CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Krč - směr Budějovická a Kačerov (AP Arnarfjall)
« 567891011121314151617 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

Re: pripojeni Příspěvek č. 161 

Old Post 14.08.2003 v 14:23
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

pripojka Příspěvek č. 162 

Nazdarek,
tak jsem zase tady. Po dlouhe dobe pokusu dostat se na monitor se mi to nakonec podarilo. Zjistil jsem (a podle tvych fotek mi to bylo hned povedomy) ze bydlim asi 100m od tebe naproti pres ulici ( Pod visnovkou 15). Dokonce jsem videl i tvoje nadherny plechovky.
Kamos mi pujcil nejakou PICMIC kartu Cisco s ont. antenou, tak jsem zkousel i merit jak to u me vypada, ale moc jsem tomu nedal resp. koukal jsem jen na Kacerov a jediny co jsem chytil je nejakej Armabeton2, coz mi ale vubec nic nerika.

Old Post 14.08.2003 v 21:03
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

Re: pripojka Příspěvek č. 163 

Old Post 15.08.2003 v 08:44
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

detaily Příspěvek č. 164 

Old Post 18.08.2003 v 07:55
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

fotky Příspěvek č. 165 

Old Post 18.08.2003 v 21:15
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 166 

jak bylo tady napsany - arnarfjall vysila na ch. 7. SSID arnarfjallu ti netstumbler neukaze, (teda alespon me to neukazalo), melo by to ale napsat MAC adresu - myslim, ze zacina na 06

Alli

Old Post 19.08.2003 v 14:47
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 167 

Nazev site netstumbler nekdy ukaze a nekdy ne - zahada. 06 zacina hodne mac adres) nejlepsi by asi bylo zadat natvrdo 7kanal a ssid CZFree.Net.Arnarfjall nejsem si ale jistej tema velkejma pismanama, pokud ovsem hrajou nejakou roli. Pripojit se ti ale stejne nepovede, protoze jak uz tu bylo receno mame nastaveno close mac policy. Pokud to mas takhle blizko, tak by pripojeni nemusel byt problem i pres to, ze jsi mimo vyzarovaci uhel anteny.

P.

Old Post 19.08.2003 v 16:29
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

pokec Příspěvek č. 168 

Nazdarek,

to ze se nemuzu pripojit do vasi site diky MAC Policy jsem pochopil, to ale preci vubec nevadi tomu abych mohl merit silu a kvalitu signalu, coz je pro me v teto chvili do zacatku asi to nejdulezitejsi. Jestli me pak pustite do vaseho subnetu bude asi zalezet hlavne na vas. Ja v tuto chvili ani nemam nejake slusne zarizeni, natoz abych vedel jeho MAC adresu.
Chtel bych se vas ale aspon zeptat, jestli muzu vyzvidat na jakem HW a SW fungujete a co pouzivate na klientske strane. Abych si udelal aspon nejakou predstavu a prizpusobil tomu svuj vyber HW. Nevim, co vam v tuto chvili muzu nabidnout, pac v oblasti wireless jsem zatim zacatecnik.

Old Post 19.08.2003 v 19:50
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Re: pokec Příspěvek č. 169 

pouzity HW a SW viz tato diskuze trochu zpet, je zbytecne to opakovat. Jestli te vezmeme mezi sebe, neni otazka na jednoho cloveka ale na celou komunitu (nevidim ale duvod proc ne, jsme prece free net). Zatim mame neco jako zkusebni provoz, zhruba za mesic budou probihat nejake upravy a vylepseni. Taky by bylo asi vhod (ale s ostatnima jsem to jeste neprobiral-otazka do budoucna) poridit si spolecne nejakou tlustejsi linku do internetu. Dulezite pro tebe ale je zachytit nas signal v nejake rozumne kvalite. Takze tak

P.

Old Post 20.08.2003 v 13:15
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

testovani Příspěvek č. 170 

Ahoj,

tak ja se nejdriv naucim poradne ovladat ten sw k tomu Cisco co mam a zkusim nabehnout na srechu jeste jednou a uvidime co zjistim. Snad se mi to podari nekdy o vikendu a pak sdelim vysledky. Predpokladam, ze ostatni site co jsem naposledy chytil bude asi neco uplne jineho pac jsem o nich v celym foru nejak nenarazil.

Tak zatim zdar vlnam a smrt dratum :-)

Old Post 20.08.2003 v 20:25
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 171 

Opet nazdarek, mrknete se prosim jestli chytate CZFree.Net.Mixicek... Moc dik.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 21.08.2003 v 09:50
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 172 

Old Post 21.08.2003 v 09:59
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

7. kanál overloaded Příspěvek č. 173 

Old Post 21.08.2003 v 11:52
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

meeting 3 Příspěvek č. 174 

koukam, ze mame zadelano na dalsi schuzku - body:

1. mame 2 nove zajemce - tzn. meli bychom vymyslet politiku prijimani novych clenu

2. kdo nezaplatil, mel by doplatit

3. digletton chtel spustit nejake sluzby, ci co

4. 7.kanal AP

5. http proxy na AP?

6. meli bychom def., k cemu vsemu Arnarfjall slouzi s prioritama - navrhuji hlavni priorita: IP konektivita cleni - AP - CZFree, konektivita cleni - AP - jine site
priorita 2: DNS, DHCP, Proxy

7. lepsi anteny na AP

8. konektivita do dalsi site (treba komercni Inet)

9. CZFree IPcka pro cleny

10. projit si statistiku a co z toho muzem odvodit (krome toho, ze jsou prazdniny, takze neni provoz )

Toz zvolte termin (vecerni), jsem tu do 3.9.

Alli

Old Post 21.08.2003 v 16:18
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Re: meeting 3 Příspěvek č. 175 

Ahoj, se schuzi souhlasim, koukam ze jeden z clenu uz funguje (ma nejakou divnou IP ne?). Bylo by asi priste vhod to aspon sdelit ostatnim, kdyz takhle nekoho pripojite...
K bodu2 nejaky finance by mi bodly
K bodu4 Hlavne pro StayDho Navzajem se neslysime, takze pouzivani stejnyho kanalu neni na zavadu (naopak pro uvazovany propojeni je to dobre)

K ostatnim bodum tady nemam nic, to bude lepsi nechat az na tu schuzi. Hlavne by se meli asi dostavit novi clenove+bubak? zije jeste?
K terminu snad jen to, ze pokud mozno ne o vikendu a pokud mozno vecer (cca 19 nebo 20hod).

P.

Old Post 21.08.2003 v 17:23
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

Re: Re: meeting 3 Příspěvek č. 176 

Old Post 21.08.2003 v 17:49
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314151617 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz