CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Mám problém při zapnutí compu...
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vanBommel
Newbie

Registrován: 13.09.2003
Příspěvků: 6

Unhappy Mám problém při zapnutí compu... Příspěvek č. 1 

Když zapnu comp tak mi normálně naběhne na plochu ale hned se mi jako by vypne(Nenaběhne Windows XP ale jinak kontrolka svití takže comp něco dělá)Nemohu pak dělat vůbec nic ani restartování nejde tak ho musím odpojit ze zásuvky.Takhle to udělám 2x (když to udělám podruhé tak se mi tam objeví stav nouze atd.ale pak se mi zase vypne)a do třetice mi naběhne Windows XP.Nevím si fakt rady... Udělal jsem si i testy na viry a žádný tam nemám,čím to může být ????? Jsem už fakt na mrtvici.Dělámi to už 14 dní..... Teď už to nejde ani po třetím pokusu

Old Post 21.03.2006 v 15:02
vanBommel je offline   Click Here to See the Profile for vanBommel   Find more posts by vanBommel         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Re: Mám problém při zapnutí compu... Příspěvek č. 2 

Old Post 21.03.2006 v 15:45
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vanBommel
Newbie

Registrován: 13.09.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 3 

ale nějak se vždycky dostanu na comp (zatím).Už je to po několika pokusech..... Zdroj ? Nevím ale když se dostanu ráno do compu tak mi běží celý den v klidu (neboli když se tam dostanu je to oki).Takže jde o ten začátek

Old Post 21.03.2006 v 16:06
vanBommel je offline   Click Here to See the Profile for vanBommel   Find more posts by vanBommel         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karel_okruhova
Newbie

Registrován: 12.03.2006
Příspěvků: 9

Smile kompost Příspěvek č. 4 

cau
porsimte tenhle problem jsem mel taky! delaly to vytekle kondenzatory na zakladni desce! zkus se podivat na desku nebo zdroj.zkontroluj raci oba.

Old Post 21.03.2006 v 16:22
Karel_okruhova je offline   Click Here to See the Profile for Karel_okruhova   Find more posts by Karel_okruhova   Click here to Send Karel_okruhova a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Re: kompost Příspěvek č. 5 

Old Post 21.03.2006 v 16:48
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karel_okruhova
Newbie

Registrován: 12.03.2006
Příspěvků: 9

kompost Příspěvek č. 6 

ja myslim ze zato muze spatne dialektrikum v kondiku! protoze vyrobce bud zamerne nakoupil nejake levnejsi a zmetkovjejsi nebo byly proste jen spatne! normalne se tohle stane kdyz mam kondik na 6,3 V a pustim do nej 10 V tak se me zacas nafounkne!timhle problemem dost trpel Abit a jeden cas i MSI.

Old Post 21.03.2006 v 17:03
Karel_okruhova je offline   Click Here to See the Profile for Karel_okruhova   Find more posts by Karel_okruhova   Click here to Send Karel_okruhova a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Re: kompost Příspěvek č. 7 

Old Post 21.03.2006 v 19:46
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Základní deska je na lavici obžalovaných... Příspěvek č. 8 

__________________

Never say never!

Old Post 22.03.2006 v 15:30
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vanBommel
Newbie

Registrován: 13.09.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 9 

díky za rady.A nemohlo by to být taky HDD ? Tak jsem rozebral comp a jako by vyteklé či nafouklé kondenzátory tam nemám (podle svých očí).A kolik by tak stála oprava kondíku (ů) ?

Old Post 22.03.2006 v 19:19
vanBommel je offline   Click Here to See the Profile for vanBommel   Find more posts by vanBommel         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 22.03.2006 v 20:17
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Re: Základní deska je na lavici obžalovaných... Příspěvek č. 11 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 23.03.2006 v 13:53
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz