware, ktery by onen "Wireless firewall" mel a poskytl by mi to prosim nekdo? Nebo mi nezbude nez to jit vratit?

Old Post 22.02.2005 v 12:30
TommyCZ je offline   Click Here to See the Profile for TommyCZ   Find more posts by TommyCZ   Click here to Send TommyCZ a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Re: Re: Atheros na Asus WL500 Příspěvek č. 1803 

Old Post 22.02.2005 v 13:03
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 1804 

ad firewall - moznost samozrejme je, ale (aspon podle toho, co pises) ne na oficialnich FW, takze asi budes muset prejit :-)

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 22.02.2005 v 13:58
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

blok.portu Příspěvek č. 1805 

Chci se zeptat mate nekdo zkusenost s blokovanim portu pro jednotlive IP na vnitrni siti smerem na internet? Jde mi o toto, jsme na vnitrni siti treba 3. IP 192.168.1.x . Jeden neumerne taha z DC++ atd a chtel bych mu to zatrhnout. Napadlo me blokovat mu porty.Mam net pres WAN port s jedou IP.Ale neumim to nastavit. Nasel jsem tam zalozku Internet firewall a v ni WAN to LAN filter (a naopak).Ale nevim co mam zadat do te tabulky.Je tam source IP,port range,destination IP,port range,protocol.
Jake porty vlastne pouziva DC++ a jemu podpbne sluzby?

Dekuji mc za srozumitelnou a pouzitelnou odpoved.

Kamil.

Old Post 22.02.2005 v 21:46
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bu!!eT
Newbie

Registrován: 23.01.2005
Příspěvků: 9

re: blok.port Příspěvek č. 1806 

k tomu blokování portu DC++
pokud za pocítacem kterému chcete blokovat to DC sedi clovek kterej o tom alespon trochu ví tak si zmeni port na jinej a mate ten samej problem, jenze to s tema portama plati pokud to ma nastaveny v DC jako active jenze pokud ma od vas zdilenej net a vy mate jenom jednu verejnou IP tak musi bejt pasive a tam uz by to asi pomohlo jenze zalezi na portu kterej ma uzivatel od kteryho taha takze pokud by nemel standartni myslim ze to je 441-443 tak vam to zase nepomuze ale jestli se nepletu tak alespon v softwarovejch firewallech slo zablokovat primo nejakej program ale nevim jestli to pujde tady



--------------------------------------------------------------------------------------------
Jen doufám ze jsem tu nenapsal nejaky koniny kdyztak me opravde

Old Post 22.02.2005 v 22:02
Bu!!eT je offline   Click Here to See the Profile for Bu!!eT   Find more posts by Bu!!eT   Click here to Send Bu!!eT a Private Message   Click Here to Email Bu!!eT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pafal
Newbie

Registrován: 25.11.2004
Příspěvků: 29

Re: blok.portu Příspěvek č. 1807 

Old Post 22.02.2005 v 22:11
pafal je offline   Click Here to See the Profile for pafal   Find more posts by pafal   Click here to Send pafal a Private Message   Click Here to Email pafal     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 1808 

Kdyz jsem koupil 500g tak jsem flashnul posledni oficialni FW a ten mel Bandwith shaper.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 22.02.2005 v 22:14
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 107108109110111112113114115116117118119 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz