CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > kdo pomuze s nastavenim m0n0wall (freeBSD)?
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
_K5_
Newbie

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 97

Re: bandwidth monitor Příspěvek č. 49 

__________________

*** Kladno, to je to město ***

Old Post 25.04.2004 v 18:06
_K5_ je offline   Click Here to See the Profile for _K5_   Find more posts by _K5_   Click here to Send _K5_ a Private Message     Visit _K5_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goose
Newbie

Registrován: 22.01.2004
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 50 

stiahol som si PRTG (SNMPmanager pre winy) a pre zmenu sa neviem prihlasit na monowall..... idem este googlit,,ale nedari sa mi..

Old Post 25.04.2004 v 19:14
goose je offline   Click Here to See the Profile for goose   Find more posts by goose   Click here to Send goose a Private Message   Click Here to Email goose     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goose
Newbie

Registrován: 22.01.2004
Příspěvků: 24

som LAMAAAAA Příspěvek č. 51 

zabudol som nastavit SNMP enable na routry....uz sa prihlasim,,a idem zistovat co vsetko sa cez to da.....

Old Post 25.04.2004 v 19:16
goose je offline   Click Here to See the Profile for goose   Find more posts by goose   Click here to Send goose a Private Message   Click Here to Email goose     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goose
Newbie

Registrován: 22.01.2004
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 52 

takze,,,,, po enable SNMP naroutry mi ide SNMP client na windozoch a pekne si pozeram okamzitu vytazenost sietovky .... ALE ,,,

1. potreboval by som to zpustit na nejakom pc (bude to freeBSD 5.2 ,uz ho mam instalnute,len nakonfigurovat) tak ,,aby to logovalo niekam ,aby som si mohol pozret priebeh zatazenosti linky za den,tyzden,mesiac dozadu.

2. Velmi dolezite ! treba mi pozerat zatazenost linky na jednotlive IP v subnete... :((. takto mi to je na dve veci....teda iba na jednu....celkovu vytazenost..

Old Post 25.04.2004 v 19:28
goose je offline   Click Here to See the Profile for goose   Find more posts by goose   Click here to Send goose a Private Message   Click Here to Email goose     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deka
Newbie

Registrován: 28.06.2003
Příspěvků: 17

Wink m0n0wall je vynikající Příspěvek č. 53 

má doma tři Pc, jeden byl donedávna jako jako proxy:Win98, winroute. Včera jsem objevil monowall...je to paráda..chodí na pc mmx200, 64Mbram.Použil jsem bootování z CD, zápis konfiguráku na disketu. HDD už mne nebude otravovat s vrčerním,,juchů.....

Tak jednoduchá konfigurace!!Moc dobej soft, můžu vřele doporučit!!!!

__________________

Ono není tak jisté že 1 není 0

Old Post 03.06.2004 v 09:20
deka je offline   Click Here to See the Profile for deka   Find more posts by deka   Click here to Send deka a Private Message   Click Here to Email deka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

statistiky Příspěvek č. 54 

existuji pro mon.... nejake statistiky toku dat atd.... ktere by byly na stejnem PC s mon....??
chci se vyhnout dalsimu PC s WIN pripadne tam davat linux
diky Libor

Old Post 06.06.2004 v 13:28
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deka
Newbie

Registrován: 28.06.2003
Příspěvků: 17

hlife Příspěvek č. 55 

Nejsem schopnej povolit na m0nowallu odpověď na ping z venku. Help, I need somebody..
Help, I need anybody...
hee hehee hehelp

__________________

Ono není tak jisté že 1 není 0

Old Post 07.06.2004 v 07:41
deka je offline   Click Here to See the Profile for deka   Find more posts by deka   Click here to Send deka a Private Message   Click Here to Email deka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_K5_
Newbie

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 97

Re: hlife Příspěvek č. 56 

__________________

*** Kladno, to je to město ***

Old Post 07.06.2004 v 18:13
_K5_ je offline   Click Here to See the Profile for _K5_   Find more posts by _K5_   Click here to Send _K5_ a Private Message     Visit _K5_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deka
Newbie

Registrován: 28.06.2003
Příspěvků: 17

Re: Re: hlife Příspěvek č. 57 

__________________

Ono není tak jisté že 1 není 0

Old Post 07.06.2004 v 20:35
deka je offline   Click Here to See the Profile for deka   Find more posts by deka   Click here to Send deka a Private Message   Click Here to Email deka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deka
Newbie

Registrován: 28.06.2003
Příspěvků: 17

Re: Re: Re: hlife Příspěvek č. 58 

__________________

Ono není tak jisté že 1 není 0

Old Post 07.06.2004 v 20:43
deka je offline   Click Here to See the Profile for deka   Find more posts by deka   Click here to Send deka a Private Message   Click Here to Email deka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_K5_
Newbie

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 59 

__________________

*** Kladno, to je to město ***

Old Post 07.06.2004 v 20:47
_K5_ je offline   Click Here to See the Profile for _K5_   Find more posts by _K5_   Click here to Send _K5_ a Private Message     Visit _K5_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deka
Newbie

Registrován: 28.06.2003
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 60 

__________________

Ono není tak jisté že 1 není 0

Old Post 07.06.2004 v 20:56
deka je offline   Click Here to See the Profile for deka   Find more posts by deka   Click here to Send deka a Private Message   Click Here to Email deka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stemba
Newbie

Registrován: 29.12.2003
Příspěvků: 80

Re: XI626 Příspěvek č. 61 

Old Post 18.06.2004 v 19:33
Stemba je offline   Click Here to See the Profile for Stemba   Find more posts by Stemba   Click here to Send Stemba a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejvyd
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 54

Vykon Příspěvek č. 62 

Ahoj, pouzivam CZFDebian a uvazuju o m0n0wallu na svuj router a zatim jsem nenarazil na jednu dulezitou vec - mam p2p spoj na dalsi AP pomoci xi626 a VEEEEELKEEE anteny (25 dbi). Jde v m0n0... regulovat vyzareny vykon? Mozna jen blbe ctu, ale fakt jsem to nikde nenasel...

Old Post 19.06.2004 v 08:50
Dejvyd je offline   Click Here to See the Profile for Dejvyd   Find more posts by Dejvyd   Click here to Send Dejvyd a Private Message   Click Here to Email Dejvyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

problém,... netušim co s tim Příspěvek č. 63 

celeron 566
128MB RAM
CDrom
FDD

RTL8139
PCMCIA redukce Ricoh od I4 v ní XI325


po prvním startu se to v pohodě probralo a našlo to obě karty,
nastavil jsem jim adresy a začlo fungovat i webový rozhraní,...

mno,.. tak jsem to chtěl skusit jak se to rozběhne na síti,.
připojil jsem k XI325 anténu a restartnul komp,
mno při restartu zase obvyklá detekce
mno a vytvrdlo to u hlášky:
Initializing PC cards....
wi0 port 240-27F irq 10 slot 0 pccard 0

tim to skončí,...

redukce obsadí podle biosu irq 10

a zdá se v pohodě,. i monowall jí najde,..

ale s kartou si to nepokecá,...


takže co s tim ??

Naposledy upravil highlander 19.06.2004 v 21:55

Old Post 19.06.2004 v 21:51
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deka
Newbie

Registrován: 28.06.2003
Příspěvků: 17

Post Re: Vykon Příspěvek č. 64 

__________________

Ono není tak jisté že 1 není 0

Old Post 20.06.2004 v 07:44
deka je offline   Click Here to See the Profile for deka   Find more posts by deka   Click here to Send deka a Private Message   Click Here to Email deka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz