CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > (obsolete) Vestec + okoli
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
spanny
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 3

Sraz ve ctvrtek 23.1.2003 Příspěvek č. 49 

Potvrzuju ucast.........v 19.00 na Opatove proti Sazce, heslo "budoucnost je bezdrat"

Old Post 14.01.2003 v 11:25
spanny je offline   Click Here to See the Profile for spanny   Find more posts by spanny   Click here to Send spanny a Private Message   Click Here to Email spanny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topic
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 50 

Ja snad budu muset nahlasit demonstraci - takovyho lidu...
No ale cim vic tim lip

__________________

Zachovejte paniku občané republiky

Old Post 14.01.2003 v 14:32
topic je offline   Click Here to See the Profile for topic   Find more posts by topic   Click here to Send topic a Private Message   Click Here to Email topic   Visit topic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drobinek
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 34

sraz 23.1. Příspěvek č. 51 

Copak demonstraci, ale hlavně zamluv tu hospodu

Old Post 14.01.2003 v 16:10
Drobinek je offline   Click Here to See the Profile for Drobinek   Find more posts by Drobinek   Click here to Send Drobinek a Private Message   Click Here to Email Drobinek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topic
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 99

To: frogale Příspěvek č. 52 

Nejak nezvladam to svolavani lidi - myslis ze by si mohl obeslat lidi z tveho okoli - hlavne vestec,pruhonice apod? Diky moc Topic

__________________

Zachovejte paniku občané republiky

Old Post 14.01.2003 v 19:10
topic je offline   Click Here to See the Profile for topic   Find more posts by topic   Click here to Send topic a Private Message   Click Here to Email topic   Visit topic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Topicu... :) Příspěvek č. 53 

Jo vpoho... poslu to vsem co najdu... ze to nekomu prijde dvakrat neva...

Old Post 14.01.2003 v 20:33
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Hrncire Příspěvek č. 54 

Cau, jsem tu nove, ale koukam ze se to rozjizdi. Takze jsem z Hrncir ulice K Safine. Jestli se muzu pridat tak taky dorazim.

Login

Old Post 14.01.2003 v 20:34
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 55 

Aaaa logine! Nebudes mi verit.. ale ja se do hrncir stehuju behem roku... shodou okolnosti take do ulice K Safine!
Kde presne bydlis?
Urcite prijd! Cim vic lidi z Hrncir tim lepe

Naposledy upravil Alex 14.01.2003 v 21:29

Old Post 14.01.2003 v 20:36
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 56 

Old Post 15.01.2003 v 17:27
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 57 

Hele pockej... to jsi asi fakt blizko.. protoze ja jsem v te tretine taky... Kde presne bydlis, jak se vlastne jmenujes? Jaky mas sousedy.. atd Moje ICQ je 49857025
My mame pred pozemkem dva panely pres strouhu a zitra se tam budou stavet zaklady )

Old Post 15.01.2003 v 20:37
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 58 

Old Post 16.01.2003 v 21:14
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 59 

__________________

Naposledy upravil Alex 18.01.2003 v 12:40

Old Post 17.01.2003 v 12:12
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 60 

No ICQ nepouzivam, pac me sere, takze ti ho dat muzu, ale nejsem tam. No na tvuj barak nevidim, pac tam jeste neni :-) jinak teoreticky bych videl, ale je tam spousta jehlicnanu, a nevim kde to bude stat. Zitra vylezu na strechu a poridim panorama.

U nas a auto s vozejkem? To sis splet, ne? Jsme pres silnici od toho tveho.

Old Post 18.01.2003 v 17:51
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 61 

Nene to si nerozumime... ja ted bydlim na Jiznim meste. Kdyz tak koukni do mapy na czf (node "Alex do 2003"). Musime se na JM nejak napojit. Az se prestehuju (az bude barak stat) tak se nejak propojime.
Mrkni ze strechy a udelej tu panoramu.. cim vic fotek udelas tim lip.. ja zitra taky vylezu na strechu a taky budu fotit

__________________

Old Post 18.01.2003 v 18:01
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minidaz
Newbie

Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 62 

Já jsem sice ze Zvole, ale do Zbraslavi bychom měli vidět. Jenom nevím jak a kde zjistím ten bod ve Zbraslavi. Ta mapa přípojných bodů chodí nějak pošahaně. Na jihu Prahy to skončí a pak už nevidím nic, prostě konec mapy. Přitom tady někdo psal, že připjený v Ohrobci, nebo v Březové. Tak nevím.
A s kým a jak by se člověk měl dohodnout? Jak se potom řeší pokles dat? Kolik to vlastně stojí? Kdo je tady vlastně tou NADspolečností, která poskytuje ty Internetový data? Nestálo by možná za to požádat o nový přípoj, tady někde jihu od Prahy s viditelností na Cukrák? Má to tam teda někdo zabukovaný, nebo ne?
Já teda nevím, ale jsem dost neš?astnej z týhle podělaný sitace s Internetem na českým trhu. Banda komunistickýho telecomu nepustí ADSL mezi prostý lid a kromě toho jak to tady tak pozoruji, je tu stejně dost lidí včetně mě, kteří nechtějí ze zásady podporovat fašizující monopoly.
Už jsem došel tak daleko, že zkouším vymyslet jak se spojit s bráchou, který je na Žižkově a je připojený 324kbit., stálo by to 1.500 měs. a měl by klidně další a další připojení, jenomže jak to dostat sem??? Mimo jiné, oslovil jsem UPC, aby k nám do té kyselé p... natáhli kabelovku s Internetem a samozřejmě, že se mi vysmáli. Ikdyž na druhou stranu musím říct, že jsou blbci, protože zrovna v těchhle vesnicích je dost RD - novostaveb..., tak si taky myslím, že jsou tu lidi, kteří by byli ochotni jim dát vydělat, nebo, ne??
My ICQ : 222233584, e-mail:minidaz.sro@volny.cz,
tel.:777-01 02 99.

__________________

petr

Old Post 19.01.2003 v 12:05
minidaz je offline   Click Here to See the Profile for minidaz   Find more posts by minidaz   Click here to Send minidaz a Private Message   Click Here to Email minidaz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 63 

hmm

Naposledy upravil login 19.01.2003 v 13:13

Old Post 19.01.2003 v 13:07
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 64 

Old Post 19.01.2003 v 13:11
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz