CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > (obsolete) Vestec + okoli
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
machine
Newbie

Registrován: 17.10.2002
Příspěvků: 3

Chlapi, tak nekecejme a jednejme Příspěvek č. 17 

Jak vidim, tak je tady dost lidi z okoli, takze zkuste nekdo technicky zdatny nam ostatnim poradit, co dal. Dohromady jsme se ted spojili a co dale ?

Old Post 22.10.2002 v 20:00
machine je offline   Click Here to See the Profile for machine   Find more posts by machine   Click here to Send machine a Private Message   Click Here to Email machine   Visit machine's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 18 

Cauky,
sem rad ze jste se ozvali v tak hojnem poctu.

Nejprve by bylo dobre vytipovat jeden bod, kam bychom mohli dat APecko. (takovy bod, na ktery budou mit vsichni primou viditelnost ...).

Nasledne na tento bod postavit APecko (cca 10-15tis) a pripojit jednotlive klienty (cca 5-7tis/jeden). Nasledne budeme usilovat o pripojeni k CZF ale vzdy je nejlepsi mit tuto lokalni, zatim nepripojenou sit mit hotovou ...

Old Post 22.10.2002 v 20:10
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machine
Newbie

Registrován: 17.10.2002
Příspěvků: 3

Vyborne Alpe Příspěvek č. 19 

Ja vlastnim na sve zahrade stozar , na kterem bylo do nedavna vedeni 22kV. Prozretelne jsem ho nenechal zbourat, protoze mi bylo jasne, ze kdybych v budoucnu neco takoveho potreboval, uz bych na to stavebni povoleni nedostal ). Jsem situovan v Hrncirich presne na rohu ulic V Uhoru-K Seberovu. Vidim na cele Hrncire, Vestec, Seberov, Zdimerice, cast JM a cast Jesenice. Urcite by nebyl problem zde pripojny bod umistit. Kdo zhodnoti jeho umisteni ? Kdo je schopen zde pripojny bod instalovat ? Jak se to dela s financni investici ? Vlastni a plati ho ten, u koho je umisten, nebo se nejakym dile podili zajemci o pripojeni v miste ? Mozna, ze jsou to trochu blby otazky, ale ja jsem v tomto smeru laik.

Old Post 22.10.2002 v 20:28
machine je offline   Click Here to See the Profile for machine   Find more posts by machine   Click here to Send machine a Private Message   Click Here to Email machine   Visit machine's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPC
Newbie

Registrován: 16.10.2002
Příspěvků: 5

Háje - RD u přehrady Příspěvek č. 20 

Zdravim,
dávám o sobě vědět pro případ, že by se zde našel někdo kdo by mě mohl připojit.
Háje, ulice V Hájích (RD u přehrady)
Viditelnost - paneláky v kopci až po věžák s hodinami, na druhou stranu zase veškeré domy v Petrovicích a asi i část Hostivaře (paneláky)

Mám o připojení vážný zájem a rád bych ho vyřešil co nejdříve (finance na to jsou). Případní zájemci (je tady až moc threadu na téma Háje) dejte vědět kdyžtak do pošty. Možná že by se našly i nějaký peníze pro případné vytvoření páteřního či přístupového (i když na to ta lokalita neni až tak nejlepší) bodu.

Nechci plkat, chci se připojit a případně tak i pomoct dalším.

Pěknej den,
ZPC

(omlouvám se že sem tohle dal do víc threadů kolem Hájů, ale přišlo mi zbytečný si všude vymejšlet něco jinýho)

Old Post 22.10.2002 v 20:55
ZPC je offline   Click Here to See the Profile for ZPC   Find more posts by ZPC   Click here to Send ZPC a Private Message   Click Here to Email ZPC     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hicx
Newbie

Registrován: 28.10.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 21 

jsem taky z Pruhonic s vyhledem na jiznak

rad se budu na cemkoliv podilet...

Old Post 28.10.2002 v 02:00
hicx je offline   Click Here to See the Profile for hicx   Find more posts by hicx   Click here to Send hicx a Private Message   Click Here to Email hicx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-g-
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 7

Arrow Příspěvek č. 22 

Old Post 29.10.2002 v 11:08
-g- je offline   Click Here to See the Profile for -g-   Find more posts by -g-   Click here to Send -g- a Private Message   Click Here to Email -g-     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Hrncire Příspěvek č. 23 

Behem roku 2003 se budu stehovat do Hrncir a jak tady koukam je to asi jedine pripojeni, ktere je v Hrncirich mozne.
Mohl by mi nekdo pomoci s tim co potrebuji pri pripojeni? Viditelnost atd... Nebydli taky nekdo v Hrncirich?
Jsem zoufalej
Slysel jsem, ze kdyby bylo v Hrncirich dost lidi, bylo by mozny zbudovat internet po kabelovce televizi. Nevim kolik znamena to "dost" ale treba by to nebylo nerealne. Nikoho v Hrncirich neznam... :(
Ale mam dojem ze vidim na Hotel Opatov na Jiznim Meste.

Old Post 30.12.2002 v 10:55
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drobinek
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 24 

Zajem bych mel. Mikulova ulice na Opatove, vyhled zapad.

Old Post 08.01.2003 v 13:45
Drobinek je offline   Click Here to See the Profile for Drobinek   Find more posts by Drobinek   Click here to Send Drobinek a Private Message   Click Here to Email Drobinek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dahlik
Newbie

Registrován: 09.01.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 25 

Taky bych mel zajem Jašíkova ulice 3.patro vidim na hotel Opatov

Old Post 10.01.2003 v 15:59
Dahlik je offline   Click Here to See the Profile for Dahlik   Find more posts by Dahlik   Click here to Send Dahlik a Private Message   Click Here to Email Dahlik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 26 

Tak se nejak domluvte.. bydlite skoro na dohled... treba by sla natahnout i Ronja. Ale je to asi daleko... Najdete si nekoho kdo vas napoji... je tu kolem dost lidi co planujou CZFree.. treba ho uz nekdo ma. Mrknete se na Monitor CZFree a zkontaktujte vsechny, kdo by vas mohli spojit!

Old Post 11.01.2003 v 20:58
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topic
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 99

Plánovaný AP přímo v centru JM Příspěvek č. 27 

Do konce unora planuju rozjeti AP Zakourilova - Chodoff s 2ma sektorovkama (1. smer JM II, 2 smer hotel opatov viz monitor). Pruser je v tom, ze cely jiznak je totalne odriznuty, takze dokud o CZFree budeme jenom mluvit a nebudeme nic delat tak taky nic mit nebudeme.

Navrhoval bych svolani srazu CZFree na Jiznim meste - kdo byste prisli na pivo?

Naposledy upravil topic 14.01.2003 v 13:20

Old Post 11.01.2003 v 22:34
topic je offline   Click Here to See the Profile for topic   Find more posts by topic   Click here to Send topic a Private Message   Click Here to Email topic   Visit topic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 28 

Hele presne tohle jsem chtel dneska navrhnout... Bez srazu nic nedomluvime... chtelo by to sezvat vsechny, opakuji vsechny, kteri by tu chteli neco vybudovat... Node Dark Art2 jak jsem pochopil asi jede a ten je v novych katerinkach...

Old Post 12.01.2003 v 09:06
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drobinek
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 29 

Ten sraz - vyborny napad. Kdo navrhne termin?

Old Post 13.01.2003 v 08:16
Drobinek je offline   Click Here to See the Profile for Drobinek   Find more posts by Drobinek   Click here to Send Drobinek a Private Message   Click Here to Email Drobinek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spanny
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 3

Post Háje Příspěvek č. 30 

Ja bych zajem mel, ale moc toho vo tom nevim, bydlim v Cyprichově ulici a bohužel proti je panelák a vidim jenom na hotel Kupa, ze strechy jsou videt Petrovice, mozna vic, napis mi vo tom vsechno co bych mel, moh udelat pro to pripojeni, krome stehovani teda )), a ceny by me taky zajimaly, dik a cus

Old Post 13.01.2003 v 08:39
spanny je offline   Click Here to See the Profile for spanny   Find more posts by spanny   Click here to Send spanny a Private Message   Click Here to Email spanny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spanny
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 3

sraz Příspěvek č. 31 

na ten sraz bych sel, sem v tom laik, napis si me a pak mi dej vedet kdo jakej termin navrhne....dik

Old Post 13.01.2003 v 08:51
spanny je offline   Click Here to See the Profile for spanny   Find more posts by spanny   Click here to Send spanny a Private Message   Click Here to Email spanny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topic
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 99

Navrh srazu Příspěvek č. 32 

Kdyz uz jsem to nakous, tak ta organizace srazu bude asi na me... Chtelo by to se ale dohodnout - videl bych to na pristi tyden aby to do te doby vedelo co nejvic lidi. Bylo by to dobre nekdy v tydnu, protoze vikendy jsou zabity, lidi jezdej na chaty a na hory a buhvikam. Navrhuji pristi ctvrtek - t.j. 23.1.2003 v 19.00 na Opatove na metru - na lavicce naproti sberne sazky - pokud aspon par lidi potvrdi ucast tak zarezervuju misto v hospode tak 300 m od Opatova. Czfree zdar!

Naposledy upravil topic 13.01.2003 v 19:57

Old Post 13.01.2003 v 19:22
topic je offline   Click Here to See the Profile for topic   Find more posts by topic   Click here to Send topic a Private Message   Click Here to Email topic   Visit topic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz