CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > AirWave P24-PCI
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 17 

Mala rada k detekci karet. Novejsi desky pred bootem vypisujou jedntlivy zarizeni a prirazene IRQ, pod tou tabulkou s velikosti RAM, cache a dalsich blbosti. Pokud tam ta karta neni uvedena, muzete se v linuxu snazit jak chcete, ale nemate sanci. Bez IRQ vam proste behat nebude :-))

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 17.03.2003 v 17:49
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marosh
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 18 

Ja vim Ale este ani jednou jsem ji tam nenasel... To sou samy multimedia device a graphics adapter... Ale proc tam neni ta karta???

__________________

... :-/

Old Post 17.03.2003 v 17:52
Marosh je offline   Click Here to See the Profile for Marosh   Find more posts by Marosh   Click here to Send Marosh a Private Message   Click Here to Email Marosh   Visit Marosh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 19 

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 17.03.2003 v 18:04
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 20 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 17.03.2003 v 18:21
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
profix
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 191

Příspěvek č. 21 
FAQ Kandidát

Old Post 17.03.2003 v 18:21
profix je offline   Click Here to See the Profile for profix   Find more posts by profix   Click here to Send profix a Private Message   Click Here to Email profix   Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Příspěvek č. 22 
FAQ Kandidát

Old Post 17.03.2003 v 18:42
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marosh
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 23 

No tak ten posranej BIOS to neumoznuje (nebo sem hooodne velka lama) Proste tam u IRQ je nastaveni bud PCI/PnP a nebbo ISA/EISA. Konec. Woody co to je pls ten force update? Jako že na to mám použít sílu? Od toho nejsem daleko...

__________________

... :-/

Old Post 19.03.2003 v 17:23
Marosh je offline   Click Here to See the Profile for Marosh   Find more posts by Marosh   Click here to Send Marosh a Private Message   Click Here to Email Marosh   Visit Marosh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Příspěvek č. 24 

Old Post 19.03.2003 v 17:50
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marosh
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 25 

Hm... tohle je noname deska (asi prejmenovana PCCHips) pro PII, tak nevim jestli to bude mit. Chtel jsem ji dat na router, ze tam muze bejt nejaka popoelnice, ale jak vidno tak ne... Kt7 to teda neni urcite...

__________________

... :-/

Old Post 19.03.2003 v 17:55
Marosh je offline   Click Here to See the Profile for Marosh   Find more posts by Marosh   Click here to Send Marosh a Private Message   Click Here to Email Marosh   Visit Marosh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marosh
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 26 

__________________

... :-/

Old Post 19.03.2003 v 20:34
Marosh je offline   Click Here to See the Profile for Marosh   Find more posts by Marosh   Click here to Send Marosh a Private Message   Click Here to Email Marosh   Visit Marosh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
profix
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 191

Příspěvek č. 27 

Old Post 20.03.2003 v 22:30
profix je offline   Click Here to See the Profile for profix   Find more posts by profix   Click here to Send profix a Private Message   Click Here to Email profix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 28 

__________________

Old Post 21.03.2003 v 10:22
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 29 

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 21.03.2003 v 13:26
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marosh
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 30 

Jo, asi nakonec bude rovnou v desce s i815... Ale je to krute na ***, pac pokud se bude nekdo chtit browsit, tak to pude pres muj comp a ten mi bude hucet u hlavy... A ja prece nemuzu snist aby mi napr. rodice zpusobovali takovyhle veci...

Pravda PcChips byla koupena spolu s PII v dobe kdy me nejvic zajimal DOOM a Duke a na to ze na desce se nevyplaci setrit se u nas v domacnosti jaksi ***... Ale prave proto jsem si myslel, ze pokud se tady mluvi o vyuziti stareho zeleza na routery, tak by to bylo fajn, takhle ji vyuzit. Nemate nekdo zcomax 626 na vymenu? Treba by tam chodil... (asi urcite)

__________________

... :-/

Old Post 21.03.2003 v 20:08
Marosh je offline   Click Here to See the Profile for Marosh   Find more posts by Marosh   Click here to Send Marosh a Private Message   Click Here to Email Marosh   Visit Marosh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Příspěvek č. 31 

Tak jsem dneska koupil 2 alphawavy do routeru na AP Permonik, obe karty jsem vsadil do uplne nove desky AOpen AX34 Pro II, dotahnul sroubky... a BIOS je nenasel.

Pak jsem se podival na tu desku, a zjistil jsem, ze ty karty jsou trochu vylezly z PCI slotu, tak jsem dost velkou silou zatlacil na hranu, aby tam zapadly, a najednou jely perfektne. Zda se, ze to zadni celo karty je trochu delsi, nez u ostatnich karet.

Tak kdyztak zkuste, jestli to neni i vas problem...

Old Post 28.03.2003 v 21:20
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marosh
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 32 

Jo, to celo je trochu delsi, ale silu jsem pouzil hned napoprvy... Navic z lidi v okoli to nejede ani Flp, lokijokimu, a Hadofce...

__________________

... :-/

Old Post 29.03.2003 v 12:31
Marosh je offline   Click Here to See the Profile for Marosh   Find more posts by Marosh   Click here to Send Marosh a Private Message   Click Here to Email Marosh   Visit Marosh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz