CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > leaf.sourceforge.net (MINI DISTRIBUCE PRO CZFREE?)
« 234567891011121314 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
8an
Praha12.Net admin

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 564

Příspěvek č. 113 

Já jsem o WISPu původně taky uvažoval, když jsem přecházel z bootování z diskety na Flash, ale nakonec jsem zůstal u distribuce Bering, kterou jsem používal na té disketě. Je opravdu extrémně osekaná, i traceroute se tam musí přidávat jako balík, ale zase má mnohem lépe vychytané chyby (momentálně je ve verzi 1.1 stable). S SSH se vejde do 2MB, se Zebrou a qmailem tak do 2,5MB.

__________________

Jabber: 8an@praha12.net

Old Post 09.05.2003 v 21:07
8an je offline   Click Here to See the Profile for 8an   Find more posts by 8an   Click here to Send 8an a Private Message   Click Here to Email 8an   Visit 8an's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Flash boot disk Příspěvek č. 114 

To FTPcko na amu.cz mi nechodi, muzete to prosim, nekdo vystavit nekde jinde? Nejlepe na HTTPcku.

Diky L.

__________________

Old Post 12.05.2003 v 08:21
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

telnet Příspěvek č. 115 

Podarilo se vam nekomu rozchodit telnet na pocitac s WISPem tak, aby i graficke rozhrani bylo pres telnet videt v poradku? Ja se sice pres telnet bez problemu pripojim, ale vsechny 'graficke' (ona je to ASCII grafika) aplikace jsou rozhazene - jak wdistconfig menu, tak treba wavemon .... a tahat porad monitor na strechu se mi fakt nechce.
diky

(jinak se mi WISP snad uz trochu uklidnil, bez problemu tyden up-time, o vikendech ho obvykle preventivne restartuji, to nikdy nemuze uskodit)

Old Post 21.05.2003 v 06:21
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 116 

Muzu se zeptat, co jsi s nim vsechno delal, nez se Ti uklidnil. Ja sice ted moc neexperimentuju, ale abych neobjevoval ameriku..

Diky L.

__________________

Old Post 21.05.2003 v 12:19
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 117 

Sorry, na tohle nevim jak odpovedet, odpovedet se da jenom na konkretni otazku. Proste co jsem fakt potreboval jsem rozchodil (treba dhcp), co neslo tak jsem si sam sobe vysvetlil, ze to vlastne nepotrebuji (treba pevne ip adresy pro nektere MACy)

Old Post 21.05.2003 v 12:35
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 118 

odpovim si sam: putty je spravne reseni
jiny dotaz: mate nekdo na WISPu nejake DNS (aspon kesovani)? Pokud jo - jaky lrp balik?

Old Post 23.05.2003 v 16:11
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: telnet Příspěvek č. 119 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 23.05.2003 v 16:18
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8an
Praha12.Net admin

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 564

DNS Příspěvek č. 120 

__________________

Jabber: 8an@praha12.net

Old Post 23.05.2003 v 21:12
8an je offline   Click Here to See the Profile for 8an   Find more posts by 8an   Click here to Send 8an a Private Message   Click Here to Email 8an   Visit 8an's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

dns Příspěvek č. 121 

To vypada dobre - ale otevira mi to dalsi 2 dotazy: zatim jsem veskerou konfiguraci delal primo na routeru (tj jsem u nej fyzicky sedel), ted bych to chtel zvladnou na dalku (prece jenom na te strese nic moc pohodli). Jenze

1. nevim jak na router vubec nahrat nejaky soubor (drive jsem pouzival disketu). ftp klient ve WISPu neni, ftp server asi jo, ale at nastavuji co nastavuji, tak jakykoliv pokus o pripojeni je odmitnut (connection closed by remote host)
2. lrp baliky jsem pridaval jenom pred instalaci, editaci souboru syslinux.cfg. Jde to i nejak primo z WISPu

Tj jde pridat balik jenom pres telnet na dalku? diky

Naposledy upravil rojicek 23.05.2003 v 23:06

Old Post 23.05.2003 v 22:15
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8an
Praha12.Net admin

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 564

FTP Příspěvek č. 122 

__________________

Jabber: 8an@praha12.net

Old Post 23.05.2003 v 23:17
8an je offline   Click Here to See the Profile for 8an   Find more posts by 8an   Click here to Send 8an a Private Message   Click Here to Email 8an   Visit 8an's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 123 

Diky!
zacina me lakat tam z tech lrp baliku nainstalovat vice, kdyz to vypada tak jednoduse. Cimz si ale zpusobim zbytecne problemy ...
(akorat minimalne ftp server/klient tam jeste budu muset dostat pres disketu, neni tam soubor /usr/sbin/in.ftpd, takze ftp server fakticky nejede)

Naposledy upravil rojicek 24.05.2003 v 05:50

Old Post 24.05.2003 v 05:46
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

WISP Příspěvek č. 124 

Old Post 24.05.2003 v 13:10
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

Linux minidistribution Příspěvek č. 125 

Shanim nakou minidistribuci Linuxu, ktera by pri startu vyhledala PCMCIA karty orinoco a obsahovala by XFree, kterym by byl asi Netscape nebo Mozilla. Proste aby to vsechno udelalo samo a slo pres to bezdratove pripojit k Czfree. Mam Brutusware a ten tohle vsechno umi az na to, ze nepodporuje PCMCIA, kdyby je umel tak je to OK.

Diky

Old Post 24.05.2003 v 13:18
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 126 

to timemaster: tak si zkompiluj moduly a prihod je tam, to je asi nejjednodusejsi rada

jinak si myslim ze neco takovyho ma star-os.

Old Post 24.05.2003 v 16:05
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasz
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 127 

Old Post 25.05.2003 v 06:48
lukasz je offline   Click Here to See the Profile for lukasz   Find more posts by lukasz   Click here to Send lukasz a Private Message   Click Here to Email lukasz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

jak v distribuci wisp spustit httpd,ftp a omezovani rychlosti...??? Příspěvek č. 128 

ahoj,nevitze nekdo nahodou how to?

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 26.05.2003 v 01:50
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 234567891011121314 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz