CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > (obsolete) Jižní město
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Příspěvek č. 1 

Ahoj,
pokud budou nějácí zájemci, kteří by se chtěli připojit na JM v okolí hotelů Opatov,Twin a? mi napíší zprávu-pokud vás bude aspoň pět a měli byste zájem jak o připojení do mikrovlné sítě, tak do internetu (včetně podílu na provozních nákladech) tak se mi ozvětě.

Old Post 05.08.2002 v 16:19
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Neo
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 2 

No mel bych docela zajem, teprve vcera jsem prisel na tenhle projekt tak se zatim rozmejslim, moje icq je 40286495.

Old Post 07.10.2002 v 17:38
Mr.Neo je offline   Click Here to See the Profile for Mr.Neo   Find more posts by Mr.Neo   Click here to Send Mr.Neo a Private Message   Click Here to Email Mr.Neo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 3 

Jsem bod petrik, uvidi na me nekdo krome TV?

Old Post 07.10.2002 v 17:45
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-g-
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 4 

Old Post 08.10.2002 v 12:01
-g- je offline   Click Here to See the Profile for -g-   Find more posts by -g-   Click here to Send -g- a Private Message   Click Here to Email -g-     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

ulice Nad Opatovem Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 08.10.2002 v 14:56
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtas
Junior Member

Registrován: 02.10.2002
Příspěvků: 169

Příspěvek č. 6 

No teoreticky by jste se potom mohli probojit s bunkou co vznika na Budejarne (tusim ze heaven) a pak by jste byli kompletne "in" :-)

Old Post 08.10.2002 v 15:18
Vojtas je offline   Click Here to See the Profile for Vojtas   Find more posts by Vojtas   Click here to Send Vojtas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hejnik
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 7 

No já mám vážný zájem, je nás tu v baráku víc který by chtěli na inet. spočítej přibližně náklady a myslim že se domluvíme. Jinak jsem bod Hejnik-chodov takze myslim že i přímá viditelnost.
zatim s pozdravem Filip

Old Post 08.10.2002 v 15:22
Hejnik je offline   Click Here to See the Profile for Hejnik   Find more posts by Hejnik   Click here to Send Hejnik a Private Message   Click Here to Email Hejnik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Neo
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 8 

Tak kdyby jste teda byly uz napojeny dejte mi vedet, jsem bod Mr.Neo, ale jsem v takovy dost pr... za Seberovem :-(.

Old Post 08.10.2002 v 20:24
Mr.Neo je offline   Click Here to See the Profile for Mr.Neo   Find more posts by Mr.Neo   Click here to Send Mr.Neo a Private Message   Click Here to Email Mr.Neo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

No nevim, nevim... Příspěvek č. 9 

fakt myslis ze se z jiznaku "dovolame" az do nebe(heaven)? Neni to nejak prilis daleko?

Old Post 09.10.2002 v 07:29
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Neo
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 10 

Myslim ze ne, mam super vyhled na celej predek JM, takze si myslim ze by to nemel bejt takovej problem :-)

Old Post 09.10.2002 v 18:09
Mr.Neo je offline   Click Here to See the Profile for Mr.Neo   Find more posts by Mr.Neo   Click here to Send Mr.Neo a Private Message   Click Here to Email Mr.Neo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Příspěvek č. 11 

a nechtel by tu uz semnou nekdo vyzkouset spojeni? Zjistil sem, ze prej antena de udelat z plechovky, takze celková investice je kolem 3000 Kč. Rád bych to vyzkousel. A neo kde mas pripojnej bod? ses v mape?

Old Post 09.10.2002 v 19:15
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPC
Newbie

Registrován: 16.10.2002
Příspěvků: 5

Háje - RD u přehrady Příspěvek č. 12 

Zdravim,
dávám o sobě vědět pro případ, že by se zde našel někdo kdo by mě mohl připojit.
Háje, ulice V Hájích (RD u přehrady)
Viditelnost - paneláky v kopci až po věžák s hodinami, na druhou stranu zase veškeré domy v Petrovicích a asi i část Hostivaře (paneláky)

Mám o připojení vážný zájem a rád bych ho vyřešil co nejdříve (finance na to jsou). Případní zájemci (je tady až moc threadu na téma Háje) dejte vědět kdyžtak do pošty. Možná že by se našly i nějaký peníze pro případné vytvoření páteřního či přístupového (i když na to ta lokalita neni až tak nejlepší) bodu.

Nechci plkat, chci se připojit a případně tak i pomoct dalším.

Pěknej den,
ZPC

(omlouvám se že sem tohle dal do víc threadů kolem Hájů, ale přišlo mi zbytečný si všude vymejšlet něco jinýho)

Old Post 22.10.2002 v 21:30
ZPC je offline   Click Here to See the Profile for ZPC   Find more posts by ZPC   Click here to Send ZPC a Private Message   Click Here to Email ZPC     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-g-
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 7

prestehoval jsem se.. Příspěvek č. 13 

Old Post 29.10.2002 v 11:10
-g- je offline   Click Here to See the Profile for -g-   Find more posts by -g-   Click here to Send -g- a Private Message   Click Here to Email -g-     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcern
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 4

pripojeni v Kunraticich Příspěvek č. 14 

Hledam nekoho, kdo by me mohl pripojit. Bydlim v Kunraticich, ulice: K Betani.
DIKY za odpovedi!

Old Post 27.11.2002 v 19:00
marcern je offline   Click Here to See the Profile for marcern   Find more posts by marcern   Click here to Send marcern a Private Message   Click Here to Email marcern     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-jab
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 29

-> monitor Příspěvek č. 15 

nazdarek.

asi este nejsi v monitoru, tak se tam pridej.
ostatni te pak videj na mape, kde presne ses a domluva je snazsi.

__________________

X-JAB, lama forever

Old Post 28.11.2002 v 19:15
x-jab je offline   Click Here to See the Profile for x-jab   Find more posts by x-jab   Click here to Send x-jab a Private Message   Click Here to Email x-jab   Visit x-jab's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kourim
Newbie

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 16 

__________________

kourim

Old Post 04.12.2002 v 21:40
kourim je offline   Click Here to See the Profile for kourim   Find more posts by kourim   Click here to Send kourim a Private Message   Click Here to Email kourim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz