CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Prerusovani
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
perplextor
Newbie

Registrován: 19.01.2003
Příspěvků: 41

Prerusovani Příspěvek č. 1 

Vse ostatmi vcetne ping lossu a jinych kravinek bylo odstraneno a zbyva vec posledni. Pri vetsim zatizeni trafficu, tedy downloadu na plno, se pravidelne stava ze to na moment vypadne. Pak se spojeni s AP obnovi a vsechno jede tak jak ma. Zkousel jsem pingovat pres AP a tam problem nevznika, jen pri plnem zatizeni. Na AP je hostap 0.0.3. Nejaky napad jak si s timhle poradit?

Old Post 30.05.2003 v 04:14
perplextor je offline   Click Here to See the Profile for perplextor   Find more posts by perplextor   Click here to Send perplextor a Private Message   Click Here to Email perplextor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 2 

A není někde poblíž BreezeNet ?

Old Post 30.05.2003 v 07:21
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perplextor
Newbie

Registrován: 19.01.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 3 

Ne,ne u nas ruseni neexistuje vubec zadne, maximalne bychom mohli rusit my nekoho

Old Post 30.05.2003 v 17:56
perplextor je offline   Click Here to See the Profile for perplextor   Find more posts by perplextor   Click here to Send perplextor a Private Message   Click Here to Email perplextor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 4 

Zdravim

Mozna nekvalitni linka, jaky mas pingy pres ten spoj kterej pada? Treba ja mam ping 1,3 sec kdyz je sit uplne nejpretizenejsi. zrovna ted mam 76ms. packetloss jsem mel cca 45 procent.

zkus sledovat rust pingu vzhledem k zatezi.

zdenek

__________________

Old Post 30.05.2003 v 20:30
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burža
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 5 

Mam stejny problem. Pouzivam hotap 2002-10-12. Kvalita linky na to nema vliv. Dela mi to u vsech klintu. Jakmile se zvedne trafik, tak to obcas na chvili prerusi spojeni. Uz jsem se s tim smiril :-(

Old Post 31.05.2003 v 11:56
Burža je offline   Click Here to See the Profile for Burža   Find more posts by Burža   Click here to Send Burža a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ferda5
Newbie

Registrován: 09.03.2003
Příspěvků: 78

Mam taky stejný problém Příspěvek č. 6 

Old Post 31.05.2003 v 16:37
ferda5 je offline   Click Here to See the Profile for ferda5   Find more posts by ferda5   Click here to Send ferda5 a Private Message   Click Here to Email ferda5   Visit ferda5's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perplextor
Newbie

Registrován: 19.01.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 7 

Packet loss je nastesti minulosti, packetloss - 0%. Pokud se zacne byt nejaky traffic, rekneme ze jeden zacne pres AP tahat od druheho 300> kb/s pak ping jde dolu tak 10-70ms a sem tam i nejaky packeloss do 20%, coz neni zas tak strasne povazime-li, ze AP ma co delat aby chytlo a preposlalo vsechny informace.

O packet lossu jsem psal, respektive se ptal, kdysi pred timto dotazem, ale na reseni jsme neprisli.

Proste jsme vzali predkomiplovany pakl a udelali novy Gentoo install a od te doby mam ping pres AP na ostatni masiny v radiusu cca 1km 4-5ms coz se mi zda jako slusny zaklad povazime-li zdrzeni na rozhranich samotnych.

to ferda> tebou popsany problem jsem mel az na to, ze ping obcas letel na 3000 ). Stalo se to z niceho nic a proste to prestalo jit a nepomohlo nic. Reseni Viz par radku vys

to Burza> momentalne testuji WIN -> AP -> WIN a taham 1GB file cca 250Kb/s a mam 300MB zatim to nespadlo tak se uvidi. Smirovat se s tim moc nechci

to zdenek_dc> kvalitou linky to asi nebude ja mam cca -75db SNR a nikdo kolem me neni pod 80. Ping jsem pravda sledoval, ale celkem se mi zda, ze pokud jedna stanice taha na plne pecky (at uz to znamena cokoliv) a soucasne zacne stanice pingovat po te same trase, tak ping se nutne zmenit musi a to jedine k horsimu, cemuz odpovida tech 76ms.

Old Post 31.05.2003 v 17:59
perplextor je offline   Click Here to See the Profile for perplextor   Find more posts by perplextor   Click here to Send perplextor a Private Message   Click Here to Email perplextor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz