CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Plzeň > Pilsfree
« 2345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
FreeJ
Newbie

Registrován: 05.09.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 113 

Nevim proc to cenzuruje P*e*t*r*o*h*r*a*d :-)

Old Post 05.09.2004 v 18:39
FreeJ je offline   Click Here to See the Profile for FreeJ   Find more posts by FreeJ   Click here to Send FreeJ a Private Message   Click Here to Email FreeJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anthony
Newbie

Registrován: 15.09.2004
Příspěvků: 5

Vinice Příspěvek č. 114 

Tak jsem se před nějakými 14 dny zaregistroval a koupil Z-com XI-626, kus kabelu RLA-10 a postavil TRELL anténu. Zatím se mi žádný správce neozval, vzhledem k bydlišti na Vinicích v Bzenecké v posledním paneláku před Sylvánem bych asi spadal pod Vladana. Mám problém s tím, že když natáhnu 10 metrů kabelu přes byt, tak sice chytím nějakých 10 AP ve směru nad Brněnskou a Hodonínskou a když vyndám anténu z okna u počítače nad Sylván, tak tam je taky dost AP, ale všechno slabě. Mně by se logicky hodilo netahat kabel přes byt. Jenže já z výpisu v netscrumbleru nepoznám, zda ta AP patří PILSFREE. U některých je to zřejmé, třeba pf-xxx, u jiných, třeba AP-VINICE ne. Chtěl bych se zeptat, jestli se plánuje nějaké AP od PILSFREE někde od Sylvánu, ze západu, nebo zda mám začít vrtat zdi. Předpokládám, že se mi časem správce ozve, tak abych byl připravenej. Nebo mám raději počkat a domluvit se se správcem? Díky Anthony.

Old Post 17.09.2004 v 08:56
Anthony je offline   Click Here to See the Profile for Anthony   Find more posts by Anthony     Click Here to Email Anthony     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy sublime
Member

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 308

Re: Vinice Příspěvek č. 115 

Old Post 17.09.2004 v 09:16
jimmy sublime je offline   Click Here to See the Profile for jimmy sublime   Find more posts by jimmy sublime   Click here to Send jimmy sublime a Private Message   Click Here to Email jimmy sublime   Visit jimmy sublime's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anthony
Newbie

Registrován: 15.09.2004
Příspěvků: 5

Re: Vinice Příspěvek č. 116 

Dík za odpověď. Tak raději budu čekat a nevrtat zdi. Ještě mám teda cca 14 dní šanci:-) Já nelituju těch dvou tisíc za kartu. Buď už jsou Vinice plné a prodám kartu nebo mně časem Vladan umožní připojit se. Někdo mi říkal, že chce tahat sí? po Vinicích v podzemí v "kanálech", že to má být letos v září, ale vůbec nevěděl, kdo to má být, zda Pilsfree či někdo jinej. Mně je jasný, že sí? není nafukovací, ale když jsem koukal na uživatele na mapě na Vinicích, tak buď je to stará mapa (ty lidi u AP) nebo jich zas tolik není. Taky bych pochopil, že když tam do registrace dávám e-mail, tak mi někdo řekne, že je plno a že třeba někdy jindy za pár měsíců nebo nikdy, prostě abych věděl. Takže pořád doufám :-)

Old Post 17.09.2004 v 10:39
Anthony je offline   Click Here to See the Profile for Anthony   Find more posts by Anthony     Click Here to Email Anthony     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anthony
Newbie

Registrován: 15.09.2004
Příspěvků: 5

Re: Vinice Příspěvek č. 117 

Old Post 18.09.2004 v 16:55
Anthony je offline   Click Here to See the Profile for Anthony   Find more posts by Anthony     Click Here to Email Anthony     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 20

Re: Re: Vinice Příspěvek č. 118 

Old Post 19.09.2004 v 11:37
Hell je offline   Click Here to See the Profile for Hell   Find more posts by Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Click Here to Email Hell   Visit Hell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romis
Newbie

Registrován: 16.08.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 119 

Ja jsem si to myslel, ze kdyz Skvrnany visi na Vinicich, tak proto se nepripojim ani tam i kdyz na ne dobre vidim...

Da se ocekavat nejake zlepseni????

Old Post 19.09.2004 v 12:48
Romis je offline   Click Here to See the Profile for Romis   Find more posts by Romis   Click here to Send Romis a Private Message   Click Here to Email Romis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 120 

Old Post 19.09.2004 v 14:31
Hell je offline   Click Here to See the Profile for Hell   Find more posts by Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Click Here to Email Hell   Visit Hell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anthony
Newbie

Registrován: 15.09.2004
Příspěvků: 5

Re: Vinice Příspěvek č. 121 

Old Post 21.09.2004 v 06:58
Anthony je offline   Click Here to See the Profile for Anthony   Find more posts by Anthony     Click Here to Email Anthony     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anthony
Newbie

Registrován: 15.09.2004
Příspěvků: 5

Re: Vinice Příspěvek č. 122 

Old Post 21.09.2004 v 07:27
Anthony je offline   Click Here to See the Profile for Anthony   Find more posts by Anthony     Click Here to Email Anthony     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Juice
Member

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 398

IRC server Příspěvek č. 123 

Tak jsem zjistil, že část pilsnetu byla spojena s naším bud-netem. U nás běží IRC server (hlavně pro hráče CS 1.6 NonSteam) ale i jen tak na pokec. Pokud máte zájem, zkuste se připojit na:

IP: 10.108.25.1
port: 6667
channel: #main
Heslo: není (nic tam nepište)

Pokud se Vám nepodaří připojit, nebude to nejspíš chybou na Vaší straně, nejste v části sítě se kterou jsme spojeni.

Old Post 26.09.2004 v 21:03
Orange Juice je offline   Click Here to See the Profile for Orange Juice   Find more posts by Orange Juice   Click here to Send Orange Juice a Private Message   Click Here to Email Orange Juice   Visit Orange Juice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reven
Newbie

Registrován: 08.02.2005
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 124 

Old Post 08.02.2005 v 04:36
reven je offline   Click Here to See the Profile for reven   Find more posts by reven   Click here to Send reven a Private Message   Click Here to Email reven     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy sublime
Member

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 308

Příspěvek č. 125 

Old Post 08.02.2005 v 06:36
jimmy sublime je offline   Click Here to See the Profile for jimmy sublime   Find more posts by jimmy sublime   Click here to Send jimmy sublime a Private Message   Click Here to Email jimmy sublime   Visit jimmy sublime's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reven
Newbie

Registrován: 08.02.2005
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 126 

Old Post 08.02.2005 v 11:52
reven je offline   Click Here to See the Profile for reven   Find more posts by reven   Click here to Send reven a Private Message   Click Here to Email reven     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy sublime
Member

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 308

Příspěvek č. 127 

Old Post 08.02.2005 v 14:19
jimmy sublime je offline   Click Here to See the Profile for jimmy sublime   Find more posts by jimmy sublime   Click here to Send jimmy sublime a Private Message   Click Here to Email jimmy sublime   Visit jimmy sublime's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TooMMAs
Junior Member

Registrován: 11.12.2004
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 128 

jo to my mame v nyranech taky takovou mensi sit a pilsfree bychom uvitali ovsem to bych musel zbourak kopec mezi nyranama a tlucnou.

Old Post 28.03.2005 v 22:46
TooMMAs je offline   Click Here to See the Profile for TooMMAs   Find more posts by TooMMAs   Click here to Send TooMMAs a Private Message   Click Here to Email TooMMAs   Visit TooMMAs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 2345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz