CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Da se BreezeNET PRO.11 SA-10 predelat na AP-10??
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
p_a_l_o
Newbie

Registrován: 31.05.2002
Příspěvků: 61

Da se BreezeNET PRO.11 SA-10 predelat na AP-10?? Příspěvek č. 1 

Slysel jsem, ze by to nejak melo jit ... jen neznam postup. Poradte prosim.

Old Post 25.04.2003 v 11:21
p_a_l_o je offline   Click Here to See the Profile for p_a_l_o   Find more posts by p_a_l_o   Click here to Send p_a_l_o a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pigeon
Junior Member

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 163

Příspěvek č. 2 

jo jde to, staci flashnout fw AP a prepnout uvnitr jeden dip switch, nekdo tu onehda rikal ze ty novejsi uz ten switch nemaj, bude to nekde ve foru hledej

Old Post 26.04.2003 v 12:59
pigeon je offline   Click Here to See the Profile for pigeon   Find more posts by pigeon   Click here to Send pigeon a Private Message   Click Here to Email pigeon   Visit pigeon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p_a_l_o
Newbie

Registrován: 31.05.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 3 

Mel jsem rozebrany novy SA-10, ktery byl predelany na AP, byl vyroben se softwarem 5.1.36 a ma v sobe taky DIP switche, ktere jsou ve stejnych polohach jako u neupraveneho SA.

Old Post 26.04.2003 v 16:12
p_a_l_o je offline   Click Here to See the Profile for p_a_l_o   Find more posts by p_a_l_o   Click here to Send p_a_l_o a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 4 

SA-10 jde lehkou upravou predelat na AS podrobnosti ale presne nevim.. jen vim ze se to dela.. ale neni to jen ve FW ani v DIP sw . je jeste potreba tam neco pajnout..

Old Post 26.04.2003 v 21:49
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pigeon
Junior Member

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 163

Příspěvek č. 5 

u myho stacilo opravdu jen flashnout a prepnout switch a hlasil se jako AP. Byl to firmware 4.1.1

Old Post 26.04.2003 v 23:21
pigeon je offline   Click Here to See the Profile for pigeon   Find more posts by pigeon   Click here to Send pigeon a Private Message   Click Here to Email pigeon   Visit pigeon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublos
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 120

Příspěvek č. 6 

Old Post 29.04.2003 v 00:39
bublos je offline   Click Here to See the Profile for bublos   Find more posts by bublos   Click here to Send bublos a Private Message   Click Here to Email bublos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 7 

Mam trochu OT dotaz: da se nejak zresetovat heslo na SA-10 ?

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 29.04.2003 v 21:16
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Příspěvek č. 8 

Old Post 30.04.2003 v 09:29
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 9 

A byl by nejaky navod? ...pred pul rokem jsem si zahesloval SA a uz netusim, co jsem tam dal :-(
Kdyz jsem hledal na NETu, nasel jsem univerzalni hesla jenom pro fw rady 3 a 4, ale ja mam petku.

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 30.04.2003 v 10:33
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p_a_l_o
Newbie

Registrován: 31.05.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 10 

Je pekne vedet, ze se SA da predelat na AP, ale potreboval bych PRESNY NAVOD jak to udelat.

Old Post 02.05.2003 v 11:55
p_a_l_o je offline   Click Here to See the Profile for p_a_l_o   Find more posts by p_a_l_o   Click here to Send p_a_l_o a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldaaa
Newbie

Registrován: 06.02.2003
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 11 

nevíte někdo kde se dá levně sehnat BreezeNet SA ?
nebo zda se to dá dotáhnou ze zahraničí ?

Old Post 30.09.2003 v 22:18
Oldaaa je offline   Click Here to See the Profile for Oldaaa   Find more posts by Oldaaa   Click here to Send Oldaaa a Private Message   Click Here to Email Oldaaa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pigeon
Junior Member

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 163

Příspěvek č. 12 

Zalezi na verzi hw SA. Mne stacilo flashnout tam AP firmware /podle navodu od breezecom - tedy smazat stary - nahrat novy/. Mne to slo treba ponizenim me SA10 fw 4.1.1 na AP fw 3.62 a naslednym povysenim na AP fw 4.1.1 . Po teto uprave uz SA nenabehlo a neustale se dokola restartuje. Ted staci prepnout uvnitr jeden dip switch a je to - breez nabehne jako AP-10. Kterej to byl switch nevim uz toho breeze nemam, muzes se zkusit zeptat doktora1 tomu jsem ten breez prodal a uvnitr jsem ten switch popsal, ale myslim ze bude stacit metoda pokus/omyl.
Jak uz tu psali jini breez se lisi verze od verze, takze tam taky treba nemusis mit zadny switche ale napriklad pajeci plosky, nebo nic.
Vse na vlastni riziko, takze odvahu.

Old Post 30.09.2003 v 22:49
pigeon je offline   Click Here to See the Profile for pigeon   Find more posts by pigeon   Click here to Send pigeon a Private Message   Click Here to Email pigeon   Visit pigeon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paja_slovany
Newbie

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 13 

kdysi sem to delal jednomu clovekovi...je to hodne davno...nechtel sem to nejak downgradovat a tak...sem se s tim nes*al,rozebrat,u toho malyho switche s asi 4 nebo 8mi packama(myslim) byly 4 plosky...asi byly 4...proste za behu sem je spojil(ne vsechny,jenom 2 proti sobe!),a flashovaci soft najednou nevidel sa,ale ap,tak to stacilo flashnout apckovym fw...ale uz nerozpojovat....a este jedna rada-dyz uz neco takhle slusuju,tak se mi vyplatil takovej levnej merak,staval snad vokolo 350kc,prepnout na 20 miliku(A)..to vydrzi i 12v:-)...kratkodobe...a koukat,aby tam neteklo moc mA..myslim,ze to byl bud vnitrni krajni,nebo ten vedle...ale uz to bylo dlouho,takze za nic nerucim...a totalne pos* breeznety dou flashovat taky...tusim emmiboxem...at zije motorola:-)...emmibox nemam:-)

Old Post 02.10.2003 v 11:47
paja_slovany je offline   Click Here to See the Profile for paja_slovany   Find more posts by paja_slovany   Click here to Send paja_slovany a Private Message   Click Here to Email paja_slovany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Příspěvek č. 14 

Naposledy upravil -=RYS=- 02.10.2003 v 21:13

Old Post 02.10.2003 v 21:05
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz