CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Vršovice
« 42434445464748495051
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
CZ_Vilda
Builder
zastupce cloudu 10.17


Registrován: 08.10.2003
Příspěvků: 368

Re: Re: Připojení na páče Příspěvek č. 753 

__________________

Old Post 18.08.2004 v 11:29
CZ_Vilda je offline   Click Here to See the Profile for CZ_Vilda   Find more posts by CZ_Vilda   Click here to Send CZ_Vilda a Private Message   Click Here to Email CZ_Vilda   Visit CZ_Vilda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stardock
Newbie

Registrován: 11.07.2004
Příspěvků: 6

Re: Re: Re: Připojení na páče Příspěvek č. 754 

Old Post 18.08.2004 v 13:58
stardock je offline   Click Here to See the Profile for stardock   Find more posts by stardock   Click here to Send stardock a Private Message   Click Here to Email stardock     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: Re: Re: Re: Připojení na páče Příspěvek č. 755 

Old Post 18.08.2004 v 14:44
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stardock
Newbie

Registrován: 11.07.2004
Příspěvků: 6

Re: Re: Re: Re: Re: Připojení na páče Příspěvek č. 756 

czfree.net???

A já myslel, že je to fórum... a mapa.
Teda když nepočítám těch pět FAQ.

To už spíš ta moskva.pocitace.cz, kde se začíná pomalu něco objevovat.

Ale nepřišel jsem sem kritizovat... jenom jsem chtěl naznačit CZ_Vildovi, že i když si o mně myslí, že jsem úplnej blbec, že to tak třeba nemusí být.

Jinak dík za informace - ještě dvě věci, prosím.

Tady se všechno točí kolem konektivity - mě to není úplně jasný - co znamená, že budu mít připojení k internetu a nebudu mít konektivitu?
Já myslel, že konektivita JE připojení k netu.....

A poslední věc - nezodpovězená otázka z minula - znám rychlost připojení jako počet přijatých/odeslaných bitů za sekundu...
Co znamenají rychlosti ve vašem ceníku?
512/128 maximální/minimální....

Jinak už mám node, zjistil jsem, že ho bratr už před nějakou dobou
zanesl, jen jsem ho neviděl, protože byl obsolete. Tak jsem ho obnovil.
Je to node Honziak (majitel tentacle).

Díky za kontaktní e-mail.

A kontaktovat správce AP, kam se připojuju?
Jak kontaktuju správce AP Páče?

Dík

--------------------------------------
poznámky k webu moskva.pocitace.net:
odkazy splývají s pozadím, pořád chybí kontakt
na e-mail... i když je na fóru.
--------------------------------------

Old Post 18.08.2004 v 16:06
stardock je offline   Click Here to See the Profile for stardock   Find more posts by stardock   Click here to Send stardock a Private Message   Click Here to Email stardock     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZ_Vilda
Builder
zastupce cloudu 10.17


Registrován: 08.10.2003
Příspěvků: 368

Příspěvek č. 757 

__________________

Old Post 19.08.2004 v 11:12
CZ_Vilda je offline   Click Here to See the Profile for CZ_Vilda   Find more posts by CZ_Vilda   Click here to Send CZ_Vilda a Private Message   Click Here to Email CZ_Vilda   Visit CZ_Vilda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stardock
Newbie

Registrován: 11.07.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 758 

Old Post 20.08.2004 v 12:34
stardock je offline   Click Here to See the Profile for stardock   Find more posts by stardock   Click here to Send stardock a Private Message   Click Here to Email stardock     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Old Post 02.09.2004 14:31
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 759 
Stay d
Old Post 04.09.2004 00:55
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 760 
riha.raf
Newbie

Registrován: 04.09.2004
Příspěvků: 1

Re: AP-MOSKVA Vršovice Příspěvek č. 761 

Chtěl bych se zeptat jestli je možné zdarma občasné připojování na net pomocí PDA když tu mám dostupných několik sítí Czfree net???Jsem začátečník a tak se omlouvám za možná trochu hloupou otázku.:-)
Big foot

Old Post 09.09.2004 v 19:15
riha.raf je offline   Click Here to See the Profile for riha.raf   Find more posts by riha.raf   Click here to Send riha.raf a Private Message   Click Here to Email riha.raf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: Re: AP-MOSKVA Vršovice Příspěvek č. 762 

Old Post 10.09.2004 v 08:48
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Homepage AP páče na Internetu Příspěvek č. 763 

__________________

Naposledy upravil Vitex 14.09.2004 v 09:38

Old Post 10.09.2004 v 10:11
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Old Post 07.11.2004 23:33
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 764 
ptak
Old Post 08.11.2004 08:42
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 765 
Hijacker
Newbie

Registrován: 24.02.2005
Příspěvků: 3

Finská 7 Příspěvek č. 766 

Old Post 26.02.2005 v 17:41
Hijacker je offline   Click Here to See the Profile for Hijacker   Find more posts by Hijacker   Click here to Send Hijacker a Private Message   Click Here to Email Hijacker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Re: Finská 7 Příspěvek č. 767 

Old Post 26.02.2005 v 17:49
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vohryzek
Junior Member

Registrován: 19.05.2003
Příspěvků: 106

Question vršovice <-> strašnice Příspěvek č. 768 

Zdravim
už jsem se to párkrát snažil nadhodit, bohužel většinou bez většího ohlasu :(, takže to skusim tady:
Rád bych otevřel diskuzi pro zavedení linku vršovice strašnice. mezi těmito "cloudy" neexistuje žádné přímější spojení, a myslím, že je to docela škoda.
možností je jistě dost, třeba propojit node houba a node perplex... možností je více.
neo spíš cplx a tone nebo snowflake

omlouvam se pokud se tohle jižněkde řešilo a já si toho nevšiml...

__________________

ICQ: 168662841
Jabber: hryzal@jabber.strasnice.czf
tabor www.kosak.ymca.cz
toho času student vutbr čili k zastižení na icq

Naposledy upravil vohryzek 08.03.2005 v 22:57

Old Post 08.03.2005 v 22:17
vohryzek je offline   Click Here to See the Profile for vohryzek   Find more posts by vohryzek   Click here to Send vohryzek a Private Message     Visit vohryzek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 42434445464748495051  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz