CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Davle, Štěchovice a okolí
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Chris
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 83

dale na jih Příspěvek č. 17 

1. ZAP-01 je minimalne 3 mesice v provozu. ==> antenu, kartu, notes a zkuste nas chytit.
2. CAP-01 (cernosice) je cerstve v provozu. ==> viz vyse
3. Z horni Zbraslavi je domluven spoj na Kosor jako zaklad vnejsiho okruhu kolem Prahy, bude v provozu az se na jare dostavi jeden dum do stavu, kdy se da hw zamknout pred zlodeji.
4. Problem udoli jizne od Prahy lze resit pasivni retranslaci, vime ze to funguje, budeme zkouset takto pokryvat udoli dolni Zbraslavi. Ted na to nemame lidi/cas, budujeme paterni trasu. Mate-li nekdo cas, 2 anteny, kus kabelu a chut splhat po skalach a stromech, zkuste to. V centru by to byla prasarna, ale tady na okraji, kde jsou vždy max. 0-3 signaly to muze byt skvele reseni.
5. Pokud nekdo oficialne domluvi Cukrak pro nasi neziskovou sit, je king. Bude mit nasi pomoc a podporu. Pokud to dokaze zaridit neoficialne na rozumne dlouhou dobu, plati totez.

Old Post 08.11.2002 v 23:33
Chris je offline   Click Here to See the Profile for Chris   Find more posts by Chris   Click here to Send Chris a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cihak
Newbie

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 18 

Cukrák už mám pronajatý v 2.4 já. Takže co nabízíte ?

Old Post 27.11.2002 v 08:12
Cihak je offline   Click Here to See the Profile for Cihak   Find more posts by Cihak   Click here to Send Cihak a Private Message     Visit Cihak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JCh
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 19 

Old Post 29.11.2002 v 00:52
JCh je offline   Click Here to See the Profile for JCh   Find more posts by JCh   Click here to Send JCh a Private Message   Click Here to Email JCh   Visit JCh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cihak
Newbie

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 20 

Old Post 29.11.2002 v 06:55
Cihak je offline   Click Here to See the Profile for Cihak   Find more posts by Cihak   Click here to Send Cihak a Private Message     Visit Cihak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JCh
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 4

Angry Příspěvek č. 21 

Potiz je ze vy se dohodnout nechcete. To co predvadite jsou pokusy o natlak. tecka

Old Post 29.11.2002 v 08:52
JCh je offline   Click Here to See the Profile for JCh   Find more posts by JCh   Click here to Send JCh a Private Message   Click Here to Email JCh   Visit JCh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cihak
Newbie

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 22 

pro JCh: Ale ale, jak konstruktivní. Copak teda navrhuješ ? Nic ? Jestli nic tak to se asi opravdu nedomluvíme.

pro ostatní:
Cukrák nebude - ne že bych již stačil zahořknout, ale neumožňuje mi to smlouva, je mi líto.

Old Post 29.11.2002 v 11:23
Cihak je offline   Click Here to See the Profile for Cihak   Find more posts by Cihak   Click here to Send Cihak a Private Message     Visit Cihak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JCh
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 23 

Kontakt je na me na webu CAP-01 (george).
Pokud je o cem se bavit tak spolecne tema najdeme.
Ja nejsem zaujaty proti vam, ale vazne si obcas po sobe neco prectete, 2x. Tady uz nic nevyresime.

Old Post 29.11.2002 v 11:31
JCh je offline   Click Here to See the Profile for JCh   Find more posts by JCh   Click here to Send JCh a Private Message   Click Here to Email JCh   Visit JCh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cihak
Newbie

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 24 

Uznavam ze moje prispevky mohou byt chaoticke a někdy je spatne citelna myslenka kterou jsem chtel sdelit.

zkusim to naznacit jinak:

Pojdme se domluvit v lokalite, kde jsme zrejme jenom my v 2.4 na pouzivani opacnych koncu pasma, at od sebe mame dostatecny radiovy odstup.
Pojdme se domluvit ze nebudeme delat spoje pres AP toho druheho, pripadne se predem domluvit na otestovani takoveho spoje.

Bude -li to fungovat, myslim ze si mame co nabidnout - od zalozni linky, pres ostra IP az... kam bude dobra vule.

Old Post 29.11.2002 v 12:33
Cihak je offline   Click Here to See the Profile for Cihak   Find more posts by Cihak   Click here to Send Cihak a Private Message     Visit Cihak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JCh
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 25 

Jsem v tomto smeru momentalne schopen hovorit jen za sebe, pripadne dat doporuceni clenum CAP-01.
Nicmene nevidim duvod proc se o tomto nebavit dal.
Cili si myslim, ze toto muzeme uzavrit smirem a dale, jiz telefonicky nebo po emailu, domluvit Vase setkani se cleny CAP-01. Kontakt na Vas mam, vy na me tez.
Uff ze nam to ale dalo nekdy zabrat

Old Post 29.11.2002 v 17:05
JCh je offline   Click Here to See the Profile for JCh   Find more posts by JCh   Click here to Send JCh a Private Message   Click Here to Email JCh   Visit JCh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxtan
Newbie

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 26 

Zdravim vsechny, bydlim ve Vranem nad Vltavou, ne moc vysoko nad rekou. Vidim samozrejme Cukrak, par baraku v Jilovem u Prahy a Brezovou na kopci nad Vranym a pri trose dobre vule VU (vyzkumny ustav ne vojensky utvar) Strnady. Ze strechy dohlednu do Prahy, asi nekam ke Kamyku ale je to deset km.
Technicky jsem analfabet, ale dobra vule nechybi.

Old Post 12.01.2003 v 10:09
doxtan je offline   Click Here to See the Profile for doxtan   Find more posts by doxtan   Click here to Send doxtan a Private Message   Click Here to Email doxtan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxtan
Newbie

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 27 

Jo a svou starou 486 klidně pustím pro všechny, jen to musí nekdo zprovoznit.

Naposledy upravil doxtan 26.01.2003 v 13:12

Old Post 12.01.2003 v 10:23
doxtan je offline   Click Here to See the Profile for doxtan   Find more posts by doxtan   Click here to Send doxtan a Private Message   Click Here to Email doxtan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cihak
Newbie

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 28 

Z Cukráku lze i komercne. Mam tam AP. Pokud bys delal spoj na kamyk budes tam mit cestou asi tri AP freenetu (tipuju, ze nepouzitelne jako zdroj sinalu, jen ruseni)+ zbraslavsky OU a Knihovnu. Taky tam jede v 2,4 povodi Vltavy + myslim ?webjet? a nejaka cisca. Nemyslim ze by se Ti takovy spoj povedl bez vyrazneho prekroceni vykonu. Kdyz jsem se ve Vranem byl podivat nenasel jsem misto, ktere by videlo primo Prahu. Dost jsi mne prekvapil ze neco takoveho je mozne. JC

Old Post 12.01.2003 v 10:45
Cihak je offline   Click Here to See the Profile for Cihak   Find more posts by Cihak   Click here to Send Cihak a Private Message     Visit Cihak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dush
Newbie

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 29 

Bydli nekdo v Jilovisti? Myslim ze cast je viditelna z Cernosic, alespon jsou tam na kopci videt nejaky svetla. Chtel bych to potvrdit od nekoho kdo tam bydli nebo aspon vi, ze je na Cernosice prima viditelnost. Je Jiloviste viditelne odnekud z druhe strany kopce (Vrane,..)? V Cernosicich uz signal CZFree.Netu je , tak by se to tam dalo pres Jiloviste dostat.

Naposledy upravil dush 14.01.2003 v 18:11

Old Post 14.01.2003 v 16:31
dush je offline   Click Here to See the Profile for dush   Find more posts by dush   Click here to Send dush a Private Message   Click Here to Email dush     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minidaz
Newbie

Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 30 

Zvole..., Je to již delší dobu, co jsem zde nebyl... Stalo se něco od té doby (září 02) směrem k lepšímu? Myslíte, že bude tedy možné tu Zvoli připojit?

__________________

petr

Old Post 18.01.2003 v 21:25
minidaz je offline   Click Here to See the Profile for minidaz   Find more posts by minidaz   Click here to Send minidaz a Private Message   Click Here to Email minidaz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minidaz
Newbie

Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 31 

Já jsem sice ze Zvole, ale do Zbraslavi bychom měli vidět. Jenom nevím jak a kde zjistím ten bod ve Zbraslavi. Ta mapa přípojných bodů chodí nějak pošahaně. Na jihu Prahy to skončí a pak už nevidím nic, prostě konec mapy. Přitom tady někdo psal, že připjený v Ohrobci, nebo v Březové. Tak nevím.
A s kým a jak by se člověk měl dohodnout? Jak se potom řeší pokles dat? Kolik to vlastně stojí? Kdo je tady vlastně tou NADspolečností, která poskytuje ty Internetový data? Nestálo by možná za to požádat o nový přípoj, tady někde jihu od Prahy s viditelností na Cukrák? Má to tam teda někdo zabukovaný, nebo ne?
Já teda nevím, ale jsem dost neš?astnej z týhle podělaný sitace s Internetem na českým trhu. Banda komunistickýho telecomu nepustí ADSL mezi prostý lid a kromě toho jak to tady tak pozoruji, je tu stejně dost lidí včetně mě, kteří nechtějí ze zásady podporovat fašizující monopoly.
Už jsem došel tak daleko, že zkouším vymyslet jak se spojit s bráchou, který je na Žižkově a je připojený 324kbit., stálo by to 1.500 měs. a měl by klidně další a další připojení, jenomže jak to dostat sem??? Mimo jiné, oslovil jsem UPC, aby k nám do té kyselé p... natáhli kabelovku s Internetem a samozřejmě, že se mi vysmáli. Ikdyž na druhou stranu musím říct, že jsou blbci, protože zrovna v těchhle vesnicích je dost RD - novostaveb..., tak si taky myslím, že jsou tu lidi, kteří by byli ochotni jim dát vydělat, nebo, ne??
My ICQ : 222233584, e-mail:minidaz.sro@volny.cz,
tel.:777-01 02 99.

__________________

petr

Old Post 19.01.2003 v 11:53
minidaz je offline   Click Here to See the Profile for minidaz   Find more posts by minidaz   Click here to Send minidaz a Private Message   Click Here to Email minidaz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AngelG
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 86

Site Příspěvek č. 32 

All: Velmi by me zajimalo, zdali nekdo v lokalitach Mechenice, Davle, Stechovice zkousel zmerit, zda tam jsou nejake WiFi site (i komercni), a pokud ano, ci jsou konkretne. Pokud nekdo mate nejake informace, budu velmi vdecen za jakoukoliv odpoved. Mozna by se pak dalo domluvit nejaka konektivita pro Czfree na Praze-zapad, kdyby tam uz fungoval nejaky ISP.

Old Post 17.03.2003 v 22:23
AngelG je offline   Click Here to See the Profile for AngelG   Find more posts by AngelG   Click here to Send AngelG a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz