CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Suchdol
« 234567891011121314 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 113 

kazdopadne zkus, pred chvili jsem potkal chaose v microshopu, rikal, ze ma levne 24dB anteny a ma zajem o nase propojeni, pomalu se zacinam poohlizet po nejakym mega routeru s aspon 5 PCI.
moje vsesmerovka vysila neustale, teda aspon doufam

Old Post 11.02.2003 v 16:00
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 114 

lunix>
Nevim jestli na nej vidim, podivam se az bude svetlo a az nebudu v praci. ale myslim, ze na nej neuvidim, jsem kopci a myslim, ze jsem niz. sice mam krasny vyhled na skolu a wienu ale nevim, jestli uvidim ostatni.

Old Post 11.02.2003 v 16:37
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 115 

Old Post 11.02.2003 v 17:05
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 116 

__________________

Old Post 11.02.2003 v 21:37
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

mereni signalu Příspěvek č. 117 

hele mohl by mi nekdo zmerit signal?

Old Post 14.02.2003 v 09:38
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 118 

Old Post 14.02.2003 v 12:01
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

fajn Příspěvek č. 119 

Jestli mi nekdo pujci digital, udelam fotky co vidim, obavam se vsak, ze jsem v kopci a ze nevidim nikoho kdo je v czfree net

Old Post 14.02.2003 v 22:12
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 120 

digital vlastnim, takze muzu zapujcit, akorat za moc nestoji - absence optickeho zoomu, ale pro nase potreby snad postaci.
v tomhle pripade by ale byla asi efektivnejsi navsteva minose s notebookem.
skoda, ze je takovej holomraz, to zas bude zamrzat notebook a lidi na strechach

Old Post 15.02.2003 v 09:07
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tribon
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 121 

Old Post 15.02.2003 v 14:47
tribon je offline   Click Here to See the Profile for tribon   Find more posts by tribon   Click here to Send tribon a Private Message   Click Here to Email tribon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 122 

ok ja pockam, ono asi bude lepsi pockat na oblevu, mame takovou sikovnou strechu na uklouznuti a dolu je to pekny kousek cesty.

Old Post 15.02.2003 v 18:14
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 123 

vyhledove tak za tyden+ budu nakupovat nejake XI626, jeste nevim od koho a za kolik, ale zmapuji situaci a koupim nejvyhodnejsi, co najdu.

pokud ma nekdo zajem o XI626, antenu z plechovky, kabel RLA10/konektory, sitovky realtek 10/100, tak co nejdrive do mailu i s pripadnymi pozadavky na faktury.

Old Post 16.02.2003 v 10:35
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcoD
Newbie

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 10

Měření signálu Internacionální ul. Příspěvek č. 124 

Dnes jsem měřil signál ve svém bytě v ulici Internacionální mezi budovou Městského úřadu a hotelu Wienna. Ve 3. podlaží jsem lunixův signál nechytil - jsem stíněn právě budovou Úřadu. Pravděpodobně bych byl úspěšný s anténou na střeše, což by neměl být problém. Problém je, že tam mám velmi silný signál komerčního poskytovatele (antény na budově Úřadu), který vysílá na 11 kanále, takže je zcela zřejmé, že se naše vysílání bude "tlouct". Ideálním řešením by bylo ještě jedno AP-čko na jih ode mne. marcoD

Old Post 16.02.2003 v 18:38
marcoD je offline   Click Here to See the Profile for marcoD   Find more posts by marcoD   Click here to Send marcoD a Private Message   Click Here to Email marcoD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 125 

na jih od tebe neni moc zajemcu o pripojeni, zrejme budes muset dat antenu na strechu. na 12 kanale bylo nejvolneji ze vsech, nemel by byt problem se pripojit i kdyz mas vedle sebe silny zdroj signalu na kanalu 11, vzdalenosti jsou minimalni.

Old Post 16.02.2003 v 19:32
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 126 

doufam, že lunix bude mit možnost koupit ty sitkovky vyhodne jeste pozdeji , nemam jeste zemreny signal , a nechci se pak dozvedet ze ho ani mit nebudu a mit sitkovky na nic , takze si zatim pockam ,

Old Post 16.02.2003 v 21:07
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 127 

XI626 muzu koupit za 2500 bez dane bez papiru, nebo za 2500+22% s papirama a s dani se zarukou 2 roky. jeste zkusim sehnat levneji, ale nevim nevim.

Old Post 16.02.2003 v 21:38
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 128 

fajn, este se podivam po jinych zdrojich, mozna to sezenu levneji, nevim, kazdopadne dokud nemam zmereno nic nekupuju

Old Post 16.02.2003 v 21:44
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 234567891011121314 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz