CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > D-Link DWL900AP+, DI-614+ a anteny
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Martix
Junior Member

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 115

Příspěvek č. 49 

a ty problemy co mas...jedna se o FW 2.5 nebo mas nejakou jinou verzi ? ..kdyz mas FW 2.3 tak to jede na co ? na diverse ?

Old Post 17.03.2003 v 18:29
Martix je offline   Click Here to See the Profile for Martix   Find more posts by Martix   Click here to Send Martix a Private Message   Click Here to Email Martix   Visit Martix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chvatal
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 111

Příspěvek č. 50 

Old Post 17.03.2003 v 18:32
chvatal je offline   Click Here to See the Profile for chvatal   Find more posts by chvatal   Click here to Send chvatal a Private Message   Click Here to Email chvatal   Visit chvatal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

2.3 vůbec nechodí Příspěvek č. 51 

Třeba proto mizí z internetu. Nějaká zmršená série hw, kde nechodí, by byl dobrý důvod.....

Old Post 17.03.2003 v 20:39
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 52 

Ano, to je možná důvod.

Já mám hw verzi A1 a tam je to jediná verze fw, se kterou vše chodí perfektně. Ostatní se mi neosvědčili. Proto asi mé příspěvky neberte moc vážně, patrně je to u vašich novějších hw verzí bezpředmětné.

Jeden člověk tady ve fóru říkal, že s fw 2.5 mu vždy funguje interní anténa bez ohledu na to, co nastaví v options. S fw 2.3 prý přepínání funguje korektně. Druhému zase nefunguje externí anténa nikdy D-Link by se měl pomalu s těma fw pochlapit...

__________________

Michal Klečka

Old Post 17.03.2003 v 20:46
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chvatal
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 111

Příspěvek č. 53 

Asi je nutna urcita kombinace HW a FW. Mne treba 2.5 vubec netuhne, jak tu bylo nekolikrat zmineno. Kdyz dlouho nic nedelam, tak pri nejake akci je tam prodleva tak asi 1 sec oproti beznemu provozu a pak to zase jede normalne.

ALEX

Old Post 17.03.2003 v 20:50
chvatal je offline   Click Here to See the Profile for chvatal   Find more posts by chvatal   Click here to Send chvatal a Private Message   Click Here to Email chvatal   Visit chvatal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Já mám revizi B1 Příspěvek č. 54 

A musím říct, že šlape FW jak 2.3, tak 2.5 bez problému. Co mne teď překapilo, že když jsem strčil AP za okno s dodávaným bičíkem a dělal nějaké pokusy proti Zcomaxu 626, tak ve chvíli kdy jsem nastavil (s FW 2.5) místo diversity, right antena a následně zpátky, tak už se to v momentě návratu k diversity nespojilo (při přepnutí na right zase vše jelo). Musel jsem vytáhnout AP z elektriky, aby to opět najelo s diversity anténou a potom už to zase jede 2 hodiny bez jediného ztraceného packetu.

BTW jaká je reálná rychlost mezi 2 DLinky? Tento týden (to už bohužel slyším 3 týdny) by se mělo rozjet AP asi 1.5kiláku odsud přes pole a bude to DLink 900AP+. Já mám 24dBi anténu, tam bude sektor 10dBi kde já budu téměř ve středu směru, takže očekávám full rychlost a jsem zvědavý kolik je full. Proti Zcomaxu tahám tak do 600kB/s, doufám že to bude lepší (ne, že bych to potřeboval).

Old Post 17.03.2003 v 21:43
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 55 

nikdy se mi nepovedlo dojit k lepsimu vysledku nez 820 kBps...

__________________

Michal Klečka

Old Post 17.03.2003 v 21:46
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martix
Junior Member

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 115

Příspěvek č. 56 

Náš výkon dwl900+AP vs 520+ byl v infrastruktuře do 3000 kb/s..v ad hocu 2x520+ jsme dokonce měli 8500 kb/s...jinak běžné rychlosti na větší vzdálenosti jsou do 1000 kb/s
..pro inet postačující

Old Post 18.03.2003 v 18:13
Martix je offline   Click Here to See the Profile for Martix   Find more posts by Martix   Click here to Send Martix a Private Message   Click Here to Email Martix   Visit Martix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chvatal
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 111

zamrzavani prenosu... Příspěvek č. 57 

Mne se podarilo docela vyladit DWLko tak, ze ztrata packetu je minimalni, ale....

Stava se mi casto, vetsinou pri downloadu, ze mi prenos jakoby zamrzne a uz se neobnovi. Pokud jsem v prohlizeci, tak se da refresh, ale pokud se stahuje nejaky soubor, tak se to musi stahovat znova (pokud jsem v FTP modu).

Nemate s tim nahodou nekdo nejake zkusenosti???? a hlavne co s tim????

ALEX

Old Post 19.03.2003 v 12:19
chvatal je offline   Click Here to See the Profile for chvatal   Find more posts by chvatal   Click here to Send chvatal a Private Message   Click Here to Email chvatal   Visit chvatal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 58 

stavalo se mi to kdyz jsem prodlouzil privodni kabel od transofrmatoru k AP asi na 30 metru. Na tom kabelu pak byl pri proudu 1.5 A ubytek napeti asi 2.5 V a to je polovina vyzadovaneho napajeciho napeti...

kdyz jsem pak dovedl az k AP 220V a 30m prodluzku odstrihnul, vse behalo v pohode.

__________________

Michal Klečka

Old Post 19.03.2003 v 12:25
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chvatal
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 111

Příspěvek č. 59 

Old Post 19.03.2003 v 13:13
chvatal je offline   Click Here to See the Profile for chvatal   Find more posts by chvatal   Click here to Send chvatal a Private Message   Click Here to Email chvatal   Visit chvatal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RPELKA
Member

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 331

Question kompatibilita Příspěvek č. 60 

Ma nekdo vyzkousenu kompatibilitu u DWL900AP+ i s jinymy vyrobci AP? Konkretne s i-TEC? Rad bych tento DWL pouzil jako repeater pro prenos signalu pres kopec. Schematicky asi takhle

AP i-TEC ------------ DWL repeater ---------- XI 626 servr s LAN

na tento DWL jeste jeden ---------- XI 626 PC

Old Post 19.03.2003 v 13:14
RPELKA je offline   Click Here to See the Profile for RPELKA   Find more posts by RPELKA   Click here to Send RPELKA a Private Message     Visit RPELKA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 61 

__________________

Michal Klečka

Old Post 19.03.2003 v 15:50
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Re: kompatibilita Příspěvek č. 62 

__________________

Michal Klečka

Old Post 19.03.2003 v 15:52
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

kompatibilita Příspěvek č. 63 

mam podobny problem jako rpelka, potrebuju vyresit prenos pres kopec. poradite nekdo jake AP je 100% kompatibilni s 626??

testoval jsem od D-Link wifi karty 520+ a muzu zodpovedne prohlasit ze kompatibilni nejsou.

radekter

Old Post 19.03.2003 v 23:09
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 64 

myslis tim, ze dwl520+ se nepripoji na HostAP s XI626? Tomu se mi nechce verit...

nicmene dwl900ap+ v modu klient zarucene s xi626 a HostAP spolupracuje. jestli jako repeater, to se chystam teprve vyzkouset.

__________________

Michal Klečka

Old Post 19.03.2003 v 23:18
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz