CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Vinohrady
« 242526272829303132333435
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 465 

2icegate: Usilujeme o to, aby czfree bylo co NEJMENE komercni (free konektivita, provoz bez zisku, bezplatny tranzit). Kdyz nechces, aby to spadalo pod czfree, neni v tomto foru pro tebe prostor.

Root to vyjadril celkem presne, k tomu neni co dadat.

Mik

Old Post 21.09.2004 v 09:17
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
e-neo
Newbie

Registrován: 08.05.2003
Příspěvků: 1

dotaz Příspěvek č. 466 

Zdarec, bydlim na na Vinohradech, přesněji želivského viz. nod: želivského , viditelnost mám celkem slušnou - casablanca atd. ale nemám žádné zkušenosti s tímto druhem připojení, mohli byste mi poradit co dál? dík

Old Post 26.09.2004 v 15:20
e-neo je offline   Click Here to See the Profile for e-neo   Find more posts by e-neo   Click here to Send e-neo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hivo
Newbie

Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 2

Salamandr Příspěvek č. 467 

Old Post 04.10.2004 v 16:40
hivo je offline   Click Here to See the Profile for hivo   Find more posts by hivo   Click here to Send hivo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Re: Salamandr Příspěvek č. 468 

Old Post 04.10.2004 v 16:56
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_chladek
Newbie

Registrován: 18.10.2004
Příspěvků: 3

Nove pripojeni Příspěvek č. 469 

Ahoj,
jsem zacatecnik. Chtel bych se pripojit, bydlím na rohu Londynske a Bruselské, teoreticky bych mel z okna videt na Sindhu2. Pokousel jsem se ho/ji kontaktovat, ale neodpovídá, nemohl by jste mi prosim nekdo poradit co delat, nevite kde bych sehnal nekoho aby me to premeril?, nerad bych dával antenu na strechu. Diky mockrat.

Petr

__________________

Petr

Old Post 24.10.2004 v 12:09
petr_chladek je offline   Click Here to See the Profile for petr_chladek   Find more posts by petr_chladek   Click here to Send petr_chladek a Private Message   Click Here to Email petr_chladek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Re: Nove pripojeni Příspěvek č. 470 

Old Post 24.10.2004 v 12:28
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_chladek
Newbie

Registrován: 18.10.2004
Příspěvků: 3

Re: Re: Nove pripojeni Příspěvek č. 471 

__________________

Petr

Old Post 25.10.2004 v 16:24
petr_chladek je offline   Click Here to See the Profile for petr_chladek   Find more posts by petr_chladek   Click here to Send petr_chladek a Private Message   Click Here to Email petr_chladek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Nove pripojeni Příspěvek č. 472 

Old Post 25.10.2004 v 18:17
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_chladek
Newbie

Registrován: 18.10.2004
Příspěvků: 3

Re: Re: Re: Re: Nove pripojeni Příspěvek č. 473 

__________________

Petr

Old Post 26.10.2004 v 19:37
petr_chladek je offline   Click Here to See the Profile for petr_chladek   Find more posts by petr_chladek   Click here to Send petr_chladek a Private Message   Click Here to Email petr_chladek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeteepek
Newbie

Registrován: 03.10.2003
Příspěvků: 1

Re: Mereni Příspěvek č. 474 

Old Post 02.11.2004 v 15:51
freeteepek je offline   Click Here to See the Profile for freeteepek   Find more posts by freeteepek   Click here to Send freeteepek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Laubova Příspěvek č. 475 

Nabizim moznost umisteni routeru v ulici Laubova (kousek od namesti jiriho z Podebrad). Internet nechci.

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 04.11.2004 v 10:45
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sim666
Newbie

Registrován: 03.11.2004
Příspěvků: 1

Dko je CZfree.net ??? Příspěvek č. 476 

Zdravim,
bydlim v ulici Safarikova (node safarikova), antenu mam smerem do dvora, vyhled zadnej, a svete div se - skvelej signa CZfree.net !! Nevite nahodou nekdo kdo to je ? Ze by K2 ??? A kdyz jsme u toho, asi uz chapete ze jsem zacatecnik, jak se pripojim. Sit vyhledam v pohode, ale jak dal pokracovat. Vim ze je to porad dokola ale prosim o pomoc.

Old Post 15.11.2004 v 10:11
Sim666 je offline   Click Here to See the Profile for Sim666   Find more posts by Sim666   Click here to Send Sim666 a Private Message   Click Here to Email Sim666   Visit Sim666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Re: Dko je CZfree.net ??? Příspěvek č. 477 

Old Post 15.11.2004 v 13:12
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xxxxx@mybox.cz
Newbie

Registrován: 28.09.2004
Příspěvků: 1

Question Slezska 46 Příspěvek č. 478 

Ahoj Lidi dost bych potreboval poradit. Jsem novacek v teto site. rad byh se pripojil do vasi site tak bych potreboval poradit co potrebuju, othle neni takovej problem to si nejak zistim ale nevim jestli budu mit signal, vysilace jsou jen za mnou a ja nemuzu dat na strechu antenu, protoze jsem v tretim patre a nechce se mi davat dost penez za kabel a taky nechci vest kabel v byte mame podlahy. Mam vyhled na zizkovskou vez a pred okny mam park cechovy sady. Tak bych potreboval poradit jak na to. fotky s vyhledem klidne postu. Fak dekuju vse co mi pokusi poradit.

Old Post 13.12.2004 v 18:07
xxxxx@mybox.cz je offline   Click Here to See the Profile for xxxxx@mybox.cz   Find more posts by xxxxx@mybox.cz   Click here to Send xxxxx@mybox.cz a Private Message   Click Here to Email xxxxx@mybox.cz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tac
Newbie

Registrován: 07.12.2004
Příspěvků: 1

Londynska 83 Příspěvek č. 479 

Bydlim v Londynská 83 pod střechou a rad bych se nekam pripojil. Asi bych videl na AP Howard, ale ten tvrdi, ze ma plno. (zatim jsem nic nemeril, nemam cim). Bezkonkurencne nejblize,asi 30m, je rootovo K3. Takze asi nejlepsi by bylo pripojit se ze stejneho mista, jako K3?

Old Post 13.01.2005 v 16:25
Tac je offline   Click Here to See the Profile for Tac   Find more posts by Tac   Click here to Send Tac a Private Message   Click Here to Email Tac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 480 

Old Post 13.01.2005 v 17:00
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 242526272829303132333435  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz