CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Kobylisy
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Arko
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 193 

Hotovy jsem sakra docela pozadu , uz jsem tvy odkazy cetl pred vanoci a nezdalo se ze by to jiz bylo aktualni . To to leti Koukal jsem na ty tvy fotky a nasel jsem se na 2. snimku jak je ten velkej panelak ( Siskova ul. ) tak uplne v pravo dole ---> 1. patro a 1. vchod ( z prava ) . Jak jste daleko ? Ja jsem teda jeste uplne nenastudoval jak presne vsechny ty hejblatka fungujou . Myslis ze bych se mohl nejak zapojit , teda jestli budu mit v zkouskovym obdobi trosku cas . Arko.

Old Post 09.01.2003 v 20:00
Arko je offline   Click Here to See the Profile for Arko   Find more posts by Arko   Click here to Send Arko a Private Message   Click Here to Email Arko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miku
Newbie

Registrován: 22.12.2002
Příspěvků: 1

:bounce: Příspěvek č. 194 

Ahoj,
bydlím ve Vršní a koukám na Hoffmany z okna. Pokud budete chtít pokrytí pro vaší oblíbenou restauraci, můžeme se domluvit...
Vidím na TOMCAT-BERK z okna ale je to pres stromy. Bude to vadit nebo je nadeje na uspech? V mape jsem jako miku. Delam v telekomunikacich. Berete mne do party?

Old Post 11.01.2003 v 18:52
miku je offline   Click Here to See the Profile for miku   Find more posts by miku   Click here to Send miku a Private Message   Click Here to Email miku     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 195 

Tak spoj palmovka-Kozel a tim snad i Dodo-Tomcat (pres kozla) jede. Jake jsou zkusenosti panove ?


diky za feedback
alp

Old Post 12.01.2003 v 23:48
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kermit_XT
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 196 

Zdar ve spolek, tak uz jenom zbastlim plechovku a jedu ) Chtel jsem se zeptat - nemohl bych se stavit u nekoho kdo ma funkcni XI-626 treba jako AP a zkusit tam na chvili soupnout moji XI-626, jestli se zpozoruji nejake zmeny (treba v rychlosti pripojeni nejakych klientu) ? Sice jsem ji jeste moc nezkousel (zatim jenom ve WinXP jako AD-hoc), ale zda se mi ze se chova nejak divne. Porad mi problikava signal strength (chvili good, chvili low, chvili excellent), zkusil jsem se pripojit pomoci Cisco Aironet 340 z notebooku asi na 5 metru a neco kopirovat pres ftp ve Windows Commanderovi a ukazoval mi (jestli nekeca) jenom nejakych 450 - 500 kB/s. Pokud se nepletu, tak na 5 metru by mel byt signal porad excellent a rychlost 11Mb/s, tj. neco kolem 1250kB/s. Jedu pres tu gumovou antenku. Mozna me tu nekdo rusi (i kdyz - panely jsou tlusty), ale nemam jak to zjistit. Diky za jakoukliv pomoc.

Old Post 18.01.2003 v 22:52
Kermit_XT je offline   Click Here to See the Profile for Kermit_XT   Find more posts by Kermit_XT   Click here to Send Kermit_XT a Private Message   Click Here to Email Kermit_XT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kermit_XT
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 197 

BTW pva psal ze z budovy UTIA AV CR chytil neco z CZFree. Mohu potvrdit ze z budovy FZU AV CR je mozno bez problemu chytit AP Dodo ) (takova mala zaloha PasNetu... Muhehehe ;o))))

Old Post 18.01.2003 v 22:56
Kermit_XT je offline   Click Here to See the Profile for Kermit_XT   Find more posts by Kermit_XT   Click here to Send Kermit_XT a Private Message   Click Here to Email Kermit_XT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kermit_XT
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 198 

A jeste jeden dotaz. Ten kabel H155 je jenom vnitrni oznaceni Beldenu pro RG58, nebo je to uplne jinej kabel ?

Old Post 19.01.2003 v 15:57
Kermit_XT je offline   Click Here to See the Profile for Kermit_XT   Find more posts by Kermit_XT   Click here to Send Kermit_XT a Private Message   Click Here to Email Kermit_XT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iceman
Junior Member

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 246

Wink nove fotky Příspěvek č. 199 

Naposledy upravil Iceman 21.01.2003 v 17:25

Old Post 21.01.2003 v 17:21
Iceman je offline   Click Here to See the Profile for Iceman   Find more posts by Iceman   Click here to Send Iceman a Private Message   Click Here to Email Iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kermit_XT
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 200 

Tak kabel uz jsem vyresil. RG213U ma podobne vlastnosti jako H1000 a da se lip sehnat ) Ted uz jenom vyzrat parky a je to !

Old Post 29.01.2003 v 12:37
Kermit_XT je offline   Click Here to See the Profile for Kermit_XT   Find more posts by Kermit_XT   Click here to Send Kermit_XT a Private Message   Click Here to Email Kermit_XT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

RG213 Příspěvek č. 201 

__________________

Old Post 29.01.2003 v 14:00
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kermit_XT
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 202 

No zaprvy uz ho mam, za druhy ma uplne stejnej utlum jako H1000 (teda ten 213U), za treti ho potrebuju stejne jenom 4m a za ctvrty ho mam temer za dekuju )

Old Post 29.01.2003 v 14:38
Kermit_XT je offline   Click Here to See the Profile for Kermit_XT   Find more posts by Kermit_XT   Click here to Send Kermit_XT a Private Message   Click Here to Email Kermit_XT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berk
Newbie

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 203 

Ahoj všem,

připomínám že příští týden je první středa v měsíci a to znamená že bude pravidelná (v tomto roce první) slezina v hospodě u Hofmanů (na stírce u autobusovejch stání) 5.2 od 19 hod.

Od posledního srazu se pokročilo dost podstatně, díky Tomcatovi a Dodovi teď máme v Kobylisích dvě zcela funkční ap s _velmi_ libovou konektivitou :-) - už nemám ani přehled kdo je on a kdo ještě ne.

Na srazu se bude řešit hlavně jak postupovat v budování dál, jak připojit lidi, který jsou zatím "za rohem" a o budování záložních gw do netu.

To Olin:
nebudeš mít náhodou zase tenhle tejden cestu kolem Hofmanů? :-)

berk

Naposledy upravil berk 30.01.2003 v 07:19

Old Post 29.01.2003 v 21:44
berk je offline   Click Here to See the Profile for berk   Find more posts by berk   Click here to Send berk a Private Message   Click Here to Email berk   Visit berk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berk
Newbie

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 204 

Hofmani jsou rezervovaný

Old Post 02.02.2003 v 12:36
berk je offline   Click Here to See the Profile for berk   Find more posts by berk   Click here to Send berk a Private Message   Click Here to Email berk   Visit berk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pva
Newbie

Registrován: 18.10.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 205 

Old Post 03.02.2003 v 10:49
pva je offline   Click Here to See the Profile for pva   Find more posts by pva   Click here to Send pva a Private Message   Click Here to Email pva     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duch
Junior Member

Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 132

sraz Příspěvek č. 206 

taky se dostavim

Old Post 03.02.2003 v 22:20
Duch je offline   Click Here to See the Profile for Duch   Find more posts by Duch   Click here to Send Duch a Private Message   Click Here to Email Duch   Visit Duch's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berk
Newbie

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 207 

Kdo byl na 5. srazu:

aldria
berk
cred
djdodo
filip-j
iceman
passi
petrhan
pospa
pva
sima
tbery
tomcat


Novinky:
- ap djdodo pokrývá signálem oblast ládví (kdo vidí na vodárenskou věž má signál)
- ap tomcat šíří signál směrem paláskova - ládví paláskova
- u hofmanů maj výborný vepřový koleno

Diskuse:
- technická debata okolo nastavení dynamického routingu (zebra, ospf, bgp)
- sima navrhnul vytvořit v rámci czfree "monoblok" prosek + kobylisy
(význam by to mělo především v lepší komunikaci mezi správci a sladění
některých nastavení - např právě dynamického routingu)
- sima předvedl nový prototyp sektorové antény
- tomcat objasnil způsob upgradování firmware u karet xi-626
- hledal se způsob jak dopravit signál do havránkovi ulice


Příští sraz:
příští sraz bude 5.3.2003


berk

Old Post 06.02.2003 v 19:34
berk je offline   Click Here to See the Profile for berk   Find more posts by berk   Click here to Send berk a Private Message   Click Here to Email berk   Visit berk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

fotky Příspěvek č. 208 

__________________

Old Post 11.02.2003 v 14:56
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz