CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Amatéři
« 678910111213
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
MartinSenov
Newbie

Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 177 

__________________

Old Post 26.10.2004 v 15:18
MartinSenov je offline   Click Here to See the Profile for MartinSenov   Find more posts by MartinSenov   Click here to Send MartinSenov a Private Message   Click Here to Email MartinSenov   Visit MartinSenov's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 178 

Linksys WRT54G (GS) umi rezim klient

(samozrejme se spravnym firmware)

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 27.10.2004 v 06:59
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

FW Příspěvek č. 179 

A ten spravny firmware je?

Old Post 27.10.2004 v 07:33
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 180 

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 27.10.2004 v 12:56
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

novell Příspěvek č. 181 

Ahoj,
mam dotaz na VPNkare. Zkouseli jste se pres novell klienta dostat na servery do skoly? Na Microsofti sit se dostanu, ale jinak ne. Pise mi to, ze nemohl nalezt strom TUO. Jinak mam myslim vse nastavene jako v praci a tam mi to jde normalne....

Old Post 07.11.2004 v 20:30
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jedik
Newbie

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 10

Re: novell Příspěvek č. 182 

Old Post 07.11.2004 v 21:05
jedik je offline   Click Here to See the Profile for jedik   Find more posts by jedik   Click here to Send jedik a Private Message   Click Here to Email jedik   Visit jedik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

:-( Příspěvek č. 183 

no ja mam win98,posledni klient z novellu a nejde mi to. Pise,ze nemuze nalezt strom ani zadny server ...

Old Post 07.11.2004 v 22:31
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jedik
Newbie

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 10

Re: :-( Příspěvek č. 184 

Old Post 07.11.2004 v 22:47
jedik je offline   Click Here to See the Profile for jedik   Find more posts by jedik   Click here to Send jedik a Private Message   Click Here to Email jedik   Visit jedik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pferda
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

FTP chyba Příspěvek č. 185 

Ahoj přátelé.

Dlouho jsem tu nebyl, což neznamená, že mi už je vše jasné. Naopak, nechtěl jsem tento trhead zahlcovat :-)
Ovšem tento problémek mě už děsí 3 dny. Připojen jsem přes wifi a přestal mi fungovat vestavěný ftp klient v programu na generování weblogu. Problém je v tom, že u ostatních ftp klientů které používám, stačilo použít pasiv mod a jsou funkční. Přes prohlížeč je taktéž ftp bezproblémové (XP Home- jespr IE6SP2). Jen ten program na generování, po příkazu na upload přes ftp na web, vyhodí chybu "500 Invalid PORT Command". Bohužel tam nemám možnost nastavit taktéž pasiv mod. Používám port 21 a zkoušel jsem i 20. Nic, pořád stejná chyba. Zajímalo by mne, jestli jste se už někdo s tím setkali. Neřešili jste někdo něco podobného se svými klienty?

Příjemný sváteční večer všem. Pferda

Old Post 17.11.2004 v 18:54
Pferda je offline   Click Here to See the Profile for Pferda   Find more posts by Pferda   Click here to Send Pferda a Private Message   Click Here to Email Pferda   Visit Pferda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Druid
Newbie

Registrován: 10.11.2003
Příspěvků: 72

Re: FTP chyba Příspěvek č. 186 

__________________

$whoami
nobody

Old Post 18.11.2004 v 13:50
The Druid je offline   Click Here to See the Profile for The Druid   Find more posts by The Druid   Click here to Send The Druid a Private Message   Click Here to Email The Druid   Visit The Druid's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pferda
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Re: Re: FTP chyba Příspěvek č. 187 

Old Post 18.11.2004 v 17:11
Pferda je offline   Click Here to See the Profile for Pferda   Find more posts by Pferda   Click here to Send Pferda a Private Message   Click Here to Email Pferda   Visit Pferda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

nedostupnost 10.xxx Příspěvek č. 188 

Uz tak mesic resim nasledujici problem. Nemuzu se dostat na jakoukoliv adresu v czfree. Zadam treba 10.152.x.x o ktere na 100 % vim, ze tam bezi www stranky a napise mi to, ze nemam potrebna prava prohlizet tyto stranky. Pritom ping na stejnou adresu jede bez problemu.Pred mesicem to jeste jelo bez problemu. Vyzkousel jsem snad vsechno,reinstal systemu (i kdyz ne kvuli tomuto), proxy zaplou nemam.Jsem pripojen na AP SEAC1 na Bazalech, ale LW tvrdi, ze je problem na me strane a ne na jeho.Neni duvod mu neverit. Zadny firewall na routeru jsem nedaval.Proste to z niceho nic prestalo fachcit.

Old Post 19.11.2004 v 07:47
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 189 

a ci takhle vypnout proxy pro adresy z rozahu 10.0.0.0/8?
Tuism ze v IE se to jmenuje nastaveni site internet a pri polozce pripojeni je nepouzivat proxy pro.....


jinak samo i pro .czf mas li spravne nastaveno DNS na 10.152.16.116

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 20.11.2004 v 10:41
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

proxy Příspěvek č. 190 

Na to v tom IE jsem se uz dival davno. Nemam vubec zatrzeno pouzivat proxy server. Ale zkusil jsem tvou radu a nepomohlo to. DNS mam spravne. :-( .

Old Post 20.11.2004 v 18:14
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 191 

tak si rucne ve win nastav cesty...

normalne route add

kam to smeruje ted zkontrolujes ve win route print

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 21.11.2004 v 19:32
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skorec1
Junior Member

Registrován: 15.06.2004
Příspěvků: 209

Příspěvek č. 192 

__________________

Old Post 07.06.2005 v 19:57
skorec1 je offline   Click Here to See the Profile for skorec1   Find more posts by skorec1   Click here to Send skorec1 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 678910111213  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz